هدر قیمت میلگرد زاگرس

قیمت میلگرد زاگرس

صبا فولاد زاگرس در استان چهارمحال و بختیاری و نزدیکی شهرکرد، تولید کننده میلگرد زاگرس می‌باشد. توضیحات کاملی از مشخصات این محصول فولادی بعد از جدول قیمتی قرار داده شده که می‌توانید جهت آشنایی بیشتر مطالعه کنید. قیمت‌های درج شده در جدول مستقیما از دفتر فروش میلگرد زاگرس استعلام شده. با این وجود، به دلیل نوسانات موجود در بازار آهن ایران، قبل از اینکه اقدام به خرید نمایید، تاییدیه قیمت میلگرد زاگرس را از کارشناس فروش شرکت شاهین فلز دریافت کنید.

سایز میلگردحالتوزن هر شاخه(کیلوگرم)آنالیزقیمت (ریال)
میلگرد 10 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدار7.5A30
میلگرد 12 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدار11A30
میلگرد 14 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدار15A30
میلگرد 16 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدار18.5A30
میلگرد 18 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدار23.5A30
میلگرد 20 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدار29A30
میلگرد 22 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدار35.5A30
میلگرد 25 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدار45.5A30

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد زاگرس اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد زاگرس

کارخانه صبا فولاد زاگرس در شهرک صنعتی سفید دشت در شهرستان بروجن استان چهار محال بختیاری واقع شده است. این کارخانه با ظرفیت تولید سالیانه 420 هزار تن محصولات فولادی در سال 1393 به بهره برداری رسید.
غالب محصولات تولیدی این کارخانه میلگرد است که با ظرفیت تولید 100 هزار تن در سال مشغول به فعالیت می باشد.

استاندارد محصولات صبا فولاد زاگرس

در این مجتمع محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید می شوند. گواهینامه های اخذ شده توسط این شرکت عبارتند از:

  • ISO 14001:2004 (مدیریت محیط ‌زیست)
  • OHSAS 18001:2007 (مدیریت ایمنی و بهداشت)
  • ISO 9001:2008 (مدیریت کیفیت)
  • علاوه بر این میلگردهای با آج 400 و 500 تولیدی این کارخانه بر طبق استاندارد ملی ایران به شماره ISIRI 3132 ساخته می شوند.

تولیدات کارخانه فولاد زاگرس شهرکرد

در حال حاضر این کارخانه تنها به تولید میلگرد آجدار در گرید A3 و در سایز 10 تا 32 mm می پردازد. شکل آج این میلگرد به شکل هفت و هشت است.

تنش جاری این میلگرد 4000 کیلوگرم و تنش گسیختگی آن 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.

شمش مصرفی برای تولید میلگرد از کارخانجات معتبر خریداری می شود و قبل از ورود به خط تولید به وسیله واحد کنترل کیفی این کارخانه بررسی شده و تاییدیه دریافت می کند.

کاربرد میلگرد زاگرس

میلگردهای تولیدی در گرید A3 برای نقاطی که نیاز به میزان مقاومت زیادی دارند کاربرد دارند به همین دلیل در ساختمان سازی و برای افزایش مقاومت سازه ها در برابر زمین لرزه مصرف می شوند.

میلگرد آجدار منجر به افزایش خاصیت کششی و برشی و استحکام سازه های بتنی شده و مقاومت آن ها را تا 40 درصد بالاتر می برد.

علامت اختصاری شرکت صبا فولاد شهرکرد SFZ است که بر روی کلیه محصولات این کارخانه حک می شود تا مشتریان میلگرد اصلی این کارخانه را از سایر میلگردها تشخیص دهند.

خرید میلگرد زاگرس

ناگفته مشخص است که در تعیین قیمت محصولات فولادی عوامل زیادی دخیل هستند، برای نمونه می توان به سایز، وزن، کارخانه تولید کننده و سایر موارد اشاره کرد. میلگرد فولاد زاگرس یکی از شناخته شده ترین و باکیفیت ترین میلگردها در سطح کشور است که قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

جدول محصولات میلگرد صبا فولاد زاگرس به همراه سایر مشخصات در سایت شاهین فلز سپاهان آورده شده است. مشتریان گرامی لطفا جهت ثبت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت در تماس باشید.

این شرکت به عنوان نماینده فروش میلگرد زاگرس، محصولات تولیدی این کارخانه را با مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد