هدر ورق فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه مبارکه

آخرین نرخ بازار در جدول زیر درج شده اما با توجه به نوسانات بازار، دریافت تاییدیه قیمت ورق سیاه مبارکه اصفهان از کارشناس دفتر فروش شاهین فلز قبل از خرید محصول الزامیست. خریدار در صورت نیاز می‌تواند در هنگام سفارش محصول از خدمات برشکاری و تبدیل رول به شیت برش خورده (ورق برشی) در کارخانه این مجموعه استفاده نماید.

هزینه برشکاری رول به شیت ورق سیاه، به قیمت تمام شده این محصول افزوده و در پیش فاکتور مشتری لحاظ خواهد شد. کارخانه شاهین فلز سپاهان با طراحی و ساخت دستگاه برش انواع ورق فولادی، یک خط بروز و مدرن را در اختیار دارد.

ضخامت (mm)حالتابعاد (m)محل تحویلواحدقیمت (ریال)
ورق 2 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.25انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 2 میل فولاد مبارکهشیت2.5*1.25انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 2.5 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.25انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 3 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 3 میل فولاد مبارکهشیت6 * 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 3 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.25انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 4 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 4 میل فولاد مبارکهشیت6 * 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 5 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 5 میل فولاد مبارکهشیت6 * 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 6 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 6 میل فولاد مبارکهشیت6 * 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 8 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 8 میل فولاد مبارکهشیت6 * 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 10 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 10 میل فولاد مبارکهشیت6 * 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 12 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 12 میل فولاد مبارکهشیت6 * 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 15 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 15 میل فولاد مبارکهشیت6 * 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0

آشنایی بیشتر با ورق سیاه مبارکه

مجموعه فولاد مبارکه در 65 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد. تاسیس این کارخانه در سال 1360 به تصویب رسید اما ساخت و بهره برداری کارخانجات آن در سال های بعد انجام شد. فولاد مبارکه به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی بخش زیادی از محصولات فولادی مورد نیاز کشور را تامین می کند.

از نقاط قوت فولاد مبارکه قرارگیری در نزدیکی معادن چادرمو و گل گهر است که به عنوان تامین کننده پودر سنگ آهن این کارخانه شناخته می شود.

فولاد مبارکه در آغاز کار با ظرفیت 2/4 میلیون تن به تولید مقاطع فولادی می پرداخت. هم اکنون ظرفیت تولیدی این کارخانه 7 میلیون تن در سال است و در تلاش اند میزان تولیدات خود را ارتقا دهند. این کارخانه عظیم هفت کارخانه به عنوان زیرمجموعه خود دارد و چون محصولات تولیدی آن مطابق با بهترین استانداردهای روز دنیا است علاوه بر تامین نیاز بازار داخل به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

تولیدات مجموعه فولاد مبارکه اصفهان

در این کارخانه اقلام فولادی متنوعی تولید می شوند برای نمونه می توان به ورق های فولادی اشاره کرد که به دلیل کیفیت بالای آن، ورق مورد نیاز کارخانجات مختلف مانند صنایع فلزی سبک و سنگین، ماشین سازی، انواع لوله و صنایع بسته بندی را تامین می کند.

ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق سیاه یا ورق گرم در اشکال مختلف رول ورق سیاه، شیت، ورق برش خورده و فابریک تولید و راهی بازار می گردد. شیوه تولید ورق سیاه نورد گرم است به همین خاطر این محصول در مقایسه با سایر ورق ها قیمت کمتری دارد.

ورق سیاه فولاد مبارکه به خاطر کیفیت بالا علاوه بر تامین نیاز داخل به خارج از کشور نیز صادر می شود. ورق سیاه در سایز، ضخامت و مدل های مختلفی تولید می شود. انواع ورق این کارخانه بیشترین فروش را در سطح کشور دارند.
ورق سیاه این کارخانه در برابر فشار و ضربه میزان مقاومت زیادی دارد.

ویژگی های ورق سیاه

ورق سیاه یک نوع ورق کربنی است که به خاطر شیوه تولید آن (نورد گرم) رنگی مات پیدا می کند. این ورق بر اساس استاندارد ST و DIN آلمان ساخته می شود. میزان نرمی و سختی این ورق به کربن مصرفی در آن بستگی دارد. اگر کربن استفاده شده زیاد باشد ورق سخت تر و اگر کربن کمتری داشته باشد نرمی زیادتری دارد. ضخامت ورق فولاد مبارکه 2 تا 8 mm است.

کاربرد ورق سیاه مبارکه

ورق سیاه فولاد مبارکه در صنایع مختلفی کاربرد دارد برای نمونه می توان به صنعت ساخت و ساز، ماشین سازی، کشتی سازی، پتروشیمی، ساخت تجهیزات کشاورزی، تجهیزات گرمایشی مانند بخاری و آبگرمکن، مخازن و … اشاره کرد.

خرید ورق سیاه فولاد مبارکه

در تعیین قیمت ورق این کارخانه موارد زیادی تاثیرگذار هستند برای نمونه می توان به نوسانات بازار ازر و قیمت جهانی آهن آلات، هزینه حمل و نقل، مواد اولیه و میزان تقاضا اشاره کرد.
قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه علاوه بر موارد ذکر شده به سایز و وزن آن نیز بستگی دارد.

در سایت قیمت روز ورق سیاه فولاد مبارکه به همراه سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی پس از بررسی جدول محصولات به منظور ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش این مجموعه ورق سیاه این کارخانه را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز ورق فولاد درب کارخانه

قیمت روز ورق سیاه فولاد مبارکه

سفارش ورق سیاه مبارکه

مطالب مرتبط با ورق فولادی