هدر قیمت میلگرد ابرکوه

قیمت میلگرد ابرکوه یزد

آیا می‌دانید، فولاد ابرکوه یزد ارزان‌ترین میلگرد را در بازار آهن ایران عرضه می‌کند و جدای از قیمت مناسبی که دارد، کیفیت و کلیه استانداردهای لازم جهت بکارگیری در پروژه‌های مختلف عمرانی ساختمانی را نیز دارا می‌باشد؟ فولاد ابرکوه، یکی دیگر از مجتمع‌های فولادی استان یزد بوده که علاوه بر تامین نیاز بازار محصولات فولادی این استان، قادر به تامین میلگرد پروژه‌ها در شهرهای استان‌های همجوار مانند اصفهان نیز می‌باشد. برای خرید و استعلام قیمت میلگرد ابرکوه یزد، با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز در تماس باشید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA37.6کیلوگرم0
میلگرد 12 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA310.7کیلوگرم0
میلگرد 14 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA314.6کیلوگرم0
میلگرد 16 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA320کیلوگرم0
میلگرد 18 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA324.5کیلوگرم0
میلگرد 20 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA329.5کیلوگرم0
میلگرد 22 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA337کیلوگرم0
میلگرد 25 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA347کیلوگرم0
میلگرد 28 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA357کیلوگرم0
میلگرد 32 سرمد ابرکوهشاخه آجدارA375کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد ابرکوه یزد اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد ابرکوه یزد

مجتمع فولاد سرمد ابرکوه به منظور افزایش تولیدات داخلی و خودکفایی در عرصه آهن و فولاد با سرمایه گذاری دو شرکت چادرمو و توسعه تعاون در استان یزد تاسیس شد. در ادامه توضیحات بیشتری درخصوص کارخانه ابرکوه یزد، محصولات و سایر ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

کارخانه فولاد سرمد ابرکوه

کارخانه فولاد سرمد یزد در 15 کیلومتری جاده ابرکوه در استان یزد واقع شده است. این کارخانه با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال 1391 و در زمینی به مساحت 150 هکتار افتتاح شد.
این مجموعه در راستای ارتقای فعالیت و رفع نیاز داخلی در سال 1395 خط تولید میلگرد آجدار این مجموعه را افتتاح و با ظرفیت سالیانه 450 هزار تن به تولید میلگرد آج دار پرداخت.

محصولات تولیدی فولاد سرمد ابرکوه

این مجموعه در دو فاز خط تولید نورد و فولادسازی مشغول به فعالیت می باشد و محصولات متنوعی مانند شمش، میلگرد، تیرآهن تولید می کند.

تولید شمش فولادی

در این شرکت شمش فولادی در سایزهای 150*150 mm و در طول 12 متری تولید و راهی بازار می شود. شمش فولادی به منظور تولید سایر مقاطع فولادی مورد مصرف قرار می گیرد.

میلگرد سرمد ابرکوه

کارخانه فولاد ابرکوه یزد پس از تهیه پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه ها و ماشین آلات مورد نیاز از شرکت STG ایتالیا اقدام به تولید میلگرد آجدار از نوع A3 کرد. ظرفیت تولید سالیانه میلگرد سرمد ابرکوه 500 هزار تن در سال می باشد. میلگرد این کارخانه بر اساس استانداردهای ملی به شماره 3132 و در اندازه های 8 تا 32 تولید می شود.

کاربرد میلگرد سرمد ابرکوه

همانطور که قبلا بیان کردیم در این کارخانه میلگرد گرید A3 تولید می شود.

این نوع میلگرد غالبا در صنعت ساخت و ساز کاربرد دارد. مقاومت میلگرد A3 بسیار زیاد است به همین دلیل بیشتر در اسکلت بندی ساختمان ها و برای افزایش استحکام سازه های بتنی استفاده دارد.

لازم به ذکر است که این میلگرد برای جوشکاری و آهنگری توصیه نمی شود.

خرید میلگرد سرمد ابرکوه

در تعیین قیمت نهایی محصولات فولادی عوامل زیادی دخیل هستند برای نمونه می توان به سایز، وزن، کارخانه تولیدی و هزینه حمل و نقل اشاره داشت. میلگرد تولیدی کارخانه ابرکوه یزد به جهت موقعیت مکانی و قرارگیری در مرکز و نزدیکی با استان های شرق، غرب و جنوب هزینه حمل و نقل و در نتیجه قیمت تمام شده محصولات را کاهش می دهد.

در جدول قیمت روز میلگرد ابرکوه یزد به همراه وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. قیمت محصولات در سایت شاهین فلز سپاهان به صورت روزانه بروزرسانی می شود. این شرکت تولیدی بازرگانی به عنوان نماینده فروش کارخانه یزد محصولات را به قیمت درب کارخانه به مشتریان خود ارائه می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد