شاهین فلز سپاهان در یک نگاه

بیش از ۳ دهه تجربه فعالیت

تجربه ۳۰ ساله حضور در بازار آهن ایران و همچنین بازارهای فرامرزی، شاهین فلز سپاهان را به برندی نام آشنا در بین فعالین صنایع مختلفی چون عمران، ساختمان، قطعه‌سازی، ماشین‌سازی و سایر صنایعی که از آهن‌آلات در فرآیند ساخت و تولید خود استفاده می‌کنند، تبدیل کرده است.

تولید کننده محصولات فولادی

کارخانه شاهین فلز سپاهان، تولیدکننده انواع قوطی و پروفیل با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت بازار آهن می‌باشد. یکی از وجوه برجسته تمایز این مجموعه با هم صنفی‌های خود، در اختیار داشتن یک کارخانه مجهز به بروزترین خطوط تولید پروفیل در ایران است.

ارائه‌دهنده خدمات متنوع و خاص

شرکت شاهین فلز سپاهان، کلیه خدمات تولید پروفیل زد و فرانسوی، نواربری یا رشته‌بری ورق آهن، پوشش ضدخوردگی زینک فلیک، آزمایشگاه تست سالت اسپری، شات‌بلاست و رول فرمینگ را با هزینه مناسب و کیفیت بالا به مشتریان عزیز ارائه می‌نماید.

برخورداری از انبار های اختصاصی

مجموعه شاهین فلز سپاهان در حال حاضر با ۳ انبار اختصاصی، انواع محصولات فولادی را به متقاضیان در سراسر ایران عرضه می‌کند. کلیه آهن‌آلات تولیدی این مجموعه، مستقیما از انبار کارخانه برای خریداران عزیز در کوتاه‌ترین زمان ارسال می‌شوند.

واحد ماشین سازی

شرکت دانش بنیان شاهین فلز سپاهان با پرورش نیروهای متخصص و ارتقاء سطح دانش خود، موفق به ایجاد واحد ماشین‌سازی در کارخانه شده است. هم اکنون کلیه قطعات مورد استفاده در خطوط این مجموعه با تکیه بر دانش بومی و به دست توانمند نیروهای متخصص شاهین فلز سپاهان ساخته می‌شود.

خطوط تولید این کارخانه کاملا قابل رقابت با نمونه‌های مشابه خارجی بوده و از تولید تا راه‌اندازی این خطوط بدون کوچکترین وابستگی به واردات صورت گرفته است. لازم به ذکر است که تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود هیچگونه خللی در فرآیند تولید محصولات کارخانه شاهین فلز سپاهان ایجاد نمی‌کند.

 

پوشش زینک فلیک

Zinc Flake Coating

زینک فلیک یکی از شیوه‌های پوشش‌دهی سطح فلزات است که با ساختار پولکی شکل خود یک لایه بر روی سطح آن‌ها ایجاد می‌کند و باعث حفاظت قطعه فولادی در برابر عوامل خوردگی همچون رطوبت می‌شود. این پوشش یکی از جدیدترین و بهترین روش‌های پوشش‌دهی آهن‌آلات است که به دلیل ویژگی‌های خاص آن به مراتب از روش‌های قبلی همچون گالوانیزه برتر می‌باشد.

کارخانه شاهین فلز سپاهان به واسطه دانش بومی موجود در مجموعه خود توانسته یکی از استانداردترین خطوط پوشش زینک فلیک را به دست متخصصین این شرکت دانش بنیان تولید و راه‌اندازی نماید.

عرضه انواع مقاطع فولادی

مجموعه شاهین فلز سپاهان علاوه بر عرضه تولیدات کارخانه این شرکت، انواع مقاطع فولادی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در بازار عرضه نموده و به فروش می‌رساند. این شرکت که تولیدکننده پروفیل Z، پروفیل فرانسوی، لوله‌های صنعتی، لوله پروفیل و ورق‌های شیت می‌باشد، سایر آهن‌آلات مانند انواع میلگرد، تیرآهن، ورق‌های رول (سیاه، رنگی، گالوانیزه، اسیدشویی و روغنی)، انواع لوله فولادی، نبشی ناودانی و سپری، محصولات مفتولی و غیره را نیز در انبار خود موجود دارد. علاوه بر این، شرکت شاهین فلز سپاهان با توجه به همکاری در حجم بالا با کارخانه‌های صاحب برند و جایگاه ویژه در کشور همچون ذوب‌آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و سایر کارخانجات تولیدکننده معتبر، قادر است محصولات تولیدی این کارخانجات را مستقیما از درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال نماید.

خدمات سوله سازی

یکی دیگر از خدمات پر تقاضای این مجموعه، سوله‌سازی می‌باشد. شرکت شاهین فلز سپاهان به واسطه اجرای ده‌ها سوله، امروز جزو برترین شرکت‌های سوله‌سازی در ایران به حساب می‌آید. ما از صفر تا صد سوله را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برای مشتریان خود اجرا می‌کنیم.

از آنجا که ما در کارخانه در حال تولید اصلی‌ترین متریال استفاده شده در سوله‌سازی هستیم، آهن‌آلات مورد نیاز پروژه‌هایی که مجری آن‌ها می‌باشیم را مستقیما از درب کارخانه به محل پروژه ارسال می‌کنیم که این موضوع منجر به کاهش هزینه‌های سوله‌سازی خواهد شد.

خدمات سوله سازی

افتخار همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی