هدر قیمت میلگرد همدان

قیمت میلگرد راد همدان

کارخانه راد همدان یکی از تولید کنندگان معتبر میلگرد در ایران می‌باشد. این کارخانه انواع میلگرد آجدار A2 و A3 در سایزهای متنوع را تولید و در بازار آهن ایران عرضه می‌کند. در حال حاضر از نظر قیمتی، میلگرد راد همدان گران ترین میلگرد را نسبت به سایر کارخانجات فولادی کشور ارائه می‌کند. خریداران می‌توانند از سایز 8 الی سایز 32 این محصول فولادی را از طریق دفتر فروش شرکت شاهین فلز سپاهان تهیه نمایند. برای استعلام قیمت میلگرد راد همدان و خرید آن با کارشناس فروش شرکت شاهین فلز سپاهان در تماس باشید.

سایز میلگردحالتوزن هر شاخه کیلوگرمآنالیزقیمت (ریال)
میلگرد 8 راد همدانشاخه آجدار4.3A2تماس بگیرید
میلگرد 10 راد همدانشاخه آجدار6.3A2تماس بگیرید
میلگرد 12 راد همدانشاخه آجدار9.5A3تماس بگیرید
میلگرد 14 راد همدانشاخه آجدار13.5A3تماس بگیرید
میلگرد 16 راد همدانشاخه آجدار17.5A3تماس بگیرید
میلگرد 18 راد همدانشاخه آجدار21.5A3تماس بگیرید
میلگرد 20 راد همدانشاخه آجدار27A3تماس بگیرید
میلگرد 22 راد همدانشاخه آجدار31A3تماس بگیرید
میلگرد 25 راد همدانشاخه آجدار42A3تماس بگیرید
میلگرد 28 راد همدانشاخه آجدار55A3تماس بگیرید
میلگرد 32 راد همدانشاخه آجدار70A3تماس بگیرید

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد راد همدان اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد راد همدان

مجموعه فولاد راد همدان در شهرک صنعتی ویان فولاد راد در استان همدان واقع شده است. این مجموعه به منظور تولید انواع میلگرد در زمینی به مساحت 50.000 متر مربع در سال 1390 تاسیس و در سال 1396 مورد بهره برداری قرار گرفت. در ادامه به توضیحات بیشتری درخصوص این کارخانه خواهیم پرداخت.

کارخانه فولاد راد همدان

علامت اختصاری میلگرد راد همدان RAD است که بر روی میلگرد این کارخانه حک می شود تا خریداران از اصالت خرید خود مطلع شوند.
این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه 500 هزار تن محصولات فولادی زمینه اشتغال 300 نفر نیروی مستقیم و 2000 نفر نیروی غیر مستقیم را مهیا کرده است. کارخانه راد همدان با ماشین آلات کشورهای پیشرفته مانند ایتالیا و آلمان مجهز شده است.

تولیدات فولاد همدان

این کارخانه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد در سطح کشور شناخته می شود.
میلگرد راد در انواع مختلف A1، A2، A3 و A4 و در سایزهای متنوع تولید می شوند. در ادامه توضیحات بیشتری درخصوص ویژگی های انواع میلگرد راد همدان می پردازیم.

میلگرد A1

طرح ظاهری این میلگرد به صورت صاف و صیقلی و بدون آج است.
مقاومت تسلیم و مقاومت کششی این میلگرد به ترتیب 2300 و 3800 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. این میلگرد با نام میلگرد نرم معروف است و به دلیل انعطاف پذیری و خاصیت جوش بالا برای عملیات جوشکاری و آهنگری مناسب است.

میلگرد A2

میلگرد A2دارای آج مارپیچی بوده و در شاخه های 12 متری به بازار ارائه می شود. این میلگرد دارای مقاومت تسلیم 3000 و کششی 5000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. عمده استفاده این میلگرد به منظور پروژه های عمرانی و ساخت و ساز است.

میلگرد A3

این میلگرد دارای آج جناغی است و در شاخه های 12 متری برش خورده و راهی بازار می شود. میزان مقاومت تسلیم و کششی این مقطع شامل 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. این میلگرد غالبا در صنعت ساخت و ساز کاربرد دارد. A3 به عنوان میلگرد خشک و ترد شناخته می شود و برای فعالیت های جوشکاری ممنوع است.

استاندارد کارخانه راد همدان

میلگرد راد همدان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های مجهز و براساس استانداردهای ملی و جهانی یکی از با کیفیت ترین میلگرد تولیدی در سطح دنیا را تولید می کند.

استاندارد این محصول شامل:

  • آخرین استاندارد جهانی DIN
  • ملی ایران با نشان SNSO 3132
  • استاندارد اروپایی BS 4449

خرید میلگرد کارخانه راد همدان

خرید میلگرد راد همدان با توجه به کیفیت بالای آن مقرون به صرفه است. قیمت محصولات فولادی ثابت نبوده و به صورت مداوم تغییر می کند.
در جدول منتشر شده لیست قیمت روز میلگرد همدان به همراه وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان می توانید به منظور خرید محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است مجموعه تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده مستقیم راد همدان محصولات این کارخانه را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد