هدر قیمت تیرآهن کوثر اهواز

قیمت تیرآهن کوثر اهواز

نورد کوثر اهواز (زیر مجموعه گروه ملی صنعتی فولاد ایران) کارخانه‌ فولادی استراتژیک در جنوب غربی ایران و استان خوزستان است. قیمت تیرآهن کوثر، نه تنها مورد رصد طرح‌های عمرانی ساختمانی در منطقه غربی ایران بلکه در شهر‌های بزرگ و کوچک سایر مناطق کشورمان نیز توسط مجریان انواع طرح‌های ساختمانی مورد رصد و بررسی قرار دارد. خریداران و مشتریان محترم می‌توانند برای اطلاع از بروز‌ترین نرخ این محصول و همچنین خرید با بهترین قیمت بازار آهن با کارشناس تیرآهن دفتر فروش شاهین فلز در ارتباط باشند. قیمت تیر اهن کوثر اهواز به صورت آنلاین و لحظه‌ای در جدول زیر بروزرسانی می‌شود.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنطول (m)واحدقیمت (ریال)
135تیرآهن 14 کوثر اهواز12کیلوگرم0
167تیرآهن 16 کوثر اهواز12کیلوگرم0
215تیرآهن 18 کوثر اهواز12کیلوگرم0

پوشش داکرومات تیرآهن

پوشش داکرومات (زینک فلیک) بعنوان محافظ خوردگی، از اهن در برابر عوامل بیرونی که به خوردگی و زنگ زدگی تیراهن می‌انجامد محافظت نموده و تا ۱۰ برابر نسبت به گالوانیزه گرم مقام تر است. شاهین فلز سپاهان اولین و تنها خط لارج پارت پوشش Dacromet در ایران و خاورمیانه را در اختیار دارد و علاوه بر انواع پیچ و مهره، قادر به پوشش دهی مقاطع طویل فولادی مانند تیرآهن کوثر می‌باشد. جهت سفارش تیرآهن داکرومات با ما در تماس باشید.

آشنایی بیشتر با تیرآهن کوثر

از جمله برترین کارخانجات تولیدی مقاطع آهنی گروه ملی صنعتی فولاد ایران است که به همراه 6 کارخانه زیرمجموعه خود حجم بالایی از مقاطع را تولید کرده و علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، محصولات خود را به کشورهای همسایه نیز صادر می کنند.

مجموعه نورد کوثر اهواز در شهرستان خرمشهر نزدیک جاده اهواز واقع شده است این مجموعه در سال 1381 تاسیس و در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد. ظرفیت تولیدی این مجموعه در سال 550.000 تن می باشد.

کارخانجات زیرمجموعه گروه ملی صنعتی ایرانیان اهواز

 • کارخانه نورد کوثر اهواز
 • کارخانه نورد تیرآهن
 • کارخانه فولادسازی
 • کارخانه لوله سازی
 • کارخانه نورد میلگرد و مفتول
 • کارخانه ماشین سازی

از نقاط قوت نورد اهواز موقعیت جغرافیایی مناسب و نزدیکی به بنادر جنوبی و بازار خلیج فارس، دسترسی به بازارهای جهانی، محصولات تولیدی مختلف و باکیفیت و دستگاه های مجهز می باشد.

مجموعه فولاد کوثر اهواز امکانات و تجهیزات پیشرفته ای دارد که برای نمونه می توان از کوره های پیش گرم، استندهای نورد اولیه، میانی و نهایی، گیوتین برش محصولات، تجهیزات مخصوص تابگیری و بسته بندی اتوماتیک نام برد.

تولیدات کارخانه نورد کوثر

در این مجموعه مقاطع فولادی متنوعی تولید و راهی بازارهای داخلی و خارجی می شوند که برخی از آن ها عبارتند از:

 • تیرآهن اهواز
 • انواع تسمه فولادی
 • ناودانی کوثر اهواز
 • انواع میلگرد ساده و آجدار
 • نبشی بال مساوی و بال نامساوی اهواز
 • تیرآهن نورد کوثر اهواز

تیرآهن یکی از مهمترین مقاطع فولادی است که در صنایع مختلف مانند ساخت و ساز کاربرد زیادی دارد. اصلی ترین نقش این محصول تحمل بار سازه و فشارهای وارد شده به ساختمان می باشد. این مقطع در استانداردها و سایزهای مختلفی تولید می شود:

استاندارد INP

INP مطابق با استاندارد دو کشور روسیه و چین ساخته می شود. از مشخصات آن اینکه بال های این تیرآهن در ابتدای تیر نازک هستند اما به تدریج هرچه به سمت انتهای تیر نزدیک می شویم بال ها با یک شیب ملایم ضخیم تر می گردند.

استاندارد IPB

IPB مانند حرف انگلیسی H است و با نام تیرآهن هاش و عریض نیز شناخته می شود. در این مقطع طول بال ها در مقایسه با نمونه های دیگر زیادتر می شود.

کاربرد تیرآهن

تیرآهن در صنایع مختلف کاربرد دارد برای نمونه می توان به اسکلت ساختمان ها، پل سازی، پوشش سقف، ستون و خرپا و … اشاره کرد.

خرید تیرآهن کوثر اهواز

در تعیین قیمت مقاطع فولادی موارد زیادی دخیل هستند برای نمونه می توان از مواد اولیه، نوسانات بازار ارز، کارخانه تولیدکننده و میزان تقاضا نام برد.
یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت مقاطع قیمت شمش مصرفی برای تولید محصولات است که با توجه به اینکه این کارخانه شمش مصرفی خود را از کارخانه فولادسازی اهواز فراهم می کند به همین دلیل قیمت نهایی محصولات نیز کاهش می یابد.

در جدول منتشر شده قیمت روز تیرآهن نورد کوثر به همراه سایر مشخصات ذکر شده است. قیمت به صورت روزانه توسط کارشناسان سایت بروزرسانی می شود. مشتریان گرامی لطفا پس از مشاهده جدول محصولات برای نهایی کردن خرید خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش مستقیم نورد اهواز محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز تیراهن درب کارخانه

قیمت روز تیرآهن کوثر اهواز

سفارش تیرآهن کوثر

مطالب مرتبط با تیرآهن