هدر قیمت ورق اسیدشویی فولاد مبارکه

قیمت ورق اسیدشویی فولاد مبارکه

برای خرید و استعلام قیمت ورق اسیدشویی فولاد مبارکه اصفهان و اطلاع از نحوه سفارش و امور مالی می‌توانید همه روزه در ساعات کاری با دفتر فروش شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان و کارشناس مربوطه در تماس باشید.

کارخانه شاهین فلز با در اختیار داشتن دستگاه مدرن و به‌روز نواربری (رشته‌بری) ورق آهن، قادر است بنا به درخواست خریدار، ورق برش خورده (شیت) با بالاترین کیفیت و در عرض‌های متنوع را برای ایشان ارسال نماید.

کارخانه در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان واقع شده
ضخامت (mm)حالتابعاد (m)محل تحویلواحدقیمت (ریال)
ورق 2 میل فولاد مبارکهst37عرض 1.25انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 2 میل فولاد مبارکهstw22عرض 1انبار شاهین فلزکیلوگرم0

آشنایی بیشتر با ورق اسیدشویی فولاد مبارکه

کارخانه فولاد مبارکه اصفهان از جمله برترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در سطح کشور می باشد. ورق اسیدشویی یک نمونه از محصولات با کیفیت این شرکت است که در ادامه به توضیحات بیشتری درباره آن می پردازیم.

اسیدشویی چیست

اسیدشویی یک روش موثر به منظور برطرف کردن آلودگی های سطح فلز مانند زنگ زدگی، اکسید شدگی و خوردگی است. به طور معمول قبل از فرایند نورد سرد، فولاد گرم را اسید شویی می کنند تا سطح رویی آن از آلودگی ها تمیز شده و مراحل بعدی بهتر انجام شود. مناسب ترین سطح فلز لایه ای است که ناخالصی هایش حذف شده و به سطح آلیاژی آن برسیم.

در عملیات اسیدشویی و برای برطرف کردن ناخالصی ها ورق فلزی را در حمامی از مواد اسیدی وارد می کنند.

لازم به ذکر است برای اسیدشویی ورق های فولادی که از آلیاژهای مختلفی تشکیل شده اند نمی توان از یک اسید یکسان استفاده کرد.

ورق اسیدشویی شده اگر در مجاورت آب و هوای مرطوب قرار گیرد مجددا اکسید می گردد به همین خاطر پس از اسیدشویی ورق، بر سطح آن روغن مخصوصی زده می شود و در زمان رنگ کاری و یا آبکاری، روغن ورق را پاک می کنند.

کاربرد ورق اسیدشویی

این ورق در صنایع گوناگونی کاربرد دارد به عنوان مثال:

  • صنعت ساختمان سازی: از ورق اسیدشویی برای ساخت انواع قوطی و پروفیل و لوله استفاده می کنند که غالبا در پروژه های عمرانی و ساخت و ساز کاربرد دارند.
  • ماشین سازی: برای ساخت قسمت های مختلف خودرو مانند بدنه، چرخ، شاسی و … از ورق اسیدشویی مصرف می کنند.
  • صنایع نفت و گاز: به منظور انتقال انواع مواد مانند نفت، گاز و … از لوله های مخصوص استفاده می شود. ورق اسیدشویی به عنوان ماده اولیه در ساخت لوله، مخازن مختلف به کار برده می شود.
  • ساخت کشتی: ورق اسیدشویی در صنعت کشتی سازی نیز کاربرد زیادی دارد.

مزایای ورق اسیدشویی فولاد مبارکه

  • کیفیت بالاتر: ورقی که مورد اسیدشویی قرار می گیرد لایه زنگ زده و خورنده آن برطرف شده و از خوردگی بیشتر ورق جلوگیری می شود. به همین دلیل ورق کیفیت خود را حفظ می کند.
  • برطرف شدن آلودگی ها: ورقی که مورد اسیدشویی قرار می گیرد. از ناخالصی ها تمیز شده و شکل براقی به خود می گیرد. علاوه بر این فرایند اسیدشویی از خوردگی و پوسته شدن ورق پیشگیری می کند.
  • عمر طولانی محصول

ویژگی های ورق اسیدشویی

ورق اسیدشویی را در دو نوع شیت و رول و در ضخامت های 1.5 الی 6 mm می سازند. متداول ترین ورق اسیدشویی شیت در ابعاد 1000*2000 mm و 1250*2500 mm است. ورق رول اسیدشویی در عرض 100 و 125 سانتی متر تولید می گردد. از ویژگی های این ورق به خاصیت شکل پذیری آن می توان اشاره کرد. همچنین این مقطع در تولید محصولات گالوانیزه در حد زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید ورق اسیدشویی فولاد مبارکه

در جدول منتشر شده لیست قیمت روز ورق اسیدشویی به همراه سایر ویژگی ها بیان شده است. مشتریان گرامی می توانید پس از بررسی قیمت ها برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش مستقیم کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، انواع ورق این کارخانه را به قیمت دست اول و بی واسطه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

قیمت روز ورق فولاد درب کارخانه

قیمت روز ورق اسیدشویی فولاد مبارکه

سفارش ورق اسیدشویی فولاد مبارکه

مطالب مرتبط با ورق فولادی