قیمت قوطی ۴۰*۴۰

قیمت امروز+9% مالیات: تماس بگیرید ریال
قوطی 40*40 (4 در 4) آهن

سفارش آنلاین قوطی ۴۰*۴۰

با تکمیل فرم زیر، کارشناس فروش قوطی سفارش شما را بررسی نموده و جهت دریافت اطلاعات تکمیلی جهت برآورد قیمت و هزینه ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد.

کاربرد‌های قوطی ۴۰*۴۰

از آنجا که شکل ظاهری قوطی ۴۰*۴۰ مربع شکل می باشد، قابلیت استفاده از آن در صنایع مختلف وجود داشته که در ادامه با کاربرد‌های این پروفیل آشنا خواهیم شد

  • صنایع خودرو سازی » از پروفیل‌های قوطی مربع در ساخت انواع باربند و اتاق خودرو استفاده می‌شود.
  • صنعت لوازم خانگی » صنعت لوازم خانگی از پر‌مصرف‌ترین صنایع در استفاده از قوطی‌های مربعی می‌باشد. از ساخت انواع تخت‌خواب، کمد، جالباسی، مبلمان گرفته تا تولید یخچال و ماشین لباسشویی!
  • تولید لوازم ورزشی » در تولید اکثر تجهیزات باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های بدنسازی، لوازم ورزشی موجود در پارک‌ها و ایستگاه‌های سلامت از پروفیل‌های قوطی مربع استفاده شده است.
  • تولید لوازم آموزشی » نیمکت‌ها، صندلی‌های کلاس‌های آموزشی، میز‌های آزمایشگاه‌های مدارس از محصولاتی هستند که در تولید آنها از پروفیل (قوطی) مربعی استفاده شده است.
  • لوازم پزشکی » در تولید انواع تخت بیمارستان، تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین تجهیزات حمل بیماران از قوطی‌های مربع شکل استفاده می‌شود.

همچنین از پروفیل (قوطی ۴۰*۴۰) در سایر صنایع مانند کشاورزی، عمران، نظامی و ساخت تابلوهای راهنمایی و رانندگی نیز بهره می گیرند.

سایر قوطی‌های آهن