میلگرد سیادن ابهر

قیمت میلگرد سیادن ابهر

چنانچه قصد خرید میلگرد کارخانه سیادن ابهر را دارید، جهت استعلام قیمت روز این مقطع فولادی با کارشناس فروش شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان از طریق شماره‌های درج شده در ارتباط باشید. شرکت شاهین فلز سپاهان میلگرد سیادن ابهر را با قیمت کف بازار به خریداران عرضه و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مشتری تخلیه می‌نماید. در صورتی که در مناطق مرطوب قصد استفاده از میلگرد را دارید، می‌توانید در هنگام ثبت سفارش خرید، پوشش ضد خوردگی داکرومات (زینک فلیک) را نیز سفارش دهید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 سیادن ابهرشاخه آجدارA25.5کیلوگرم0
میلگرد 10 سیادن ابهرشاخه آجدارA27.44کیلوگرم0
میلگرد 12 سیادن ابهرشاخه آجدارA210.68کیلوگرم0
میلگرد 10 سیادن ابهرشاخه آجدارA37.44کیلوگرم0
میلگرد 12 سیادن ابهرشاخه آجدارA310.68کیلوگرم0
میلگرد 14 سیادن ابهرشاخه آجدارA314.5کیلوگرم0
میلگرد 16 سیادن ابهرشاخه آجدارA318.9کیلوگرم0
میلگرد 18 سیادن ابهرشاخه آجدارA323.9کیلوگرم0
میلگرد 20 سیادن ابهرشاخه آجدارA329.6کیلوگرم0
میلگرد 22 سیادن ابهرشاخه آجدارA335.64کیلوگرم0
میلگرد 25 سیادن ابهرشاخه آجدارA345کیلوگرم0
میلگرد 28 سیادن ابهرشاخه آجدارA358کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد سیادن ابهر اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد سیادن ابهر

کارخانه سیادن ابهر در کیلومتر 7 جاده ابهر تاکستان استان زنجان قرار دارد. این مجموعه با هدف تولید مقاطع فولادی، اشتغال زایی و رفع نیاز داخلی در سال 1385 تاسیس شد. در ادامه به معرفی این شرکت می پردازیم.

کارخانه سیادن ابهر (فولاد عتیق آذر سهند ابهر)

شرکت عتیق آذر سهند در آغاز فعالیت خود در زمینه فروش محصولات سیادن ابهر اقدام می کرد. در ادامه با اجاره کارخانه سیادن ابهر خود به تولید محصولات فولادی پرداخت. عتیق آذر سهند در زمان کوتاهی توانست با تولید محصولات با کیفیت جای خود را در بازار باز کند تا آنجا که در بازار میلگرد عتیق آذر سهند را با نام میلگرد ابهر می شناسند.

این کارخانه با ظرفیت تولید سالیانه 288 هزار تن محصولات فولادی به بهره برداری رسید اما تمرکز خود را بر تولید میلگرد قرار داد. میلگرد تولیدی فولاد ابهر با نام تجاری سیادن ابهر در بازار عرضه می شود.

ویژگی میلگرد سیادن ابهر

میلگرد این کارخانه علاوه بر استاندارد ملی مانند تعدادی از کارخانجات دیگر مطابق با استانداردهای روسی تولید می شود.

میلگرد سیادن ابهر در گریدهای A2 و A3 و با آج های جناغی تولید می گردد. میلگرد با آج جناقی برای پروژه های عمرانی مناسب است. میلگرد ابهر به وسیله یک خط نورد گرم و در سایزهای 8 الی 32 ساخته می شود.

این کارخانه به دلیل نزدیکی به مناطق شمالی، تهران و شهرهای اطراف و به دلیل هزینه حمل و نقل کمتر، همچنین به خاطر کیفیت بالای محصولات طرفداران زیادی در این شهرها دارد.

خرید میلگرد سیادن ابهر

در تعیین قیمت میلگرد عتیق آذر سهند عوامل زیادی موثر هستند برای نمونه می توان به سایز، وزن، نوسانات بازار ارز و میزان تقاضا اشاره داشت.

قیمت روز این میلگرد به همراه سایر مشخصات در سایت ذکر شده است. مشتریان گرامی بعد از بررسی جدول محصولات به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلزسپاهان به عنوان نماینده فروش مستقیم این کارخانه میلگرد سیادن ابهر را به قیمت دست اول و بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد