میلگرد نوین ابهر

قیمت میلگرد نورد نوین ابهر

ابهر که کارخانه فولاد نورد نوین را در خود جای داده، از تامین کنندگان میلگرد استان زنجان بحساب می‌آید. در جدول زیر قیمت میلگرد نورد نوین ابهر منتشر شده که بصورت روزانه و لحظه‌ای، توسط کارشناسان دفتر فروش شاهین فلز بروزرسانی می‌شد. برای اطلاع از قیمت روز و خرید این مقطع فولادی می‌توانید در ساعات کاری، با کارشناس فروش میلگرد ابهر از طریق شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. شاهین فلز این محصول را با بهترین نرخ بازار آهن ایران به خریداران محترم ارائه می‌کند.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 نوین ابهرشاخه آجدارA37.5کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 12 نوین ابهرشاخه آجدارA310.66کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 14 نوین ابهرشاخه آجدارA314.55کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 16 نوین ابهرشاخه آجدارA318.5کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 18 نوین ابهرشاخه آجدارA324کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 20 نوین ابهرشاخه آجدارA328.5کیلوگرمعدم تولید
میلگرد 22 نوین ابهرشاخه آجدارA335کیلوگرمعدم تولید

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد نورد نوین ابهر اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد نورد نوین ابهر

کارخانه فولاد نوین ابهر در شهرک صنعتی شریف ابهر در استان زنجان واقع شده است.
این کارخانه فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و به تولید محصولاتی مانند شمش فولادی سبک، میله و میلگردهای فولادی زنگ نزن و شمش بیلت فولاد ساده کربنی می پردازد.

مشخصات میلگرد نورد نوین ابهر

در مجموعه فولاد نورد نوین ابهر به تولید میلگرد آجدار A3 و به طول 12 متر می پردازند.

مقاومت تسلیم این میلگرد 4000 و مقاومت کششی آن 6000 سانتی متر مربع است.
میلگرد تولیدی این کارخانه در سایزهای 10 تا 22 mm می باشد.

میلگردهای آجدار A3 ابهر، آج جناغی به شکل 7 و 8 دارند. تردی و شکنندگی از ویژگی های این نوع میلگرد است که در مقایسه با میلگرد A2 انعطاف پایین تری دارد. این میلگرد بعد از فرایند آج زنی به مرحله خنک کاری فرستاده می شود و چون تحت پاشش آب قرار می گیرد رنگ تیره تری پیدا می کند.

میلگرد از اصلی ترین مصالح ساختمانی است که برای افزایش مقاومت کششی بتن در فونداسیون ساختمان و سازه های بتنی استفاده می شود.

علامت اختصاری کارخانه نورد نوین ابهر navardnovin است که بر روی محصولات این کارخانه حک می شود. لذا مشتریان می توانند از این نام به منظور تشخیص میلگرد این شرکت با سایر میلگردها استفاده کنند.

خرید میلگرد نورد نوین ابهر

مجموعه فولاد نورد ابهر از جمله کارخانجات خوشنام در زمینه تولید میلگرد است. شرکت شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش این کارخانه محصولات را به قیمت دست اول برای خریداران محترم ارسال می کند. مشتریان گرامی می توانند به جدول مربوطه که لیست قیمت انواع میلگرد این کارخانه به همراه وزن و سایر مشخصات در آن آورده شده، مراجعه کرده و با تماس با کارشناسان شرکت محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد