هدر قیمت میلگرد ذوب آهن

قیمت میلگرد ذوب آهن

میلگرد کارخانه ذوب آهن اصفهان یکی از برترین برندهای میلگرد در بازار آهن و محصولات فولادی می‌باشد. در صورتی که قصد خرید این محصول از درب کارخانه یا انبار شرکت شاهین فلز سپاهان را دارید، جهت استعلام قیمت و اطلاع از موجودی لطفا با کارشناسان دفتر فروش این مجموعه در تماس باشید. قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در ساعات میانی روز توسط دفتر فروش کارخانه در بازار آهن اعلام می‌شود. لطفا توجه داشته باشید که جهت سفارش این محصول دریافت تاییدیه قیمت روز میلگرد از کارشناس فروش الزامیست.

سایز میلگردحالتآنالیزوزنواحدقیمت (ریال)
میلگرد 12 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA311کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 14 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA315کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 16 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA320کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 18 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA325کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 20 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA330کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 22 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA337کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 25 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA347کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 28 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA366کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 32 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA375کیلوگرمتماس بگیرید

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد ذوب آهن اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد ذوب آهن

میلگرد در بالا بردن مقاومت سازه های بتنی نقش کلیدی دارد در واقع با افزودن میلگرد به بتن، سازه ها در مقابل فشارهای کششی و برشی استحکام بالایی پیدا می کنند. کارخانه ذوب آهن اصفهان به عنوان بهترین کارخانه تولیدکننده میلگرد کشور شناخته می شود. در ادامه به معرفی این مجموعه عظیم می پردازیم.

کارخانه ذوب آهن اصفهان

بزرگترین کارخانه تولیدی مقاطع فولادی در ایران کارخانه ذوب آهن اصفهان است. احداث این مجتمع بزرگ در سال 1344 تصویب و ساخت واحدهای اجرایی آن در سال 1346 توسط نیروهای روسی انجام شد. اولین بخش این کارخانه واحد تولید چدن بوده که در سال 1350 آغاز به کار کرد.

پس از گذشته 1 سال فاز فولادسازی نیز به بهره برداری رسید. در سال های بعدی بخش های دیگر این مجموعه نیز یکی پس از دیگری افتتاح شده و به تولید مقاطع فولادی گوناگون پرداختند.

مجتمع عظیم ذوب آهن اصفهان با عنوان کارخانه مادر صنعت فولاد ایران معروف است. راه اندازی این کارخانه به عنوان تحولی بزرگ در فولادسازی بود.

محصولات تولیدی کارخانه ذوب آهن اصفهان

مقاطع فولادی تولید شده در این کارخانه تنوع زیادی دارند. برای نمونه می توان به مقاطع فولادی ساختمانی، محصولات ریلی، کوره بلند و … اشاره کرد.

در ادامه به بیان تولیدات ساختمانی این مجموعه می پردازیم:

  • تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE) در سایزهای 120 تا 300 میلی ‌متر
  • تیرآهن بال ‌پهن موازی (H) در سایز ۱۳۰ تا ۳۰۰ میلی ‌متر
  • تیرآهن بال باریک شیب ‌دار (IPN) در سایزهای ۱۲۰ و ۱۴۰ میلی ‌متر
  • انواع میلگرد ساده و آجدار شاخه ‌ای و کلافی و مفتول در سایز 5.5 تا 32 میلی ‌متر
  • انواع نبشی بال مساوی در اندازه‌ های ۳۰ تا ۱۰۰ میلی ‌متر
  • انواع ناودانی در اندازه‌های ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۴۰ و 160 میلی ‌متر
  • انواع میلگرد ساده از اندازه 32 میلی ‌متر به بالا
  • ریل 33U
  • ریل UIC 60

در میان محصولات ذوب آهن اصفهان میلگرد و تیرآهن شهرت بیشتری دارند.

صادرات محصولات ذوب آهن اصفهان

فاز اول این کارخانه با ظرفیت سالانه 550 هزار تن شروع به کار کرد. در ادامه با اضافه شدن فازهای دیگر ظرفیت ذوب آهن به بیش از 1 میلیون و 900 هزار تن در سال افزایش یافت. هم اکنون این کارخانه با ظرفیت سالانه 2 میلیون و 800 هزار تن به تولید انواع مقاطع فولادی می پردازد که سعی در رشد و ارتقای آن دارند.

لازم به ذکر است محصولات با کیفیت این کارخانه علاوه بر تامین نیاز داخلی به بیش از 23 کشور آسیایی، اروپایی و آفریقایی فرستاده می شود.

استاندارد تولیدات ذوب آهن

محصولات این کارخانه بر اساس بروزترین استانداردهای روز دنیا و در کیفیت بالا تولید می شود. آزمایشگاه مرکزی این کارخانه با مجهزترین دستگاه ها به صورت مداوم کیفیت محصولات را مورد بررسی قرار می دهد. این شرکت عنوان آزمایشگاه برتر کشوری را دارا می باشد.

میلگرد این کارخانه براساس استاندارد 3132 تولید می شود.
همچنین سایر محصولات این کارخانه مانند نبشی و ناودانی و … بر اساس بروزترین استانداردهای ملی ساخته می شوند.

استانداردهای تیرآهن ذوب آهن عبارتند از:

استانداردی DIN1025-5

EN10034

EN10025-2

خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان

همانطور که گفتیم این کارخانه به عنوان مادر کارخانجات فولادی کشور محصولات گسترده و با کیفیت بالا تولید می کند. عوامل زیادی در تعیین قیمت مقاطع فولادی این شرکت تاثیرگذار هستند که برای نمونه می توان به سایز، وزن، مواد اولیه و نوسانات بازار ارز اشاره داشت.

جدول میلگرد این کارخانه به همراه وزن و قیمت روز و سایر مشخصات منتشر شده است تا مشتریان گرامی به قیمت لحظه ای محصولات دسترسی داشته باشند.
لطفا برای خرید محصولات و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش این کارخانه محصولات تولیدی این مجموعه را به قیمت دست اول و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد