هدر قیمت تیرآهن فایکو

قیمت تیرآهن فایکو

فعالین صنعت، محصولات فولاد البرز ایرانیان را با نام برند “فایکو” در بازار می‌شناسند. کارخانه فولادی در نوار شمالی، واقع در ساری استان مازندران. شهرهای شمال ایران همواره در حال توسعه عمرانی هستند. به همین دلیل قیمت تیرآهن فایکو مورد توجه انبوه‌سازان و مجریان پروژه‌های مختلف ساختمانی در این شهرها می‌باشد. قیمت‌های درج شده در جدول زیر مستقیما از دفتر فروش تیرآهن فایکو استعلام و به‌روز‌رسانی شده با این حال به دلیل نوسانات موجود در بازار اهن، چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، دریافت تاییدیه قیمت از کارشناس فروش شاهین فلز الزامیست.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنواحدقیمت (ریال)
135تیرآهن 14 فایکو سبککیلوگرم0
155تیرآهن 14 فایکو سنگینکیلوگرم0
170تیرآهن 16 فایکوکیلوگرم0
205تیرآهن 18 فایکوکیلوگرم0
255تیرآهن 20 فایکوکیلوگرم0

پوشش داکرومات تیرآهن

پوشش داکرومات (زینک فلیک) بعنوان محافظ خوردگی، از اهن در برابر عوامل بیرونی که به خوردگی و زنگ زدگی تیراهن می‌انجامد محافظت نموده و تا ۱۰ برابر نسبت به گالوانیزه گرم مقام تر است. شاهین فلز سپاهان اولین و تنها خط لارج پارت پوشش Dacromet در ایران و خاورمیانه را در اختیار دارد و علاوه بر انواع پیچ و مهره، قادر به پوشش دهی مقاطع طویل فولادی مانند تیرآهن فایکو می‌باشد. جهت سفارش تیرآهن داکرومات با ما در تماس باشید.

آشنایی بیشتر با تیرآهن فایکو

مجتمع فولاد البرز ایرانیان که با نام تجاری فایکو معروف است. در سال 1393 در کیلومتر 15 جاده ساری استان مازندران به بهره برداری رسید. این مجموعه به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات فولادی به تامین بخش زیادی از نیاز کشور می پردازد.

نقاط قوت کارخانه فولاد البرز ایرانیان

کارخانه فولاد ایرانیان به خاطر موقعیت جغرافیایی خود و همچنین امکانات پیشرفته این مجموعه در مقایسه با رقبا مزایای زیادی دارد، برای نمونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قرارگیری در مسیر جاده تهران-مشهد
 • خطوط تولید پیشرفته و دستگاه های تمام اتوماتیک
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات مجهز
 • پست اختصاصی گاز و برق

محصولات فایکو ساری

در این مجموعه مقاطع فولادی متنوعی تولید می شوند به عنوان مثال:

 • تیرآهن‌ نوع IPN و IPE
 • ناودانی‌ UPN و UPE
 • انواع میلگرد با قطر 8 تا 32 mm
 • نبشی ‌های بال مساوی و نامساوی

تیرآهن فولاد البرز ایرانیان ساری

در کارخانه فایکو انواع تیرآهن در سایزهای 14، 16، 18 و 20 سانتیمتر تولید می شود.

 1. تیرآهن 14 : اندازه 14 سانتیمتر، طول 12 متر، وزن هر شاخه 130 کیلوگرم
 2. تیرآهن 16 : اندازه های 16 سانتیمتر، طول 12 متر و وزن 170 کیلوگرم
 3. تیرآهن 20 : اندازه 20 سانتیمتر، وزن 240 کیلوگرم و طول 12 متری

انواع تیرآهن فولاد ایرانیان

تیرآهن فایکو در سه نوع مختلف تولید می شود:

تیرآهن IPE

این تیرآهن معمولی و پرکاربرد بر اساس استاندارد اروپا تولید می گردد. طرح ظاهری آن مانند حرف I بوده و دارای بال های به یک اندازه است.

سایز و یا ارتفاع تیرآهن‌ های فایکو در نوع IPE بر اساس سانتیمتر 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 24، 27 و 30 است.

تیرآهن‌ IPN

شکل ظاهری IPN شباهت زیادی به IPE دارد اما باید توجه داشت که میزان ضخامت بال های IPN با فاصله گرفتن از نقطه اتصال کمتر می شود. این مقطع بر اساس استاندارد کشورهای روسیه و چین تولید می گردد.

فولاد ایرانیان تیرآهن‌ IPN خود را در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 24، 26، 28، 30 سانتیمتر تولید می‌ کند.

تیرآهن IPB

IPB که با نام تیرآهن بال پهن و هاش در بازار شناخته می شود. طرحی مانند حرف H دارد. از مشخصات این تیرآهن اینکه اندازه و طول جان و بال ها در آن یکسان است. این مقطع مطابق با استانداردهای کشورهای اروپایی تولید می شود.

خرید تیرآهن فولاد البرز ایرانیان

در جدول منتشر شده لیست تیرآهن فایکو به همراه قیمت روز و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی لطفا پس از بررسی قیمت ها به منظور ثبت خرید خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شایان ذکر است شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش مستیم کارخانه فایکو ساری محصولات این مجموعه را با قیمت بدون واسطه و درب کارخانه به مشتریان خود عرضه می کند.

قیمت روز تیراهن درب کارخانه

قیمت روز تیرآهن فایکو

سفارش تیرآهن فایکو

مطالب مرتبط با تیرآهن