هدر قیمت میلگرد فولاد گلستان

قیمت میلگرد گلستان

میلگرد گلستان از میلگردهای پر تقاضا در مناطق شمالی ایران می‌باشد که تمامی استانداردهای لازم مورد تایید سازمان نظام مهندسی کشور را دارا بوده و در تمامی پروژه‌های ساختمانی و عمرانی قابلیت استفاده را دارد. دفتر فروش کارخانه شاهین فلز سپاهان بهترین قیمت میلگرد گلستان را به خریداران محترم ارائه می‌کند. مشتریان می‌توانند برای خرید و ثبت سفارش محصولات کارخانه فولاد گلستان از طریق شماره‌های درج شده، با کارشناس فروش این محصول در ارتباط باشند. در جدول زیر قیمتهای جدید درج شده اما دریافت تاییدیه قیمت الزامی می‌باشد.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 گلستانشاخه آجدارA34.5کیلوگرم0
میلگرد 10 گلستانشاخه آجدارA36.9کیلوگرم0
میلگرد 12 گلستانشاخه آجدارA310کیلوگرم0
میلگرد 14 گلستانشاخه آجدارA313.8کیلوگرم0
میلگرد 16 گلستانشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 18 گلستانشاخه آجدارA322.9کیلوگرم0
میلگرد 20 گلستانشاخه آجدارA329کیلوگرم0
میلگرد 22 گلستانشاخه آجدارA337کیلوگرم0
میلگرد 25 گلستانشاخه آجدارA345کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد گلستان اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد گلستان

مجموعه نورد فولاد گلستان در 5 کیلومتری جاده مینودشت به سمت گنبد کاووس واقع شده است. این مجموعه با هدف تولید انواع میلگرد ساده، آجدار و کلاف و به منظور تامین نیاز داخلی و خارجی به بهره برداری رسید. دستگاه ها و تجهیزات این کارخانه در سال 1375 از شرکت ایتالیایی تهیه شدند. در ادامه به توضیحات بیشتری درخصوص این کارخانه خواهیم پرداخت.

کارخانه نورد گلستان

کارخانه نورد گلستان با ظرفیت تولید سالیانه 340 هزار تن به تولید انواع میلگرد می پردازد. در این مجموعه 150 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند. محصولات تولیدی این کارخانه بر اساس بهترین استاندارد روز دنیا تولید می شود. این کارخانه به عنوان بزرگترین کارخانه در شمال کشور شناخته می شود.

این مجموعه که با نام کارخانه نورد مینودشت نیز معروف است به دلیل کیفیت بالای محصولات خود توانسته علاوه بر تامین نیاز داخلی، میلگرد خود را به کشورهای همسایه نیز صادر کند.

تولیدات فولاد گلستان

همانطور که قبلا ذکر کردیم این کارخانه تمرکز خود را بر روی انواع میلگرد قرار داده است.

انواع میلگرد نورد گلستان عبارت است از:

  • میلگرد ساده شاخه به قطرهای ۸ تا ۲۸ میلی متر
  • میلگرد آجدار به صورت شاخه ای از قطر ۸ تا 32 میلی متر با علامت آج 340
  • کلاف ساده و آجدار از قطر ۵/۵ تا ۱۴ میلی متر

شکل ظاهری میلگرد ساده گلستان بدون آج و صاف می باشد. استحکام کششی آن 2400 و 3600 کیلوگرم بر سانتی ‌متر مربع است.
محصولات تولیدی کارخانه نورد گلستان مطابق با استانداردهای جهانی و ملی به شماره ISIRI 3132 تولید می شود.

تجهیزات فولاد گلستان

تجهیزات و ماشین آلات مربوط به کارخانه نورد گلستان از شرکت ایتالیایی پومینی خریداری شده است.
این مجموعه با داشتن واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه پیشرفته به صورت مداوم کیفیت محصولات خود را بررسی کرده و از کاهش کیفیت آن جلوگیری می کنند.

خرید میلگرد نورد مینودشت

در تعیین قیمت مقاطع فولادی عوامل زیادی تاثیرگذار هستند برای نمونه می توان به وزن، سایز، میزان تقاضا و کارخانه تولید کننده اشاره کرد.
در جدول منتشر شده لیست قیمت روز میلگرد مینودشت به همراه سایز، وزن و سایر مشخصات ذکر شده است مشتریان گرامی پس از بررسی قیمت محصولات به منظور ثبت خرید خود و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

مجموعه تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه نورد گلستان میلگرد این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و دست اول برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد