چهارچوب فلزی آماده (پیش ساخته)

در هر ساختمان به محل اتصال درب و پنجره، چهارچوب گفته می‌شود. چهارچوب‌ها را در گذشته از جنس چوب تولید می‌کردند. این در حالی است که امروزه، جنس‌های فولادی به علت ماندگاری بالاتر، جایگزین چوب شده‌اند. چهارچوب‌های فلزی در انواع فرانسوی، مکزیکی، رومی و ساده تولید می‌شوند. چهارچوب فلزی فرانسوی از مهم‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها می‌باشد.

یکی از نکات مهم در به‌کارگیری این مقاطع که باید به آن توجه داشت، یکپارچه بودن چهارچوب و کیفیت جوشکاری در چهارچوب فلزی فرانسوی پیش‌‌ساخته می‌باشد. کیفیت جوشکاری، مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده در کیفیت نهایی قاب می‌باشد. چنانچه از چهارچوب باکیفیت استفاده شود، اما کیفیت جوش مطلوب نباشد، دوام کار افت بسیاری خواهد داشت. کارخانه شاهین فلز سپاهان یکی از مراکز معتبر و مطرح در تولید پروفیل فرانسوی و همچین ساخت چهارچوب فلزی فرانسوی می‌باشد.

این خدمت در کارخانه شاهین فلز سپاهان با بهترین کیفیت و هزینه انجام می‌گردد. ما با اطمینان کامل، کیفیت خدمات خود را تضمین می‌کنیم.

جهت مشاوره یا سفارش با شماره ۱۴ - ۴۵۲۷۳۰۱۰-۰۳۱ تماس بگیرید

قیمت چهارچوب فلزی آماده یا پیش‌ساخته

در بین انواع چهارچوب فلزی، چهارچوب فلزی فرانسوی از کاربرد بیشتری در صنعت ساختمان برخوردار است. اما تعیین قیمت چهارچوب فرانسوی بسته به ضخامت چهارچوب، ابعاد، برند کارخانه تولیدکننده و اجرت ساخت قاب متفاوت است. بر همین اساس لازم است که روزانه به صورت تلفنی، قیمت چهارچوب فلزی فرانسوی آماده را استعلام کنید.

خرید چهارچوب فلزی آماده یا پیش‌ساخته

نحوه سفارش و خرید چهارچوب فلزی آماده به این صورت است که ابتدا لازم است شما کارشناس مربوطه تماس بگیرید تا با توجه به ضخامت چهارچوب، ابعاد و اجرت ساخت قاب، سفارش شما ثبت و قیمت نهایی اعلام شود.

در نظر داشته باشید که شرکت شاهین فلز سپاهان علاوه بر ساخت چهارچوب فلزی فرانسوی آماده، خدمات رنگ آمیزی و پوشش ضدزنگ کلیه محصولات فولادی را با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت ارائه می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش، شماره تماس خود را در کادر زیر ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل فرمایند.

انواع چهارچوب فلزی آماده

چهارچوب فلزی در انواع مختلف فرانسوی، مکزیکی، رومی و ساده به تولید می‌رسد.

چهارچوب فلزی فرانسوی از متداول‌ترین و پرکاربردترین انواع چهارچوب فلزی به شمار می‌رود که این محصول در کارخانه شاهین فلز سپاهان به صورت پیش‌ساخته به مشتریان گرامی ارائه می‌شود.

مشخصات فنی چهارچوب فرانسوی کدام است؟

طول شاخه‌های تولیدی چهارچوب فرانسوی 6.6 متر و وزن هر شاخه 24 تا 25 کیلوگرم است. قابل توجه است که وزن نهایی چهارچوب متناسب با ضخامت ورق، نوسان خواهد داشت.

ارتفاع استاندارد چهارچوب 220 سانتی‌متر و سایز مناسب برای عرض در اماکن مختلف مابین 65 تا 95 سانتی‌متر متغیر است.

مزایا و کاربرد چهارچوب فلزی فرانسوی چیست؟

اصلی‌ترین کاربرد این پروفیل، در ساخت قاب و چهارچوب اصلی ساختمان است. مزایایی که منجر به کاربرد گسترده این چهارچوب می‌شود، به شرح زیر است:

  • استحکام و مقاومت بالا
  • برخورداری از زیبایی ظاهری
  • مقرون به صرفه
  • رنگ‌‎پذیر بودن

سوالات متداول

به طور کلی، قیمت ساخت چهارچوب فرانسوی بسته به ضخامت چهارچوب، ابعاد، برند کارخانه‌ سازنده و اجرت ساخت قاب فرم چهارچوب فرانسوی متفاوت است و تحت فرمول زیر محاسبه می‌شود:

وزن چهار چوب فرانسوی * قیمت روز پروفیل + دستمزد ساخت = قیمت تمام شده ساخت چهارچوب فلزی درب اتاق

چهارچوب فلزی فرانسوی با استفاده از سه ورق فولاد مبارکه، ورق اهواز و ورق گیلان قابل تولید است. از لحاظ کیفیت ورق، ترتیب زیر حاکم است:

ورق فولاد مبارکه > ورق گیلان > ورق اهواز