میلگرد آریان فولاد

قیمت میلگرد آریان فولاد

اگر برای خرید محصولات نورد آریان فولاد به دنبال بهترین نرخ بازار هستید، با دفتر فروش شرکت شاهین فلز سپاهان تماس بگیرید. بهترین و مناسب ترین قیمت میلگرد آریان فولاد را به شما مشتری گرامی ارائه و این محصول را در سریع ترین حالت ممکن در محل مورد نظرتان تخلیه می‌نماییم. لطفا به قیمت‌های درج شده در جدول اکتفا نکرده و حتما نسبت به استعلام قیمت روز و لحظه‌ای میلگرد آریان اقدام فرمایید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 آریان فولادشاخه آجدارA27.4کیلوگرم0
میلگرد 12 آریان فولادشاخه آجدارA26.5کیلوگرم0
میلگرد 10 آریان فولادشاخه آجدارA39.8کیلوگرم0
میلگرد 12 آریان فولادشاخه آجدارA39.8کیلوگرم0
میلگرد 14 آریان فولادشاخه آجدارA313.8کیلوگرم0
میلگرد 16 آریان فولادشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 18 آریان فولادشاخه آجدارA323کیلوگرم0
میلگرد 20 آریان فولادشاخه آجدارA330کیلوگرم0
میلگرد 22 آریان فولادشاخه آجدارA335.5کیلوگرم0
میلگرد 25 آریان فولادشاخه آجدارA344کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد آریان فولاد اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد آریان فولاد

کارخانه نورد فولاد آریان به منظور تولید مقاطع فولادی متنوع و  رفع نیاز داخلی و خارجی در سال 1385 در شهرستان بویین زهرا در استان قزوین تاسیس شد.

این مجموعه به دلیل وجود نیروهای متخصص و بهره‌گیری از به روزترین تکنولوژی روز دنیا از جمله برترین تولیدکنندگان محصولات فولادی سنگین و نیمه سنگین در خاورمیانه و ایران می باشد.

در این مجتمع حدود 1000 نفر نیروی انسانی در قسمت های مختلف مشغول به کار هستند.

شرکت آریان فولاد ماشین آلات و ابزارهای مورد نیاز خود را از کشورهای صنعتی خریداری می کند و به همین دلیل محصولات تولیدی از کیفیت بالایی برخوردار است. به عنوان مثال این مجموعه برای خطوط نورد گرم خود با کارخانه DEMAG آلمان همکاری کرده است.

مقاطع تولیدی این مجموعه به خاطر کیفیت و استحکام بالای خود علاوه بر تامین نیاز داخلی به کشورهای همسایه مانند ترکیه و ارمنستان نیز صادر می شوند.

محصولات تولیدی کارخانه آریان فولاد

هم اکنون در این کارخانه بخش های تولیدی مختلفی وجود دارد که عبارتند از:

 • بخش های نورد میلگرد
 • بخش های نورد مقاطع سنگین و نیمه سنگین
 • بخش های ذوب و ریخته گری
 • بخش تولید اکسیژن
 • بخش ماشین کاری و غلتک کاری

تولیدات کارخانه نورد فولاد آریان

 • میلگرد آجدار از سایز 10 الی 32 میلی‌ متر
 • انواع نبشی از سایز 4 الی 15 سانتی‌ متر (بال مساوی و بال نامساوی)
 • تیرآهن از سایز 14 الی 27 سانتی ‌متر ( بال ‌پهن و بال نازک)
 • ریل (سبک و نیمه سنگین)
 • انواع شمش‌ فولادی ساختمانی و آلیاژی
 • ناودانی از سایز 8 الی 12 سانتی ‌متر

استاندارد محصولات کارخانه

همانطور که گفتیم این مجموعه اولین کارخانه تولیدی مقاطع فولادی سنگین و نیمه سنگین در خاورمیانه می باشد و تجهیزات و دستگاه های خود را از به روزترین کشورهای صنعتی مانند آلمان و ایتالیا خریداری می کند.

محصولات تولیدی این کارخانه بر اساس استانداردهای جهانی و ملی 3132 تولید می شود و استانداردهای مختلف مانند OHSAS 18001, 9001,1001 را دریافت کرده است.

خرید میلگرد آجدار آریان فولاد

علامت اختصاری میلگردهای تولیدی این کارخانه AS است، نوع آج و شیوه تولید نیز به شکل JU بر روی میلگرد حک می شود. مشتریان می توانند با استفاده از همین علامت از صحت خرید خود اطمینان کسب کنند.

میلگرد این کارخانه از کیفیت بالایی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد. علاوه بر این به خاطر محل قرارگیری این کارخانه در استان قزوین، هزینه ارسال بار برای مناطق غربی، شمالی و مرکزی که در نزدیکی کارخانه هستند کاهش می یابد.

در جدول محصولات علاوه بر قیمت، سایز و وزن میلگرد آریان نیز آورده شده است تا مشتریان گرامی به راحتی به قیمت لحظه ای میلگرد آریان فولاد دسترسی داشته باشند. برای ثبت خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان شاهین فلز سپاهان تماس بگیرید. این شرکت به عنوان نماینده فروش کارخانه آریان فولاد محصولات را به قیمت دست اول به مشتریان خود تحویل می دهد.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد