سوالات متداول در خرید آهن آلات​

در این بخش سعی نموده ایم به سوالاتی که خریداران و مشتریان محترم محصولات فولادی و آهن آلات در زمینه سفارش این محصولات از شرکت شاهین فلز سپاهان دارند را پاسخگو باشیم. این سوالات به صورت مشترک توسط خریداران مقاطع فولادی و در زمان خرید مطرح شده.

سوالات پرتکرار در زمینه خرید مقاطع فولادی

فرایند خرید در شرکت شاهین فلز سپاهان به صورت تلفنی می باشد. به جهت اطلاع از موجودی و قیمت، با کارشناسان فروش شرکت تماس گرفته و پس از کسب اطلاع درباره موجودی و قیمت محصولات، در صورت تمایل به خرید، همکاران ما برای مشتریان پیش فاکتور فرستاده و در مورد مراحل بعدی همچون نحوه تسویه حساب، ارسال و تحویل بار هماهنگی های لازم با مشتریان عزیز صورت می گیرد.  

 

وزنی که در پیش فاکتور صادر شده از سوی کارشناسان فروش مجموعه ثبت می شود، طبق روال بازار است. بار بعد از تسویه حساب اولیه برای ارسال به مرحله آماده سازی فرستاده می شود. در مرحله بعدی وزن دقیق بار اعلام شده و در فاکتور نهایی ثبت می گردد. و مشتریان گرامی بعد از تسویه حساب نهایی، بار خود را تحویل می گیرند. 

بله، مشاوران و کارشناسان فروش ما برای راهنمایی و خدمت رسانی بیش تر به مشتریان گرامی نهایت تلاش خود را انجام می دهند و در کنار شما هستند تا خرید خود را نهایی کنید.

یکی از سیاست های کلی مدیریت شرکت، حذف واسطه ها و رساندن محصولات با کیفیت، و با قیمت مناسب به مشتریان نهایی می باشد. شرکت شاهین فلز سپاهان به دلیل داشتن کارخانه و انبار و تولید محصولات متنوع فولادی، واسطه ها را حذف کرده و محصولات را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کند.
تجربه بیش از سه دهه حضور موفق شرکت در صنعت آهن آلات گواه این ادعا می باشد.

امکان خرید به صورت حضوری و غیر حضوری وجود دارد. 

سوالات پرتکرار در زمینه محصولات و خدمات

کلیه مقاطع فولادی مانند: انواع پروفیل، تسمه، ورق، میلگرد، قوطی، لوله، نبشی، ناودانی، تیرآهن و هر آنچه شما نیاز داشته باشید، در انبار شاهین فلز سپاهان موجود بوده و به فروش می رسد.

خدماتی مانند: تولید پروفیل z، نواربری ورق (رشته بری ورق)، خدمات برشکاری ورق، پوشش زینک فلیک و … در کارخانه انجام می شود. این تنها بخشی از خدمات ارزشمند این مجموعه است.

سوالات پرتکرار در زمینه قیمت آهن آلات

همانطور که می دانیم در صنعت آهن آلات قیمت به صورت مداوم تغییر می کند و ثابت نیست. به همین دلیل امکان ثبت قیمت در سایت وجود ندارد. از شما همراهان گرامی تقاضا داریم به جهت کسب اطلاع از قیمت و موجودی محصولات با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

چنانچه می دانید قیمت محصولات فولادی از قبل مشخص نبوده و به صورت روزانه تغییر می کند. قیمت به طور میانگین از ساعت 11 الی 1 ظهر مشخص می شود. برای کسب اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

فروش به صورت نقدی بوده و مشتری قبل از تحویل بار حساب خود را تسویه می کند. 

سوالات پر تکرار در زمینه ارسال بار

هزینه ارسال بار بر عهده مشتری بوده و توسط مشتری پرداخت می شود. 

هزینه ارسال بار متغییر بوده و با توجه به فاکتورهای زیادی مانند: شهر مقصد، ماشین حمل بار، میزان و وزن بار تعیین می شود.

مدت زمان ارسال بار همچون هزینه ارسال، با توجه به شاخص شهر مقصد و نوع بار متغییر بوده و پس از بررسی توسط کارشناسان ما خدمت شما اعلام می شود.