میلگرد هیربد زرندیه

قیمت میلگرد هیربد زرندیه

در جدول لیست قیمت میلگرد هیربد زرندیه، بروزترین نرخ در بازار آهن منتشر شده اما با توجه به اینکه بازار محصولات فولادی خصوصا میلگرد، به وفور در طول یک روز دستخوش نوسانات می‌شود، لطفا به مبالغ درج شده در جدول زیر اکتفا نکرده و حتما از طریق تماس تلفنی با کارشناس دفتر فروش شرکت شاهین فلز، نسبت به دریافت تاییدیه قیمت لحظه‌ای میلگرد هیربد، اقدام نمایند. شاهین فلز سپاهان پایین‌ترین نرخ موجود در بازار را به خریداران محترم ارائه می‌کند.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 هیربد زرندیهشاخه آجدارA24.2کیلوگرم0
میلگرد 10 هیربد زرندیهشاخه آجدارA26.5کیلوگرم0
میلگرد 12 هیربد زرندیهشاخه آجدارA310.66کیلوگرم0
میلگرد 14 هیربد زرندیهشاخه آجدارA314.55کیلوگرم0
میلگرد 16 هیربد زرندیهشاخه آجدارA318.5کیلوگرم0
میلگرد 18 هیربد زرندیهشاخه آجدارA324کیلوگرم0
میلگرد 20 هیربد زرندیهشاخه آجدارA329کیلوگرم0
میلگرد 22 هیربد زرندیهشاخه آجدارA335.41کیلوگرم0
میلگرد 25 هیربد زرندیهشاخه آجدارA346.5کیلوگرم0
میلگرد 28 هیربد زرندیهشاخه آجدارA357کیلوگرم0
میلگرد 32 هیربد زرندیهشاخه آجدارA375کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد هیربد زرندیه اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد هیربد زرندیه

کارخانه فولاد هیربد زرندیه ( فولاد هیربد) در سال 1388 در شهر ساوه تاسیس شد. این کارخانه در زمینه تولید محصولاتی مانند میلگرد، لوله و پروفیل فعالیت دارد.

کارخانه هیربد به طور تقریبی سالانه 2.5 میلیون تن از نیاز بازارهای داخلی و خارجی را تامین می کند.

مقاطع فولادی تولید شده در این شرکت بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا بوده و از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارند، به همین دلیل محصولات این شرکت در داخل و خارج از کشور پرطرفدار هستند.

مشخصات میلگرد فولاد هیربد

در این مجموعه میلگردهای آجدار و ساده در سایزهای 8 تا 36 تولید می شوند. همچنین استاندارد میلگرد تولیدی این کارخانه مطابق با استاندارد ملی ایران و به شماره 3132 است.

میلگرد آجدار گرید A2 با تنش 3000 کیلو گرم و تنش گسیختگی 5000 کیلو گرم بر سانتی متر مربع است. از خواص این میلگرد می توان به تردی و نیمه تردی و خواص فنری آن اشاره کرد. کاربرد این نوع میلگرد در ساخت و ساز و خاموت زنی می باشد.

میلگرد A3 این شرکت دارای تنش 4000 کیلو گرم و تنش گسیختگی 6000 کیلو گرم بر سانتی متر است. این میلگرد که با نام جناغی نیز شناخته می شود، ترد بوده و کاربرد صنعتی و ساختمانی دارد.

کارخانه فولاد هیربد زرندیه

مجموعه فولاد هیربد زرندیه با 27 خط تولید از جمله برترین و مجهزترین کارخانجات تولید محصولات فولادی در سطح کشور می باشد. این مجموعه با سیاست تولید متنوع در زمان کوتاهی جای خود را در بازار داخلی باز کرده است.

چشم انداز مجموعه هیربد زرندیه دستیابی به بازارهای جهانی است.

علامت اختصاری این کارخانه (HIRBOD-CT) است که بر روی محصولات تولیدی آن حک می شود تا مشتریان محصولات این کارخانه را از سایر کارخانه ها تفکیک کنند.

خرید میلگرد فولاد هیربد

تعیین قیمت میلگرد این کارخانه به عوامل زیادی مانند وزن، سایز و نوع میلگرد بستگی دارد.
در جدول لیست محصولات و قیمت روز میلگرد هیربد زرندیه آورده شده است. قیمت به صورت روزانه در سایت شاهین فلز سپاهان به روزرسانی می شود.

این شرکت به عنوان نماینده فروش کارخانه هیربد محصولات را به قیمت درب کارخانه به دست مشتریان خود می رساند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد