میلگرد آریا ذوب

قیمت میلگرد آریا ذوب

مجتمع فولاد آریا ذوب در شهرک صنعتی اشتهارد در نزدیکی تهران و کرج واقع شده که به همین دلیل میلگرد آجدار تولید شده در این واحد صنعتی همواره مورد توجه انبوه سازان فعال در پایتخت و توابع آن بوده و می‌باشد. محصولات این کارخانه کلیه استانداردهای مورد تایید سازمان نظام مهندسی ایران را داشته و قابلیت استفاده از این میلگرد در کلیه پروژه‌های عمرانی موجود می‌باشد. برای خرید و استعلام قیمت میلگرد آریا ذوب اشتهارد از طریق شماره تماس درج شده با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز در تماس باشید. به خاطر داشته باشید که قیمتهای درج شده در جدول زیر، نیاز به دریافت تاییدیه از کارشناس مربوطه دارد.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 آریا ذوبشاخه آجدارA25کیلوگرم0
میلگرد 10 آریا ذوبشاخه آجدارA27کیلوگرم0
میلگرد 12 آریا ذوبشاخه آجدارA310کیلوگرم0
میلگرد 14 آریا ذوبشاخه آجدارA314کیلوگرم0
میلگرد 16 آریا ذوبشاخه آجدارA318.5کیلوگرم0
میلگرد 18 آریا ذوبشاخه آجدارA323.5کیلوگرم0
میلگرد 20 آریا ذوبشاخه آجدارA329کیلوگرم0
میلگرد 22 آریا ذوبشاخه آجدارA334.2کیلوگرم0
میلگرد 25 آریا ذوبشاخه آجدارA344.2کیلوگرم0
میلگرد 28 آریا ذوبشاخه آجدارA350کیلوگرم0
میلگرد 32 آریا ذوبشاخه آجدارA355کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد آریا ذوب اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد آریا ذوب

کارخانه آریا ذوب با تولید محصولات با کیفیت به عنوان یکی از بهترین کارخانجات تولیدی ذوب و نورد کشور شناخته می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص این کارخانه خواهیم پرداخت.

کارخانه آریا ذوب اشتهارد

مجموعه فولاد آریا ذوب در سال 1383 در شهر اشتهارد استان البرز به بهره‌برداری رسید.
این مجتمع که با ظرفیت تولید سالانه 300 هزار تن فعالیت می کند، با استفاده از بروزترین تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص توانست پیشرفته ترین مرکز تولید فولاد و چدن را به نام خود ثبت کند.

آریا ذوب با هدف رفع نیاز داخلی در زمینه تولید انواع میلگرد شروع بکار کرد. فولاد آریا در ابتدا فعالیت خود را با میلگرد A2 و در سایزهای 16 و 20 آغاز کرد. در ادامه با تجهیز کارخانه به دستگاه های جدید، تولید میلگرد A3 را نیز در دستور کار خود قرار داد.

کارخانه آریا ذوب با بهره‌مندی از دستگاه های پیشرفته شمش فولادی را به شیوه الکتریکی در سایز 120*120، 125*125 ،130*130، 150*150 mm تولید و به عنوان مواد اولیه برای ساخت میلگردهای مختلف استفاده می کند.

لازم به ذکر است میلگرد تولیدی مجموعه آریا ذوب مطابق با استانداردهای جهانی و ملی به شماره 3132 تولید شده و گواهینامه های فنی در زمینه های مختلف را کسب کرده است.

محصولات کارخانه آریا ذوب

در کارخانه آریا ذوب انواع میلگرد ساده و آجدار در گریدهای A1 و A3 و در سایزهای 14 تا 20 mm تولید می شود.
همچنین به تولید تیرآهن در سایزهای 14 و 20 می پردازند.

علامت اختصاری میلگرد این کارخانه ARIA است که بر روی محصولات حک می شود تا مشتریان از اصالت خرید خود مطلع شده و محصولات این مجموعه را از سایر کارخانجات تفکیک کنند.

خرید میلگرد آریا ذوب اشتهارد

در تعیین قیمت مقاطع فولادی عوامل زیادی تاثیرگذار هستند که برای نمونه می توان به سایز، وزن، کارخانه تولید کننده و مواده اولیه اشاره داشت.
در جدول موجود لیست قیمت روز فولاد اشتهارد به همراه سایز، وزن و سایر مشخصات ذکر شده است.

مشتریان گرامی به منظور ثبت خرید خود با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه آریا ذوب محصولات را به قیمت دست اول و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد