قیمت پروفیل زد

قیمت پروفیل زد

در لیستی که در ادامه مشاهده می‌کنید قیمت پروفیل زد درج شده است.

شاهین فلز سپاهان خدمات رنگ آمیزی، سوراخکاری (پانچ) طبق نقشه ارسالی مشتری و اعمال پوشش ضد خوردگی را با بهترین قیمت به خریداران محترم ارائه می‌کند. شما می‌توانید پروفیلZ از ارتفاع ۱۴۰ تا ۳۰۰ میلیمتر و ضخامت ۲ تا ۵ میلیمتر را با طول ۶ الی ۱۲ متر به واحد فروش شرکت سفارش دهید. این پروفیل پرکاربرد به روش رول فرمینگ با استفاده از ورق سیاه کارخانه فولادمبارکه، اهواز و گیلان در کارخانه شاهین فلز سپاهان تولید می‌شود.

نحوه خرید

پس از اینکه مشتری استعلام قیمت انجام می‌دهد، پیش فاکتور شامل مشخصات و قیمت محصول، نحوه پرداخت، زمان بارگیری و تحویل و مابقی جزئیات برای ایشان صادر و ارسال می‌شود. با تایید پرداخت، سفارش مشتری جهت بارگیری و ارسال در اختیار انبار شاهین فلز قرار می‌گیرد؛ و پس از تایید قیمت کرایه حمل از طرف خریدار، سفارش ایشان به آدرس محل تخلیه ارسال می‌شود.

در هنگام خرید به این نکات توجه کنید

 • بازار آهن همواره دستخوش نواسانات قیمتی می‌باشد لذا جهت اطلاع از قیمت نهایی محصول با کارشناس فروش شاهین فلز سپاهان در تماس باشید: ۰۳۱۴۵۲۷۳۰۱۰
 • توجه داشته باشید که کرایه حمل به عهده خریدار است. لذا قیمت اعلام شده بدون احتساب کرایه حمل می‌باشد.
 • در صورتی که نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید، حتما با کارشناس فروش شرکت تماس بگیرید: ۰۳۱۴۵۲۷۳۰۱۰

سوالات متداول

در ایران چند کارخانه در حال تولید ورق آهن هستند. فولاد مبارکه، گیلان و اهواز جزو نام آشنا ترین تولیدکنندگان ورق سیاه بوده که فولاد مبارکه اصفهان، با اختلاف، با کیفیت ترین ورق سیاه را در بازار آهن ایران عرضه می کند.

به همین دلیل قیمت زد مبارکه نسبت به نمونه تولید شده با ورق گیلانی یا اهوازی بالاتر می باشد.

پروفیل Z که در کارخانه شاهین فلز سپاهان تولید می شود دارای طول متغیر بسته به سفارش خریدار است. ما این محصول را در طول های:

 • 6 متر
 • 7 متر
 • 8 متر

تولید و در بازار آهن کشور عرضه می کنیم.

در حال حاضر فاصله بین ستون ها در سوله ها، 6 متر می باشد. استفاده از زد 32 تا ضخامت 6، باعث افزایش فاصله بین ستون های سوله و کاهش این ستون ها می شود.

 • افزایش فاصله ستون ها از 6 به 12 متر
 • کاهش ستون های سوله
 • جانمایی بهتر ماشین های خطوط تولید
 • بهینه سازی فضای سوله
 • تسهیل جابجایی دستگاه ها بین سالن های سوله

بله. رنگ آمیزی محصول یکی از خدماتی است که ما به مشتریان و خریداران محترم ارائه می کنیم.

پروفیلZ

پروفیلZ ضخامت 2 , 2/5 , 3 میل

قیمت‌ها با احتساب ارزش افزوده

پروفیل زد آخرین بروزرسانی : 28 اردیبهشت 1401

ارتفاع وزن ضخامت طول بارگیری ازواحدقیمت (ریال)
 پروفیل زد (z) 183026کارخانه شاهین فلزکیلوگرم260000
 پروفیل زد (z) 18382.56کارخانه شاهین فلزکیلوگرم250000
پروفیل زد (z) 20412.56کارخانه شاهین فلزکیلوگرم250200
پروفیل زد (z) 22432.56کارخانه شاهین فلزکیلوگرم250200
پروفیل زد (z) 184636کارخانه شاهین فلزکیلوگرم251000
پروفیل زد (z) 204936کارخانه شاهین فلزکیلوگرم251200
پروفیل زد (z) 225236کارخانه شاهین فلزکیلوگرم251200

استفاده از روش رول فرمینگ

رول فرمینگ یکی از مراحل پایانی در تولید پروفیل زد می باشد. در این روش رول های برش داده شده ورق از میان قالب هایی که خروجی آنها مقطعی فولادی به شکل حرف Z انگلیسی است، عبور کرده و در نهایت پروفیل Z تولید می شود.

خط رول فرمینگ که در کارخانه شاهین فلز سپاهان قرار دارد، تماما به دست متخصصین این شرکت طراحی و ساخته شده، کلیه قطعات آن در واحد ماشین سازی تولید و به دست توانمند این عزیزان اسمبل شده است. از نظر کیفیت قابل رقابت با بروزترین خطوط رول فرمینگ خارجی بوده و هیچگونه وابستگی به عوامل بیرونی ندارد.

خدمات کارخانه

رنگ آمیزی

خریداران محترم می توانند در هنگام سفارش محصول، در صورتی که نیاز به پروفیل Z با رنگ خاص دارند، کارشناس فروش را نسبت به درخواست خود مطلع نمایند.

پوشش ضد زنگ

شاهین فلز سپاهان اولین خط لارج پارت پوشش زینک فلیک (Dacromet) در ایران را راه اندازی نموده که مشتریان می توانند در هنگام سفارش خرید Z، محصول را به پوشش ضد زنگ مصلح نمایند.

پانچ (سوراخکاری)

نقشه Z خود را برای ما ارسال کنید. در هنگام تولید محصول، طبق نقشه ارسالی مشتری، عملیات پانچ و سوراخکاری روی پروفیل ها انجام خواهد شد.

فرم سفارش آنلاین

خریداران محترم می توانند علاوه بر سفارش پروفیل Z به صورت تلفنی از طریق تماس با دفتر فروش شاهین فلز سپاهان، این محصول را از طریق فرم سفارش نیز برای ما ارسال نموده تا در اسرع وقت کارشناس فروش، سفارش را بررسی و با خریدار تماس حاصل نماید.

از آنجا که مکان های پانچ بسته به کاربرد پروفیل متفاوت است، پس از ارسال فرم، نقشه Z خود را از طریق واتسپ برای ما ارسال کنید.

موارد مصرف پرلین Z

پروفیل زد یکی از پر کاربرد ترین پروفیل های مقطع باز در صنعت ساختمان سازی می باشد که در ادامه با انواع سازه که از Z در آنها استفاده می شود، آشنا می شوید:

 • سقف سوله ها و انبار های بزرگ
 • سقف باشگاه های ورزشی
 • اتصال سازه ها و اسکلت ها
 • سقف های شیب دار با شیب زیاد

بیشتر بدانید» آشنایی با پروفیل زد و کاربرد آن