میلگرد کیان کاشان

قیمت میلگرد کیان کاشان

مجتمع فولاد کیان کاشان از دیگر کارخانجات تولیدکننده میلگرد در استان اصفهان بوده که به جهت موقعیت جغرافیایی و قرار گیری در نزدیکی شهرهای کاشان، قم، اصفهان و تهران، مورد توجه فعالین صنعت عمران و ساختمان در شهرها و استان‌های نامبرده می‌باشد. قیمت میلگرد کیان کاشان بصورت لحظه‌ای در جدول قیمتی زیر بروزرسانی می‌شود. با این وجود به دلیل نوساناتی که در بازار آهن وجود دارد، با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز تماس بگیرید و ضمن دریافت تاییدیه قیمت، از نحوه ثبت سفارش خرید و ارسال مطلع و همچنین از مشاوره تخصصی در مورد میلگرد کیان بهره‌مند شوید.

سایز میلگردحالتوزن هر شاخه(کیلوگرم)آنالیزقیمت (ریال)
میلگرد 8 کیان کاشانشاخه آجدار4.3A20
میلگرد 10 کیان کاشانشاخه آجدار6.5A20
میلگرد 12 کیان کاشانشاخه آجدار9.5A20
میلگرد 14 کیان کاشانشاخه آجدار13.5A20
میلگرد 16 کیان کاشانشاخه آجدار17.5A20

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد کیان کاشان اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد کیان کاشان

مجتمع فولاد کیان کاشان در شهرک صنعتی امیرکبیر در توابع کاشان قرار دارد. این شرکت به منظور تولید آلیاژهای روی و آلومینیوم در سال 1380 تاسیس شد و با تولید فلزات آلیاژی در گروه برترین تولیدکنندگان این محصول قرار گرفت.
در ادامه این شرکت تولید انواع میلگرد را در دستور کار خود قرار داد.

بخش تولید آلیاژهای فلزی در سال 1381 و بخش میلگرد این مجموعه در سال 1386 آغاز به کار کرد.

تولیدات کارخانه کیان کاشان

در این کارخانه انواع میلگرد بر اساس استاندارد ایران به شماره 3132 تولید می شود. میلگرد تولیدی در گرید A2 و A3 و در اندازه های 8 تا 16 mm ساخته می شود. میلگرد A2 در سایز 10 و 12 و میلگرد A3 در اندازه 14 و 16 تولید می گردد.

ویژگی فنی میلگرد کاشان

میلگرد کاشان در دو گرید A2 و A3 می باشد.
میلگرد نوع A2 میزان استحکام کششی 5000 و استحکام تسلیم 3000 کیلوگرم بر سانتی ‌متر مربع دارد.
در مورد میلگرد A3 کیان کاشان مقاومت کششی 6000 و مقاومت تسلیم 4000 کیلوگرم بر سانتی ‌متر مربع دارد.

میلگرد آجدار A2 دارای آج 340 است و طرح ظاهری آن شکل مارپیچ است اما ملیگرد آجدار گرید A3 دارای آج 400 است و طرح ظاهری آن شکل زیگزاگی است.
میلگرد A3 نسبت به نوع A2 شکننده ‌تر است و در نتیجه انعطاف لازم را نداشته و برای عملیات جوشکاری ممنوع است.

کاربرد میلگرد

میلگرد آجدار پر فروش ترین نوع میلگرد است که اکثرا در ساخت و ساز استفاده می شود. اصلی ترین نقش میلگرد آجدار تحمل و انتقال فشار است و بیشترین مصرف را در بتن آرمه دارد. همانطور که می دانیم بتن از نظر فشاری مقاوم است اما از نظر کششی استحکام پایینی دارد. به همین دلیل در بتن ریزی از میلگرد آجدار استفاده می کنند تا نقطه ضعف بتن را پوشش دهند.

در ادامه به ذکر چند مورد از کاربرد میلگرد اکتفا خواهیم کرد:

  • افزایش استقامت برشی
  • مصرف در بتن ریزی کف سازه
  • استفاده در بتن ‌ریزی دیوارها
  • تولید خاموت، زیگزاگ، رکابی، سنجاقی
  • تقویت فونداسیون و افزایش مقاومت بتن

استاندارد محصولات فولادی کیان کاشان

محصولات تولیدی کارخانه کیان کاشان بر اساس استانداردهای ملی و جهانی تولید می شوند و کیفیت بسیار زیادی دارند.

استاندارد جهانی تولیدات شامل:

  • استاندارد ASTM کشور آمریکا
  • استاندارد B.S کشور انگلستان
  • استاندرد DIN کشور آلمان
  • استاندرد NF کشور فرانسه
  • استاندرد JIS کشور ژاپن

کارخانه کیان کاشان به دلیل رعایت استانداردهای ملی و جهانی و محصولات با کیفیت خود توانسته در بازارهای جهانی با کارخانه های مهم در تعامل و مبادله باشد. به عنوان نمونه می توان از دو شرکت مگاموتور و ساپکو نام برد.

خرید میلگرد کیان کاشان

قیمت میلگرد کاشان با توجه به عوامل زیادی تعیین می شوند. برای نمونه می توان به وزن و سایز میلگرد، نوسانات بازار ارز و میزان تقاضا اشاره کرد.
با توجه به تغییرات مداوم قیمت ها مشتریان به مرجعی نیاز دارند تا قیمت میلگرد مورد نظر خود را به صورت لحظه ای استعلام بگیرند.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان با سابقه حضور طولانی در صنعت فولاد قیمت محصولات را به صورت روزانه بروزرسانی کرده و مناسب ترین قیمت را ارائه می کند و به عنوان نماینده فروش کارخانجات، محصولات را به قیمت دست اول و درب کارخانه برای مشتریان ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد