میلگرد قزوین

قیمت میلگرد قزوین

میلگرد تاکستان از پرتقاضاترین محصولات فولادی در بازار می‌باشد. در جدول زیر قیمت میلگرد قزوین استعلام گرفته شده از دفتر فروش فولاد قزوین قابل مشاهده می‌باشد. چنانچه قصد خرید این مقطع فولادی را دارید، توسط شماره تماس‌های درج شده در سایت، با کارشناس فروش شاهین فلز در ارتباط باشید و ضمن اطلاع از نحوه خرید و فروش، قیمت روز میلگرد قزوین (تاکستان) را نیز بدست آورید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 قزوینشاخه آجدارA34.74کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 10 قزوینشاخه آجدارA37.5کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 12 قزوینشاخه آجدارA310.66کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 14 قزوینشاخه آجدارA314.55کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 16 قزوینشاخه آجدارA318.5کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 18 قزوینشاخه آجدارA324کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 20 قزوینشاخه آجدارA328.5کیلوگرمعدم تولید

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد قزوین اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد قزوین

مجموعه میلگرد قزوین که با نام فولاد خاورمیانه نیز معروف است در سال 1380 در تاکستان شهر قزوین افتتاح شد و هم اکنون در گروه برترین تولید کنندگان میلگرد قرار دارد.

مشخصات میلگرد قزوین

در این کارخانه میلگردهای آجدار از سایز 8 تا 20 mm و در دو گرید A2 و A3 تولید می شود. میلگرد تولیدی این کارخانه از کیفیت بالایی برخوردار است و غالبا در ساختمان سازی کاربرد دارد.

آج میلگرد این کارخانه به شکل مارپیچ بوده و در مکان هایی که سازه با تغییر شکل همراه است و نیاز به جوشکاری دارد توصیه نمی شود.

علامت اختصاری میلگرد قزوین JSPL است در هنگاه خرید به علامت حک شده بر روی محصولات توجه فرمایید.

انواع استاندارد میلگرد

به طور کلی میلگردهای تولید شده در ایران از استاندارد روسی پیروی می کنند و در گریدهای مختلف A1،A2،A3،A4 ساخته می شوند.

میلگرد A1: بر اساس استاندارد ایران به شماره ISIRI 3132 به صورت صاف و بدون آج تولید می شود. این میلگرد مقاومت بالایی داشته و در مصارف صنعتی و ساختمانی کاربرد دارد.

میلگرد A2: دارای آج هستند و در گروه میلگردهای نیمه سخت قرار می گیرند. از دیگر ویژگی های این گروه به کم کربن بودن آن ها می توان اشاره داشت که به همین دلیل انعطاف بیشتری داشته و قابلیت خمکاری دارند. این میلگرد در ساخت خاموت به کار می رود. تنش سیلان این میلگردها 3000 و تنش گسیختگی آن ها 5000 کیلوگرم بر سانتی ‌متر مربع است.

میلگرد A3: نیز از نوع آجدار است و در گروه میلگردهای سخت دارای آج جناغی قرار می گیرد. A3 در مقایسه با A2 استحکام بیشتری دارد. تنش سیلان این میلگرد 4000 و تنش گسیختگی آن 6000 کیلوگرم بر سانتی ‌متر مربع است.

میلگرد A4: نیز از نوع آجدار است. این میلگرد مرکب در گروه محصولات سخت قرار دارد. شکل آج آن با سایر میلگردها متفاوت است. از خصوصیات این میلگرد به مقاومت بالاتر و وزن کمتر آن می توان اشاره کرد. همچنین قیمت A4 از سایر گریدها گرانتر می باشد.

خرید میلگرد آجدار قزوین

میلگرد قزوین به صورت آجدار و در سایزهای مختلفی تولید می شود. در جدول لیست محصولات میلگرد این کارخانه به همراه قیمت، وزن و سایر مشخصات قابل مشاهده می باشد.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه قزوین محصولات این مجموعه را با قیمت دست اول برای مشتریان ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد