میلگرد نیک صدرا توس

قیمت میلگرد نیک صدرا توس

میلگرد نیک صدرا از محصولات فولادی تولید شده در کارخانه فولاد نیک صدرا توس می‌‌باشد. مشخصات کامل این مقطع فولادی را در ادامه مشاهده می‌کنید. همچنین قیمت میلگرد نیک صدرا توس توسط کارشناسان فروش میلگرد شرکت شاهین فلز سپاهان بصورت مستقیم از دفتر فروش کارخانه استعلام و در جدول قیمت بروزرسانی می‌شود. اگر متقاضی خرید هستید، دقت داشته باشید که قیمت‌های درج شده نیاز به دریافت تاییدیه دارد. لذا از طریق شماره تماس موجود در سایت با دفتر فروش شرکت شاهین فلز تماس بگیرید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 12 نیک صدرا توسشاخه آجدارA310.5کیلوگرم0
میلگرد 14 نیک صدرا توسشاخه آجدارA313.9کیلوگرم0
میلگرد 16 نیک صدرا توسشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 18 نیک صدرا توسشاخه آجدارA322.9کیلوگرم0
میلگرد 20 نیک صدرا توسشاخه آجدارA329.4کیلوگرم0
میلگرد 22 نیک صدرا توسشاخه آجدارA334.56کیلوگرم0
میلگرد 25 نیک صدرا توسشاخه آجدارA345.6کیلوگرم0
میلگرد 28 نیک صدرا توسشاخه آجدارA357کیلوگرم0
میلگرد 32 نیک صدرا توسشاخه آجدارA375کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد نیک صدرا توس اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد نیک صدرا توس

مجتمع فولاد نیک صدرا در سال 1390 با ظرفیت تولید 60 هزار تن میلگرد در سال تاسیس شد. این مجموعه در استان خراسان رضوی و در نزدیکی شهر توس واقع شده است.

محصولات کارخانه نیک صدرا

در این کارخانه به تولید میلگرد آجدار گرید A3 از سایز 10 تا 32 می پردازند.

سیاست مسئولین این کارخانه بر تولید متمرکز میلگرد A3 است به همین خاطر محصولات از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

همانطور که می دانیم میلگرد از جمله مهم ترین مقاطع فولادی در ساخت و ساز است که به عنوان آرماتور در فونداسیون سازه های بتنی به کار برده می شود.

هر یک از میلگردها استاندارد و کاربرد مخصوص خود را دارند. برای انتخاب بهترین نوع میلگرد با توجه به موارد مصرف، آگاهی از میزان مقاومت کششی و تسلیم میلگرد ضروری است. مقاومت کششی و مقاومت تسلیم ملاکی برای تعیین محدوده تنش حداقلی و حداکثری میلگرد می باشد.

میلگرد نیک صدرا توس منطبق بر استانداردهای جهانی و ملی به شماره ISIRI 3132 تولید می شود.

این میلگردها غالبا در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارند.

میلگرد نیک صدرا برای محیط های با رطوبت زیاد پیشنهاد نمی شود و مقاومت لازم را ندارد.

خرید میلگرد نیک صدرا توس

همانطور که می دانیم در تعیین قیمت مقاطع فولادی موارد زیادی مانند نوسان نرخ ارز و دلار تاثیرگذار هستند. یکی از مهمترین عوامل، کارخانه تولید کننده میلگرد است. قیمت میلگرد این مجموعه بر اساس سایز، وزن و جنس میلگرد مشخص می شود.

مجتمع فولاد نیک صدرا علامت اختصاری NS را برای میلگردهای تولیدی خود انتخاب کرده و این نشان بر میلگردهای آن حک می شود. خریداران می توانند این نام را ملاکی برای تشخیص میلگرد این کارخانه از سایرین در نظر بگیرند.

قیمت روز میلگرد نیک صدرا در سایت شاهین فلز سپاهان موجود می باشد. جدول محصولات این میلگرد به صورت روزانه بروزرسانی می شود. برای ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت تماس بگیرید. این مجموعه به عنوان نماینده فروش کارخانه نیک صدرا محصولات این مجتمع را به قیمت دست اول برای مشتریان ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد