ساخت پالت فلزی

پالت فلزی، یکی از تجهیزات مهم در انبارداری است. پالت برای حمل و نقل اجسام سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد و جابه‌جایی با لیفتراک را تسهیل می‌کند. از میان انواع پالت فلزی، فولاد کربنی ارزان‌تر است و مقاومت بالایی دارد.  

فولاد ضدزنگ، سنگین‌ترین و مقاوم‌ترین نوع است که احتیاج به پوشش‌های رنگی ندارد. در مواردی دیگر، باکس فلزی صنعتی یا همان پالت باکس فلزی با روکشی از روی پوشش داده می‌شود که در برابر خوردگی، مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد. 

نوع دیگری از این تجهیزات، پالت‌های آلومینیومی هستند که در عین آن‌که به اندازه فولاد ضدزنگ مقاوم هستند، بسیار سبک‌تر هستند. به همین علت در خطوط هوایی کاربرد گسترده‌ای دارد.

کارخانه شاهین فلز سپاهان، تولیدکننده پالت فلزی با بهترین قیمت و کیفیت می‌باشد. قیمت پالت فلزی همانند دیگر محصولات فولادی به عوامل متعددی وابسته است. با این وجود، ما با اطمینان کامل، کیفیت و قیمت خدمات خود را تضمین می‌کنیم.

جهت مشاوره یا سفارش با شماره ۱۴ - ۴۵۲۷۳۰۱۰-۰۳۱ تماس بگیرید

پالت فلزی

خرید باکس پالت فلزی

نحوه سفارش و خرید باکس پالت فلزی به این صورت است که ابتدا لازم است شما برای سفارش این محصول با کارشناس فروش تماس حاصل فرمایید و مشخصات پالت فلزی مورد نظر خود را به همراه نقشه ارسال کنید. به این ترتیب، کارشناس مربوطه پس از بررسی نقشه پالت فلزی، میزان سفارش شما و مقدار متریال مورد استفاده در آن، قیمت و زمان تحویل محصول را تعیین می‌کند.

در نظر داشته باشید که شرکت شاهین فلز سپاهان علاوه بر ساخت پالت فلزی، خدمات رنگ کاری پالت باکس فلزی و کلیه محصولات فولادی را با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت ارائه می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش، شماره تماس خود را در کادر زیر ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل فرمایند.

انواع پالت فلزی

انواع پالت فلزی

پالت‌ها به طور کلی در دو دسته‌بندی زیر تولید و عرضه می‌شوند:

  • پالت تخت فلزی

پالت تخت فلزی، خود در 2 نوع پالت تخت یک‌رو و دورو تولید می‌شود و اجزای آن قوطی 40 در 100 در نقش پایه پالت و ورق خم‌کاری شده یک یا دو لبه می‌باشد.

  • پالت باکس فلزی

باکس پالت یا پالت دیواره‌دار، به علت قابلیت چیدمان بر روی هم‌دیگر، در فضای اشغال شده صرفه‌جویی می‌کند و جایگزین مناسبی برای انبارهایی است که احتیاجی به قفسه‌بندی نداشته و پرتابل بودن (قابل حمل) چیدمان برای آن‌ها مهم است. به عبارت دیگر به روند تخلیه سرعت می‌بخشد. باکس پالت خود در 3 نوع دیواره نرده، دیواره توری و تاشو تولید و عرضه می‌گردد.

کاربرد پالت های فلزی چیست؟

پالت‌های فلزی فارغ از تخت و یا دیواره‌دار بودن در موارد زیر کاربرد دارند:

  • بهینه‌سازی فضای انبار
  • ایمنی در جابه‌جایی کالاها
  • امکان حمل و نقل اجسام فاقد برخورداری از شکل هندسی منظم
  • چیدمان کالاهای مختلف در سیستم‌های قفسه‌بندی انبار و کمک به حفظ نظم فضا

سوالات متداول

پالت فلزی یکی از تجهیزات مهم در انبارداری است و در صنایع مختلفی از جمله دارویی، بهداشتی، غذایی، پتروشیمی و غیره به منظور منظم‌سازی، ذخیره‌سازی، نگهداری و حمل و نقل محصولات مختلف استفاده می‌شود.

بله، از صفر تا صد تولید و ساخت پالت فلزی طبق سفارش و نقشه مشتری در کارخانه شاهین فلز سپاهان انجام و قیمت این محصول مانند هر محصول فولادی دیگری بر اساس کیلوگرم محاسبه می‌شود.