قیمت قوطی 2*2

قوطی 2*2 با ضخامت 2 ؛ 2/5 ؛ 3 میلیمتر یکی از پر تقاضاترین پروفیل‌های مقطع مربع (بسته) در شرکت شاهین فلز سپاهان می‌باشد. این محصول با استفاده از ورق سیاه تولید می‌شود.

ما قوطی ۲۰*۲۰ تولید شده توسط ورق سیاه کارخانه‌های فولاد‌مبارکه، گیلان و اهواز را با بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه می‌کنیم. در صورتی که قصد خرید این پروفیل پرمصرف از کارخانه شاهین فلز سپاهان را دارید، می‌توانید با کارشناس فروش قوطی پروفیل این مجموعه در تماس باشید.

قیمت امروز+9% مالیات: 215000 ریال
قوطی 20*20 (2 در 2) آهن

سفارش آنلاین قوطی 2*2

با تکمیل فرم زیر، کارشناس فروش قوطی سفارش شما را بررسی نموده و جهت دریافت اطلاعات تکمیلی جهت برآورد قیمت و هزینه ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد.

کاربرد‌های قوطی 2*2

از آنجا که شکل ظاهری قوطی 2*2 مربع شکل می باشد، قابلیت استفاده از آن در صنایع مختلف وجود داشته که در ادامه با کاربرد‌های این پروفیل آشنا خواهیم شد

  • صنایع خودرو سازی » از پروفیل‌های قوطی مربع در ساخت انواع باربند و اتاق خودرو استفاده می‌شود.
  • صنعت لوازم خانگی » صنعت لوازم خانگی از پر‌مصرف‌ترین صنایع در استفاده از قوطی‌های مربعی می‌باشد. از ساخت انواع تخت‌خواب، کمد، جالباسی، مبلمان گرفته تا تولید یخچال و ماشین لباسشویی!
  • تولید لوازم ورزشی » در تولید اکثر تجهیزات باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های بدنسازی، لوازم ورزشی موجود در پارک‌ها و ایستگاه‌های سلامت از پروفیل‌های قوطی مربع استفاده شده است.
  • تولید لوازم آموزشی » نیمکت‌ها، صندلی‌های کلاس‌های آموزشی، میز‌های آزمایشگاه‌های مدارس از محصولاتی هستند که در تولید آنها از پروفیل (قوطی) مربعی استفاده شده است.
  • لوازم پزشکی » در تولید انواع تخت بیمارستان، تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین تجهیزات حمل بیماران از قوطی‌های مربع شکل استفاده می‌شود.

همچنین از پروفیل (قوطی 2*2) در سایر صنایع مانند کشاورزی، عمران، نظامی و ساخت تابلوهای راهنمایی و رانندگی نیز بهره می گیرند.

سایر قوطی‌های آهن