هدر قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان، تیرآهن کارخانه‌های مختلف را با بهترین نرخ در بازار آهن عرضه و سفارشات مشتریان عزیز را در سریع ترین زمان از ۳ انبار در استان اصفهان ارسال می‌کند. برای اطلاع از موجودی، استعلام قیمت تیرآهن و دریافت مشاوره با کارشناس دفتر فروش در تماس باشید. شاهین فلز بهترین نرخ موجود در بازار را تضمین می‌نماید.

در جداول زیر آخرین قیمت اعلامی از دفتر فروش کارخانجات فولادی منتشر و به‌روز‌رسانی شده؛ ولی با توجه به نوسانات موجود در بازار، دریافت تاییدیه قیمت قبل از خرید الزامیست. ارسال سفارشات بسته به محل تخلیه تیرآهن، از یک الی سه روز به طول می‌انجامد.

خدمات داکرومات (Dacromet)

با راه اندازی اولین و تنها خط لارج پارت (Large Part) پوشش ضد خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه در کارخانه شاهین فلز سپاهان، امکان پوشش دهی انواع تیرآهن توسط داکرومات وجود دارد. در صورتی که قصد استفاده از تیرآهن در مناطق مرطوب را دارید، پیشنهاد می‌کنیم آن را با استفاده از Dacromet در برابر خوردگی و زنگ زدگی (تا ۱۰ برابر مقاومت بالاتر نسبت به گالوانیزه گرم) مقاوم نمایید.

قیمت تیرآهن ذوب آهن

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنطول (m)تعداد هر بستهواحدقیمت (ریال)
120تیرآهن سنگین 12 ذوب آهن1244کیلوگرم0
155تیرآهن سنگین 14 ذوب آهن1236کیلوگرم0
140تیرآهن سبک 14 ذوب آهن1240کیلوگرم0
188تیرآهن سنگین 16 ذوب آهن1230کیلوگرم0
170تیرآهن سبک 16 ذوب آهن1230کیلوگرم0
228تیرآهن سنگین 18 ذوب آهن1224کیلوگرم0
210تیرآهن سبک 18 ذوب آهن1227کیلوگرم0
268تیرآهن سنگین 20 ذوب آهن1218کیلوگرم0
260تیرآهن سبک 20 ذوب آهن1221کیلوگرم0
313تیرآهن سنگین 22 ذوب آهن1216کیلوگرم0
368تیرآهن سنگین 24 ذوب آهن1214کیلوگرم0
440تیرآهن سنگین 27 ذوب آهن1212کیلوگرم0
505تیرآهن سنگین 30 ذوب آهن1210کیلوگرم0

برند ذوب آهن اصفهان را می‌توان بعنوان برند برتر در زمینه تولید انواع تیرآهن معرفی نمود. این کارخانه جزو اولین کارخانجات تولید‌کننده اهن در ایران است. برای خرید این محصول با قیمت کف بازار با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز سپاهان در ارتباط باشید. بخش لجستیک این مجموعه سفارشات مشتریان را در زمانی کوتاه و حداکثر تا 72 ساعت به سراسر کشور ارسال می‌کند.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنطول (m)واحدقیمت (ریال)
120تیرآهن 14 جهان فولاد غرب12شاخه0
132تیرآهن 14 جهان فولاد غرب12شاخه0
170تیرآهن 16 جهان فولاد غرب12شاخه0

کارخانه جهان فولاد غرب در استان کرمانشاه از برندهای نام‌آشنا در تولید انواع تیرآهن می‌باشد. خریداران و مشتریان محترم برای استعلام قیمت روز تیرآهن جهان فولاد غرب می‌بایست از طریق شماره‌های موجود با کارشناس فروش این محصول در شرکت شاهین فلز سپاهان در تماس باشند.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنطول (m)واحدقیمت (ریال)
122تیرآهن 14 ظفر بناب12کیلوگرم0
170تیرآهن 18 ظفر بناب12کیلوگرم0
235تیرآهن 20 ظفر بناب12کیلوگرم0

آذربایجان شرقی از قطب‌های آهن ایران است. یکی از مقاطع فولادی تولید شده در کارخانجات این استان، تیر اهن کارخانه ظفر بناب می‌باشد. در صورتی که قصد خرید تیرآهن ظفر بناب با مناسب ترین قیمت موجود در بازار را دارید با کارشناس فروش مربوطه در شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان تماس و از نرخ بروز و لحظه‌ای این محصول فولادی پر کاربرد مطلع شوید.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنواحدقیمت (ریال)
135تیرآهن 14 فایکو سبککیلوگرم0
155تیرآهن 14 فایکو سنگینکیلوگرم0
170تیرآهن 16 فایکوکیلوگرم0
205تیرآهن 18 فایکوکیلوگرم0
255تیرآهن 20 فایکوکیلوگرم0

فولاد البرز ایرانیان “فایکو“؛ برندی نام آشنا در تولید انواع تیرآهن فولادی. شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز، قیمت تیر اهن فایکو را بصورت روزانه از دفتر فروش کارخانه فولاد البرز ایرانیان استعلام و در جدول قیمت روزانه این محصول در سایت به روز رسانی می‌کند. برای اطلاع از نحوه خرید و جدیدترین نرخ آهن فایکو در بازار با کارشناس مربوطه در تماس باشید.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنطول (m)واحدقیمت (ریال)
140تیرآهن 14 ناب تبریز6کیلوگرم0
160تیرآهن 16 ناب تبریز6کیلوگرم0

کارخانه فولاد ناب از دیگر کارخانجات تولید‌کننده آهن در تبریز است که نیاز بازار استان‌های شمال غربی ایران را تامین و محصولات خود را به سراسر ایران نیز عرضه می‌کند. برای استعلام قیمت روز تیرآهن ناب تبریز علاوه بر جدول نرخ روزانه می‌توانید با کارشناس فروش این مقطع فولادی بصورت تلفنی در ارتباط بوده و ضمن اطلاع از جدیدترین قیمت تیرآهن در بازار، از نحوه خرید، فروش و ارسال سفارش نیز مطلع شوید.

سایز تیرآهنوزن شاخه (kg)طول (m)درجهواحدقیمت (ریال)
تیرآهن 14 پروفیل صنعت ماهان115121شاخه0
تیرآهن 14 پروفیل صنعت ماهان-121/5شاخه0
تیرآهن 16 پروفیل صنعت ماهان165121شاخه0
تیرآهن 16 پروفیل صنعت ماهان-121/5شاخه0
تیرآهن 18 پروفیل صنعت ماهان195121شاخه0
تیرآهن 18 پروفیل صنعت ماهان-121/5شاخه0

قیمت تیرآهن پروفیل صنعت ماهان برای فعالیت صنعت عمران و ساختمان سازی در پایتخت و شهرهای اطراف تهران مانند کرج دارای اهمیت بالایی می‌باشد. اگر تصمیم شما برای خرید آهن ماهان قطعی شده، ما این مقطع فولادی را با پایین‌ترین نرخ موجود در بازار محصولات فولادی ایران، برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال می‌کنیم.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنطول (m)واحدقیمت (ریال)
135تیرآهن 14 کوثر اهواز12کیلوگرم0
167تیرآهن 16 کوثر اهواز12کیلوگرم0
215تیرآهن 18 کوثر اهواز12کیلوگرم0

بازار آهن روزانه چندین بار دچار نوسان می‌شود و به همین دلیل قیمتها نیاز به دریافت تاییدیه دارند. قیمت تیرآهن کوثر اهواز نیز همسو با نوسانات به دفعات در طول ساعات کاری بازار تغییر می‌کند. از اینرو بخاطر داشته باشیدکه نرخ‌های درج شده در جداول قیمتی را ملاک خرید خود قرار ندهید و حتما با کارشناس فروش شرکت جهت استعلام قیمت به‌روز محصول ارتباط برقرار نمایید.

شاهین فلز سپاهان تیرآهن را مستقیما از کارخانه و بورس کالا خریداری و در بازار عرضه می‌کند. این شرکت تولیدی بازرگانی تولید‌کننده انواع پروفیل آهن می‌باشد.
در صورتی که قصد خرید انواع تیرآهن از بخش بازرگانی شرکت شاهین فلز را دارید، می‌بایست ابتدا تاییدیه قیمت روز و لحظه‌ای این محصول را استعلام و سپس درخواست پیش فاکتور نمایید. کارشناس فروش بلافاصله پیش فاکتور را صادر و برای شما ارسال می‌کند. س از پرداخت فاکتور، بلافاصله سفارش به محل مشتری ارسال می‌شود.

بله. با توجه به نوساناتی که در بازار محصولات فولادی وجود دارد، خریداران حتما باید قیمت لحظه‌ای تیر آهن را از کارشناس مربوطه استعلام نمایند.

عوامل موثر بر قیمت تیرآهن

همانند سایر بازارهای مالی مانند ارز و طلا و بتازگی رمزارزها (بیتکوین، اتریوم و …) که تحت تاثیر عوامل متعدد داخل و خارج بازار دستخوش نوسانات لحظه‌ای هستند، قیمت تیرآهن در بازار آهن نیز متأثر از مواردی چون نرخ شمش در بورس کالا، قیمت سنگ آهن، اخبار سیاسی و تحرکات روانی موجود در بازار دچار نوسان می‌باشد.

به همین دلیل است که تاکید کرده‌ایم حتما قبل از خرید تیر اهن، تاییدیه قیمت لحظه‌ای این مقطع فولادی ار بصورت تلفنی از کارشناس دفتر فروش شاهین فلز استعلام نموده و به نرخ‌های درج شده در جداول قیمتی موجود در سایت بسنده نفرمایید.

آشنایی بیشتر با تیراهن

قیمت تیرآهنتیرآهن در گروه مهمترین پروفیل های ساختمانی قرار دارد و از مقاطع ضروری در ساختمان سازی است چرا که بدون آن پروژه های عمرانی تکمیل نمی شوند. اجزای تشکیل دهنده تیرآهن شامل یک جان و دو بال است. به بخش اصلی تیرآهن جان و به لبه هایی که در دو طرف جان قرار دارند بال می گویند.

تیرآهن در مدل های مختلفی تولید می شود که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند. آگاهی بیشتر از انواع تیرآهن شما را در خرید بهتر کمک خواهد کرد. در ادامه قصد داریم به توضیحات بیشتری در این خصوص بپردازیم.

انواع تیرآهن

تیرآهن ها در استانداردها و سایزهای متنوعی تولید می شوند. پرفروش ترین سایز تیرآهن 14، 16 و 18 است.

تیرآهن INP

طرح ظاهری INP شبیه به حرف I است. این مقطع طبق استاندارد دو کشور چین و روسیه ساخته می شود. تیرآهن INP به این صورت است که ضخامت بال با فاصله گرفتن از جان کم می شود. INP در طرح ظاهری به IPE شباهت دارد. برای تشخیص تفاوت این دو تیرآهن می توانید از سر تیر به آن نگاه کرده و اگر شیب ملایمی در ضخامت بال ها مشاهده کردید به این معنی است که تیرآهن مورد نظر از نوع INP می باشد.

تیرآهن IPE

IPE که با نام تیرآهن معمولی نیز شناخته می شود مطابق با استانداردهای ایران و اروپا تولید شده و طرفداران زیادی دارد. این تیر نیز طرحی مانند حرف I دارد و ضخامت بال های ابتدا و انتهای آن به یک اندازه و ثابت است. برای تشخیص این تیرآهن می توانید به این نکته توجه داشته باشید که اگر از هر دو سر تیرآهن به آن نگاه کنید ضخامت بال در ابتدا و انتهای آن یکسان است.

تیرآهن IPB

این محصول با نام تیرآهن هاش و بال پهن نیز شناخته می شود. از ویژگی های آن اینکه بال و جان این تیر به یک اندازه هستند. این تیر به سه نوع سبک، سنگین و فوق سنگین دسته بندی می شود. برای بیان تفاوت این تیرآهن ها به ضخامت آن ها اشاره می شود به گونه ای که تیرآهن سنگین تر ضخامت بالاتری دارد.

روش تولید تیرآهن

برای ساخت تیرآهن شمش فولادی از چند مرحله نورد گذر می کند. به این صورت که در گام اول شمش فولادی با اندازه های از قبل تعیین شده به کوره های حرارتی فرستاده می شود و به حالت خمیری در می آید.

در مرحله بعد با گذر از مجموعه غلتک های نورد ابتدایی اندازه مقطع شمش کم و به طول آن اضافه می شود. در ادامه با گذر از غلتک های نورد میانی و پایانی تیرآهن در اندازه های مورد نظر ایجاد شده و برش می خورد.

مزایای استفاده از تیرآهن

 • افزایش سرعت ساخت اسکلت فلزی سازه
 • امکان توسعه سازه پس از تکمیل ساختمان
 • اشغال فضای کمتر سازه های فلزی در مقایسه با سازه بتنی

کاربرد تیرآهن

تیرآهن به دلیل قابلیت بالای تحمل بار و فشار وارد شده در صنایعی که با سازه های بزرگ سروکار دارند به کار برده می شود. برای نمونه می توان به پروژه های عمرانی و ساخت و ساز، صنایع پتروشیمی و پل سازی اشاره کرد.

کارخانه‌های تولید کننده

بهترین تیرآهن تولیدی در سطح کشور مربوط به کارخانه ذوب آهن اصفهان است. این کارخانه به عنوان مادر صنعت فولاد ایران مقاطع متنوعی تولید می کند. تیرآهن یک نمونه محصول این کارخانه است که طول عمر و کیفیت زیادی دارد و در انواع IPE و IPB و IPN و در سایزهای 12 تا 30 mm ساخته می شود.

دیگر کارخانجات تولید تیرآهن عبارتند از

 • ظفر بناب
 • صنعت ماهان
 • کارخانه آریان فولاد
 • کارخانه کوثر اهواز
 • شرکت فولاد خوزستان
 • کارخانه فولاد ناب تبریز
 • کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه
 • کارخانه فولاد البرز ایرانیان (فایکو)

فرم سفارش آنلاین تیرآهن

مطالب مرتبط با تیرآهن