قیمت توری پرسی

شاهین فلز سپاهان تولید کننده توری پرسی می‌باشد. با خرید این محصول فولادی از شرکت ما، سفارش خریدار مستقیم از درب کارخانه (در اصفهان) به قیمت تولید کننده برای ایشان ارسال می‌شود.

جهت استعلام قیمت توری پرسی، اطلاع از نحوه خرید و سفارش این مقطع فولای و همچنین دریافت مشاوره می‌توانید از طریق شماره های زیر با کارشناس فروش محصولات مفتولی شرکت شاهین فلز سپاهان در تماس باشید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید شماره تماس خود را در اختیار ما قرار دهید تا در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم. توجه داشته باشید که در حال حاضر استعلام قیمت فقط از طریق تماس با دفتر فروش شرکت مقدور می‌باشد.

جهت خرید با شماره ۱۴ - ۴۵۲۷۳۰۱۰-۰۳۱ تماس بگیرید

لیست قیمت توری پرسی

با توجه به نوسانات موجود در بازار آهن، نرخ توری پرسی در سایت به روز رسانی نمی‌شود. لذا از خریداران محترم خواهشمندیم قیمتهای روز این مقطع فولادی را به صورت تلفنی از کارشناس فروش استعلام نمایند.

در حال حاضر شاهین فلز سپاهان یکی از تولید و عرضه کنندگان توری پرسی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت موجود در بازار محصولات فولادی ایران می باشد.

ردیف نام محصول ضخامت چشمه محل تحویل واحد فروش قیمت
1توری پرسی 2*23/52*2انبار شاهین شهر کیلو گرم تماس بگیرید
03145273010-14
2توری پرسی 2*242*2انبار شاهین شهر کیلو گرم تماس بگیرید
03145273010-14
3توری پرسی 4*43/54*4انبار شاهین شهر کیلو گرم تماس بگیرید
03145273010-14
4توری پرسی 4*444*4انبار شاهین شهر کیلو گرم تماس بگیرید
03145273010-14

خرید مستقیم از کارخانه

همانگونه که می‌دانید، با خرید توری از کارخانه تولید‌کننده، واسطه ها حذف و خریدار، محصول مورد نظر خود را با قیمت دست اول خریداری می‌کند.

ارسال سریع

شاهین فلز سپاهان پس از دریافت سفارش خرید توری پرسی توسط مشتریان و خریداران محترم، در سریع ترین زمان ممکن، اقدام به ارسال سفارش ایشان می‌کند.

مناسب ترین قیمت

این مجموعه در راستای جلب رضایت مشتریان فعلی و همچنین توسعه دامنه مشتریان خود، توری پرسی را همواره با پایین ترین و مناسب ترین قیمت ارائه می‌کند.

در این ویدیو بخشی از فرایند تولید توری پرسی را مشاهده می کنید. لازم به ذکر است که شاهین فلز سپاهان خدماتی چون رنگ آمیزی و اعمال پوشش ضد خوردگی (ضد زنگ) را نیز ارائه می کند.

در صورتی که نیاز به استفاده از این خدمات را دارید، لطفا در هنگام ثبت سفارش، کارشناس فروش را از درخواست خود مطلع فرمایید.

مختصری درباره توری پرسی

کاربرد

توری پرسی از توری‌های پرتقاضا بوده که در انواع مختلف با ابعاد و ضخامت‌های متفاوت در بازار آهن موجود می باشد. این محصول فولادی کاربردهای مختلفی مانند:

  • ساخت قفس حیوانات
  • حصار کشی میادین مبارزه
  • حصار کشی محوطه‌هایی مانند فرودگاه‌ها، زندان ها 

ابعاد

در انتخاب توری پرسی، بسته به کاربری آن می بایست ضخامت مفتول و انداره چشمه را مدنظر گرفت. توری‌های پرسی با استفاده از سیم مفتول با سایزهای متفاوت و چشمه های مختلف تولید می شود

  • مفتول سایز 3؛ 3.4؛ 3.8؛ 4؛ 5
  • چشمه 2*2؛ 3*3؛ 3.5*3.5؛ 4*4؛ 5*5

بله خریداران می‌توانند در هنگام سفارش محصول، کارشناس فروش را از درخواست خود مبنی بر اعمال پوشش زینک فلیک (ضد خوردگی) مطلع نمایند.

پوشش زینک فلیک بر اساس ضخامت پوشش روی توری پرسی محاسبه می‌شود. هر چه ضخامت پوشش استفاده شده بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش می‌یابد.

این امکان در کارخانه شاهین فلز سپاهان وجود دارد. کافی است در هنگام سفارش، رنگ مورد نظر خود را به کارشناس فروش اعلام فرمایید.

سفارش آنلاین

از طریق فرم سفارش آنلاین، درخواست خود را مستقیما برای کارشناس فروش شرکت شاهین فلز سپاهان ارسال می کنید. ما در سریع ترین زمان به درخواست شما رسیدگی نموده و پیش فاکتور سفارش شما را برایتان ارسال می‌کنیم.  لطفا کلیه موارد خواسته شده در فرم سفارش آنلاین را تکمیل نمایید تا کارشناس فروش، مناسب ترین قیمت ها را در پیش فاکتور شما درج نماید.