هدر قیمت میلگرد معراج گلستان

قیمت میلگرد معراج گلستان

مجتمع فولاد معراج کردکوی که از سال 88 بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود تحت مدیریت آقای نوید فتحی در شهرک صنعتی بندر گز استان گلستان واقع شده. این کارخانه با استخدام بیش از 100 نفر، سالانه بالغ بر 300 هزار تن انواع محصولات فولادی از قبیل میلگرد آهنی و فولادی و میله را تولید و نقش بسازیی در اشتغال زایی گلستان ایفا می‌کند. میلگرد آجدار و ساده از جمله محصولات اصلی فولاد معراج گلستان (کردکوی) می‌باشد. خریداران می ‌توانند برای استعلام قیمت میلگرد معراج گلستان با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز سپاهان در تماس باشند.

سایز میلگردحالتآنالیزواحدوزن هر شاخهقیمت (ریال)
میلگرد 12 البرز گلستانشاخه آجدارA3کیلوگرم10.30
میلگرد 14 البرز گلستانشاخه آجدارA3کیلوگرم13.80
میلگرد 16 البرز گلستانشاخه آجدارA3کیلوگرم180
میلگرد 18 البرز گلستانشاخه آجدارA3کیلوگرم240
میلگرد 20 البرز گلستانشاخه آجدارA3کیلوگرم270

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد معراج گلستان اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد معراج گلستان

کارخانه فولاد معراج البرز که در نزدیکی کارخانه نورد گلستان قرار گرفته در زمینه تولید انواع میلگرد شاخه ای و کلاف فعالیت دارد. معراج کردکوی با ظرفیت تولید سالانه 300.000 تن میلگرد در سال 1387 به بهره برداری رسید. در ادامه به توضیحات بیشتری از این کارخانه می پردازیم.

کارخانه معراج گلستان

کارخانه معراج در شهرک صنعتی بندرگز در غرب استان گلستان واقع شده است. میگرد تولیدی این کارخانه به صورت شاخه ای از نوع آجدار، در گرید A3 و در اندازه های 12 تا 20 mm تولید می شود. میلگرد 14 این کارخانه به دلیل کاربرد بالای آن در صنعت ساخت و ساز طرفداران زیادی دارد. میلگرد این مجموعه در بازار با نام “میلگرد کردکوی” معروف است.

استاندارد میلگرد معراج گلستان

این مقطع با توجه به استانداردهای ملی و جهانی تولید می شود که عبارتند از:

  • استاندارد ملی ایران ISIRI 3132
  • استانداردهای روسی GOST 5781
  • استاندارد کانادا CSA-A23.3-04
  • استاندارد آمریکا ANSI/AWS D1/4

ویژگی میلگرد A3

همانطور که گفتیم میلگرد کردکوی در گرید A3 و در اندازه های مختلف تولید می شود. از ویژگی های میلگرد A3 می توان به ترد و خشک بودن آن اشاره کرد. این میلگرد به دلیل مقاومت بالایی که دارد برای ساخت و ساز و پروژهای عمرانی کاربرد فراوانی دارد. نکته جالب توجه اینکه میلگرد کردکوی به منظور فعالیت های جوشکاری و آهنگری ممنوع است. تنش گسیختگی و تنش جاری این مقطع به ترتیب برابر است با 6000 و 4000 کیلوگرم بر سانتی متر. علاوه بر این درصد تغییر شکل نسبی پلاستیکی آن 14 است.

علامت اختصاری این کارخانه SMG CT است که بر روی محصولات آن حک می شود. خریداران می توانند با استفاده از این علامت از اصالت خرید خود آگاهی یابند.

خرید میلگرد معراج البرز

در تعیین قیمت میلگرد معراج عوامل زیادی تاثیرگذار هستند برای مثال می توان به نوسانات بازار ارز، وزن، سایز و کارخانه تولیدکننده اشاره کرد.

با توجه به تغییرات مداوم قیمت مقاطع فولادی مشتریان به دنبال مرجعی برای اطلاع از قیمت لحظه ای مقاطع فولادی هستند. سایت شاهین فلز سپاهان این امکان را فراهم کرده است. در این سایت، در جداول مشخص انواع مقاطع فولادی از کارخانجات مختلف، به همراه وزن و سایر ویژگی ها آورده شده است. قیمت محصولات به صورت مداوم بروزرسانی می شود.

مشتریان گرامی پس از بررسی قیمت ها لطفا به منظور ثبت خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
لازم به ذکر است شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش مستقیم کارخانه معراج گلستان، میلگرد این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه به مشتریان خود ارائه می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد