میلگرد پارس آرمان شفق

قیمت میلگرد پارس آرمان شفق

در جدول نرخ روزانه زیر، قیمت میلگرد پارس آرمان شفق منتشر و بروزرسانی می‌شود. متقاضیان خرید این محصول فولادی می‌توانند از طریق شماره‌های درج شده در سایت، با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز در ارتباط بوده و نسبت به استعلام قیمت روز و ثبت سفارش خرید این میلگرد با پایین ترین نرخ موجود در بازار آهن اقدام نمایند.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 پارس آرمانشاخه آجدارA24.2کیلوگرم0
میلگرد 10 پارس آرمانشاخه آجدارA26.5کیلوگرم0
میلگرد 12 پارس آرمانشاخه آجدارA29.5کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد پارس آرمان شفق اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد پارس آرمان شفق

مجموعه فولاد پارس آرمان شفق در سال 1388 راه اندازی شد. در این کارخانه عمدتا به تولید انواع میلگردهای آجدار و ساده می پردازند. محل این کارخانه در شهرک صنعتی تاکستان در استان قزوین است که با ظرفیت تولید 600 هزار تن در سال افتتاح شد.

میلگرد آجدار این کارخانه بر اساس استاندارد 3132 ایران در گرید A2 و در سایزهای 8، 10 و 12 تولید می شود. آج میلگردهای این کارخانه به صورت موازی و فنری شکل است. لازم به ذکر است میلگردهای گرید A2 این شرکت در مقایسه با میلگرد A1 سخت تر و شکننده تر می باشند.

کاربرد میلگرد فولاد پارس آرمان شفق

همانطور که می دانیم میلگرد آجدار به نسبت میلگرد ساده از مقاومت و کیفیت بالاتری برخوردار است به همین دلیل از این میلگرد در سازه های بتنی استفاده می کنند. میلگرد آجدار مقاومت سازه های بتنی را تا 45 درصد بالا می برد. به همین دلیل امروزه میلگرد آجدار در فونداسیون ساختمان ها به میزان زیادی استفاده دارند.

در بین میلگردهای تولیدی در سطح کشور میلگرد پارس آرمان با نظر به خواص فیزیکی و مکانیکی مناسب، برای پروژه های عمرانی و ساخت و ساز توصیه می شود.

نکته قابل توجه اینکه نشان اختصاری این شرکت PASCO است که بر روی محصولات این کارخانه حک می شود لذا مشتریان گرامی می توانند از این نام برای تشخیص میلگرد این شرکت با سایر میلگردها استفاده کنند.

خرید میلگرد فولاد پارس آرمان شفق

انواع میلگرد آجدار این کارخانه به همراه وزن و سایر مشخصات در جدول ذکر شده است. شرکت شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش این کارخانه محصولات را با مناسبترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد