قیمت قوطی ۳۰*۳۰

قوطی 30*30 آهن در ضخامت‌های 2 ؛ 2/5 ؛ 3 در کارخانه و انبار شاهین فلز سپاهان موجود می‌باشد. خریداران در زمان خرید و ثبت سفارش می‌توانند نوع ورق سیاه مورد استفاده در تولید قوطی 3 در 3 را به کارشناس فروش این محصول اعلام نمایند.

قوطی ۳۰*۳۰ تولید شده از ورق سیاه فولاد‌مبارکه اصفهان، فولاد اهواز (اهوازی) و فولاد گیلان (گیلانی) در بازار آهن عرضه می‌شود که به دلیل کیفیت بالای ورق سیاه فولاد‌مبارکه، قیمت قوطی فولادی بالاتر از نمونه‌های مشابه می‌باشد.

جهت استعلام قیمت روز پروفیل 3 در 3 با کارشناس دفتر فروش شرکت شاهین فلز سپاهان در تماس باشید.

قیمت امروز+9% مالیات: 214000 ریال
قوطی 30*30 (3 در 3) آهن

سفارش آنلاین قوطی ۳۰*۳۰

با تکمیل فرم زیر، کارشناس فروش قوطی سفارش شما را بررسی نموده و جهت دریافت اطلاعات تکمیلی جهت برآورد قیمت و هزینه ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد.

کاربرد‌های قوطی ۳۰*۳۰

از آنجا که شکل ظاهری قوطی ۳۰*۳۰ مربع شکل می باشد، قابلیت استفاده از آن در صنایع مختلف وجود داشته که در ادامه با کاربرد‌های این پروفیل آشنا خواهیم شد

  • صنایع خودرو سازی » از پروفیل‌های قوطی مربع در ساخت انواع باربند و اتاق خودرو استفاده می‌شود.
  • صنعت لوازم خانگی » صنعت لوازم خانگی از پر‌مصرف‌ترین صنایع در استفاده از قوطی‌های مربعی می‌باشد. از ساخت انواع تخت‌خواب، کمد، جالباسی، مبلمان گرفته تا تولید یخچال و ماشین لباسشویی!
  • تولید لوازم ورزشی » در تولید اکثر تجهیزات باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های بدنسازی، لوازم ورزشی موجود در پارک‌ها و ایستگاه‌های سلامت از پروفیل‌های قوطی مربع استفاده شده است.
  • تولید لوازم آموزشی » نیمکت‌ها، صندلی‌های کلاس‌های آموزشی، میز‌های آزمایشگاه‌های مدارس از محصولاتی هستند که در تولید آنها از پروفیل (قوطی) مربعی استفاده شده است.
  • لوازم پزشکی » در تولید انواع تخت بیمارستان، تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین تجهیزات حمل بیماران از قوطی‌های مربع شکل استفاده می‌شود.

همچنین از پروفیل (قوطی ۳۰*۳۰) در سایر صنایع مانند کشاورزی، عمران، نظامی و ساخت تابلوهای راهنمایی و رانندگی نیز بهره می گیرند.

سایر قوطی‌های آهن