شاهین فلز سپاهان در یک نگاه

بیش از ۳ دهه تجربه

تجربه ۳۰ ساله حضور در بازار آهن ایران و همچنین بازارهای فرامرزی، شاهین فلز سپاهان را به برندی نام آشنا در بین فعالین صنایع مختلفی چون عمران، ساختمان، قطعه سازی، ماشین سازی و سایر صنایعی که از آهن آلات در فرایند ساخت و تولید خود استفاده می کنند، تبدیل کرده است.

تولید کننده محصولات فولادی

ما در کارخانه این مجموعه در حال تولید انواع پروفیل و قوطی آهن هستیم. یکی از وجوه برجسته تمایز شرکت شاهین فلز سپاهان با هم صنفی های این شرکت، در اختیار داشتن یک کارخانه مجهز به بروزترین خطوط تولید پروفیل در ایران می باشد.

خدمات متنوع و خاص

نواربری و برش کاری ورق فولادی از خدماتی است که ما در کارخانه شاهین فلز سپاهان به مشتریان خود ارائه می کنیم. در کنار این خدمات، پوشش زینک فلیک نیز از خدمات خاص این شرکت به حساب می آید و توانسته با کیفیت بالا در اجرا، رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.

انبار های اختصاصی

شرکت شاهین فلز سپاهان در حال حاضر با ۳ انبار اختصاصی در حال عرضه انواع محصولات فولادی به متقاضیان خرید این محصولات در بازار آهن ایران می باشد. کلیه آهن آلات تولیدی این مجموعه مستقیما از انبار کارخانه برای خریداران عزیز ارسال می شوند.

واحد ماشین سازی

واحد ماشین سازی

شرکت دانش بنیان شاهین فلز سپاهان با پرورش نیروهای متخصص و ارتقاء سطح دانش در این مجموعه موفق به ایجاد واحد ماشین سازی در کارخانه شده و اکنون با تکیه بر دانش بومی، کلیه قطعات مورد استفاده در خطوط تولید کارخانه را به دست توانمند نیروهای متخصص خود در این واحد ساخته می‌شود.

خطوط تولید این کارخانه کاملا قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی بوده که از تولید تا راه اندازی این خطوط بدون کوچکترین وابستگی به واردات صورت گرفته و لازم به ذکر است که تحریم ها و محدودیت های موجود هیچگونه خللی در فرایند تولید محصولات کارخانه شاهین فلز سپاهان ایجاد نمی کند.

پوشش زینک فلیک

Zinc Flake Coating

زینک فلیک یکی از شیوه های پوشش دهی سطح فلزات است. که با ساختار پولکی شکل خود یک لایه بر روی سطح فلزات ایجاد می کند. و باعث حفاظت قطعه فولادی در برابر عوامل خوردگی همچون رطوبت می شود. این پوشش یکی از جدیدترین و بهترین روش های پوششی آهن آلات است. که به مراتب از روش های قبلی همچون گالوانیزه برتر می باشد و نقطه قوت های زیادی دارد.

کارخانه شاهین فلز سپاهان به واسطه دانش بومی موجود در این مجموعه توانسته یکی از استانداردترین خطوط پوشش زینک فلیک را به دست متخصصین این شرکت دانش بنیان تولید و راه اندازی نماید.

عرضه انواع مقاطع فولادی

شرکت شاهین فلز سپاهان علاوه بر عرضه تولیدات کارخانه این شرکت، انواع مقاطع فولادی را با بهترین قیمت در بازار عرضه نموده و به فروش می رساند. این شرکت که تولید کننده پروفیل Z، پروفیل فرانسوی، لوله های صنعتی و لوله پروفیل و ورق های شیت می باشد، سایر آهن آلات مانند انواع میلگرد، تیرآهن، ورق های رول (سیاه، رنگی، گالوانیزه، اسیدشویی، روغنی)، انواع لوله فولادی، نبشی ناودانی و سپری، محصولات مفتولی و … را نیز در انبار موجود داشته و همچنین با توجه به همکاری در حجم بالا با کارخانه های برندی چون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و سایر کارخانجات تولید کننده معتبر، محصولات این کارخانجات را مستقیما از درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال می کند.

خدمات سوله سازی

یکی دیگر از خدمات پر تقاضای این مجموعه، سوله سازی می باشد. شرکت شاهین فلز بواسطه اجرای ده ها سوله، امروز جزو برترین شرکت های سوله سازی در ایران بحساب می آید. ما از صفر تا صد سوله را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برای مشتریان خود اجرا می کنیم.

از آنجا که ما در کارخانه در حال تولید اصلی ترین متریال استفاده شده در سوله سازی هستیم، آهن آلات مورد نیاز پروژه هایی که مجری آنها می باشیم را مستقیما از درب کارخانه به محل پروژه ارسال می کنیم که این موضوع باعث کاهش هزینه های سوله سازی می شود.

خدمات سوله سازی

افتخار همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی