میلگرد آتیه خلیج فارس

قیمت میلگرد خلیج فارس

فولاد آتیه که در استان خوزستان واقع شده یکی از دیگر از تولید کنندگان میلگرد در کشورمان می‌باشد. قیمت‌های درج شده در جدول زیر مستقیما توسط کارشناس دفتر فروش شاهین فلز از کارخانه آتیه استعلام و بروزرسانی می‌شود. برای خرید و استعلام قیمت میلگرد خلیج فارس و همچنین اطلاع از نحوه ارسال به محل پروژه با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید. ما بهترین قیمت این محصول فولادی را به مشتریان و متقاضیان خرید ارئه نموده و در سریع ترین زمان ممکن سفارش این عزیزان را ارسال می‌کنیم.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA37کیلوگرم0
میلگرد 12 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA310کیلوگرم0
میلگرد 14 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA314کیلوگرم0
میلگرد 16 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA318.2کیلوگرم0
میلگرد 18 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA323.5کیلوگرم0
میلگرد 20 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA328.9کیلوگرم0
میلگرد 22 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA334کیلوگرم0
میلگرد 25 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA345.7کیلوگرم0
میلگرد 28 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA356کیلوگرم0
میلگرد 32 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA375کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد خلیج فارس اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد خلیج فارس

مجموعه فولاد آتیه خلیج فارس در سال 1395 در شهر اهواز در استان خوزستان تاسیس شد. این کارخانه با هدف تولید انواع میلگرد و با ظرفیت 300 هزار تن در سال آغاز به کار کرد.

این شرکت که با نام آتیه خاورمیانه نیز شناخته می شود با شعار تولید بومی و اشتغال پایدار، جوانان زیادی را مشغول به کار کرده است.

مشخصات فنی میلگرد آتیه خلیج فارس

این شرکت با هدف خودکفایی در تولید میلگرد تاسیس شد و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و شمش های درجه یک به تولید انواع میلگرد آج دوکی و جناغی از سایز 8 تا 40 می پردازد.

میلگرد مجتمع آتیه فولاد خلیج فارس منطبق بر استانداردهای ملی 3132 و استانداردهای جهانی BS 4449 انگلستان و ASTM A615 آمریکا می باشد. میلگرد تولیدی کیفیت بالایی داشته و علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی به خارج از کشور نیز صادر می شود.

این شرکت به دلیل موقعیت مکانی مناسب و قرارگیری در مرز ایران و نزدیکی با بنادر قابلیت زیادی برای صادرات مقاطع فولادی خود دارد.

گواهینامه های اخذ شده مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

این مجتمع گواهینامه های لازم در زمینه های مختلف را دریافت کرده است:

  • گواهینامه ISO 9001:2015 در زمینه مدیریت کیفیت
  • گواهینامه BS4449
  • گواهینامه OHSAS 18001:2007 در زمینه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی
  • گواهینامه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران
  • گواهینامه ISO 45001، ISO 14001، ISO 2015، ISO 9001
  • استاندارد ملی شماره 3132 برای میلگردهای فولادی نورد با ویژگی آج 400 از واحد استاندارد ملی ایران

خرید میلگرد آتیه خلیج فارس

در تعیین قیمت مقاطع فولادی عوامل زیادی دخیل هستند مانند قیمت مواد اولیه، شمش فولادی، هزینه حمل و نقل، افزایش تقاضا و … . به همین دلیل قیمت مقاطع فولادی به صورت روزانه تغییر کرده و ثابت نیستند.

در سایت شاهین فلز سپاهان قیمت مقاطع فولادی به صورت مداوم بروزرسانی می شود. مشتریان گرامی می توانید در جدول لیست قیمت روز میلگرد آتیه خلیج فارس را به همراه سایر مشخصات مشاهده کرده و برای ثبت سفارش با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

این مجموعه به عنوان نماینده فروش کارخانه آتیه خاورمیانه محصولات مورد نیاز مشتریان را به قیمت دست اول برایشان ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد