هدر قیمت پروفیل آبرو

قیمت پروفیل آبرو

پروفیل آبرو به عنوان یک پروفیل مقطع باز، یکی از محصولات فولادی پر استفاده در سقف‌های شیروانی و شیب‌دار می‌باشد. این محصول به روش رول فرمینگ در کارخانه شاهین فلز سپاهان، تولید و در بازار آهن عرضه می‌شود. برای استعلام قیمت پروفیل آبرو، اطلاع از موجودی انبار و همچنین دریافت مشاوره قبل از خرید، می‌توانید با کارشناس فروش شرکت در تماس باشید. آبراه شیروانی (Water Gutter)، کاربرد زیادی در صنعت سوله سازی دارد. چنانچه قصد خرید پروفیل آبرو برای سوله را دارید، ما این محصول را با پایین ترین قیمت بازار آهن برای شما ارسال می‌کنیم.

بروزرسانی: ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

محصولضخامتوزن
طولارتفاعبارگیریقیمت (ریال)
پروفیل آبرو یک طرفه 3 mm90 kg
۶ متر18 cmانبار شاهین شهر 410000
پروفیل آبرو دو طرفه 3 mm115 kg۶ متر
18 cmانبار شاهین شهر 410000

پروفیل آبرو یکی از انواع پروفیل تولید شده در کارخانه شاهین فلز سپاهان می‌باشد.

چنانچه سفارش خریدار بصورت عمده باشد، محصول از درب کارخانه بارگیری می‌شود. در غیر اینصورت سفارش از انبار دفتر فروش ارسال خواهد شد.

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه خرید پروفیل آبرو دارید، می‌توانید در ساعات کاری با کارشناس فروش از طریق شماره 03145273010 در تماس باشید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت آبرو

از آنجا که عموما پروفیل‌های موجود در بازار از ورق گرم یا همان ورق سیاه تولید می‌شوند، می‌توان گفت قیمت روز ورق آهن از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت پروفیل آبرو می‌باشد. لذا نرخ ورق سیاه کارخانه های فولاد مبارکه اصفهان، گیلان و اهواز نقش بسزایی در هزینه تولید آبراه شیروانی سوله دارند.

سایر هزینه‌ها مانند نیروی‌کار، قیمت روز مواد اولیه مانند سنگ آهن، شمش فولاد و حمل و نقل نیز می‌توانند بطور مستقیم و غیر‌مستقیم روی نرخ آبرو سوله تاثیر گذاشته و باعث کاهش یا افزایش قیمت نهایی این مقطع فولادی شوند.

پوشش زینک‌فلیک

در صورتی که محل استفاده از پروفیل آبرو در منطقه مرطوب قرار دارد، ما با توجه به میزان رطوبت محل نصب آبرو، آن را مسلح به پوشش زینک فلیک (داکرومات) می‌کنیم.

تنوع ورق آهن

خریداران این امکان را دارند که در هنگام سفارش، نوع ورق آبرو را اعلام نموده تا محصول با استفاده از ورق سیاه یا گالوانیزه برای این عزیزان آماده سازی و ارسال شود.

بهترین قیمت

پروفیل آبرو (آبراه شیروانی) را با بهترین و پایین‌ترین قیمت موجود در بازار آهن از شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان خرید نمایید. ما سفارشات را در کوتاه‌ترین زمان ارسال می‌کنیم.

ارائه فاکتور رسمی

این شرکت در قبال خرید شما، فاکتور رسمی و قانونی صادر و ارائه می کند. شاهین فلز سپاهان دارای شماره ثبتی ۵۶۰۷۴ می‌باشد.

آشنایی با پروفیل آبرو

پروفیل آبرواز پروفیل آبرو برای مهار آب سقف‌های شیب دار مانند سقف سوله، سقف‌شیروانی، ساندویچ پانل‌های سقفی، گلخانه‌ها، مرغ‌داری و گاوداری‌ها استفاده می‌شود. این محصول در زبان انگلیسی به Water Gutter معروف است و از ورق سیاه و گالوانیزه به دو روش پرس برک و رول فرمینگ تولید می‌شود.

انواع پروفیل آبرو

پروفیل آبرو در چند نوع مختلف در بازار آهن قابل خریداری است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم

  • پروفیل آبرو یکطرفه » که از یک طرف قابلیت نصب دارد.
  • پروفیل آبرو دوطرفه » که از دو طرف قابلیت نصب دارد.
  • پروفیل آبرو لندنی » که بیشتر برای پوشش سقف شیروانی و سقف های وسیع تر استفاده می شود.
  • پروفیل آبرو جعبه‌ای » پروفیل جعبه ای نسبت به لندنی دارای طرح ظاهری شکیل تر و گران قیمت تر است. یکی دیگر از ویژگی های مثبت آن، استحکام و مقاومت بالاتر پروفیل جعبه ای در برابر زنگ زدگی و آب وهوای مرطوب است.
 

کاربرد آبرو در یک نگاه

از کاربردهای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

  • ساخت سقف شیروانی
  • ساخت سقف پارکینگ برای جلوگیری از نفوذ آب
  • ساخت مراکز تولیدی مانند گلخانه، مرغ داری، گاوداری
  • اتصال روی ساندویچ پانل‌های سقفی

فرم سفارش آنلاین پروفیل آبرو

مطالب مرتبط با پروفیل و سوله