قیمت پروفیل چهارچوب فرانسوی

پروفیل چهارچوب فرانسوی یکی دیگر از انواع پروفیل است که در کارخانه شاهین فلز سپاهان تولید می شود. ما این محصول فولادی را با ضخامت ۲ و ۲/۵ میلیمتر و طول های ۶ و ۱۲ متر بسته به سفارش خریدار تولید می کنیم.

خط پیشرفته نوار بری ورق که تماما ساخت واحد ماشین سازی این کارخانه می باشد، با دقت هرچه تمام تر، رول با عرض لازم را آماده و به خط تولید پروفیل فرانسوی ارسال می کند. این خط نیز صفر تا صد توسط نیروهای متخصص شرکت شاهین فلز سپاهان ساخته شده.

برای خرید یا استعلام قیمت پروفیل چهارچوب فرانسوی می توانید از طریق شماره های درج شده با کارشناس فروش این محصول فولادی در ارتباط باشید.

جهت خرید با شماره ۱۴ - ۴۵۲۷۳۰۱۰-۰۳۱ تماس بگیرید

پروفیل فرانسوی

خرید پروفیل چهارچوب فلزی فرانسوی

در جدول زیر لیست محصولات چهارچوب فلزی فرانسوی تولیدی در کارخانه شاهین فلز سپاهان ذکر شده است. لطفا به منظور اطلاع از قیمت روز چهارچوب فلزی فرانسوی با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

ردیف نام محصول ضخامت نوعطول شاخه واحد فروش محل تحویل قیمت
3پروفیل چهارچوب فلزی فرانسوی 2فابریک 6 متری کیلو گرم انبار شاهین شهر تماس بگیرید
03145273010-14
4پروفیل چهارچوب فلزی فرانسوی 2/5فابریک 6 متری کیلو گرم انبار شاهین شهر تماس بگیرید
03145273010-14

روش تولید پروفیل فرانسوی

ما در کارخانه شاهین فلز سپاهان، پروفیل چهارچوب فلزی فرانسوی را به روش نورد سرد و با استفاده از دستگاه رول فرمینگ تولید می کنیم.

ابتدا رول ورق سیاه را تبدیل به رولی با عرض لازم برای تولید این محصول تبدیل نموده و به خط تولید ارسال می کنیم. برای مشاهده فرایند و روش تولید پروفیل فرانسوی، فیلمی که برای شما تهیه نمودیم را مشاهده فرمایید.

کلیه دستگاه های خط تولید موجود در کارخانه، در واحد ماشین سازی و به دست توانمند متخصصین این شرکت طراحی و ساخته شده اند.

فرم سفارش آنلاین

متقاضیان خرید پروفیل چهارچوب فرانسوی از کارخانه شاهین فلز سپاهان، علاوه بر اینکه می توانند از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش این شرکت نسبت به استعلام قیمت این محصول فولادی و اطلاع از مدت زمان آماده سازی سفارش، اقدام نمایند، از طریق فرم موجود نیز می توانند درخواست خود را برای ما ارسال کنند.

وزن چهارچوب فرانسوی

همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید، با اطلاع از ابعاد پروفیل می توان وزن آن را محاسبه نمود. در ادامه مشخصات ابعاد چهارچوب فرانسوی شاهین فلز سپاهان را مطالعه نمایید:

  • طول پروفیل » 6.68 متر
  • گسترده ورق » 238 میلیمتر
  • ضخامت ورق » 2 یا 2.5 میل

 

وزن چهارچوب با ورق 2 میل » 24.6 کیلوگرم

وزن چهارچوب با ورق 2.5 میل » 30.8 کیلوگرم

وزن پروفیل فرانسوی