میلگرد هشترود

قیمت میلگرد هشترود

فولاد هشترود که با نام فولاد و نورد هشترود نیز در بین فعالین صنعت فولاد شناخته می‌شود، از دیگر تامین کنندگان میلگرد در استان آذربایجان شرقی بوده که مورد توجه انبوه‌سازان در شهر تبریز و شهرهای کوچک و بزرگ آذربایجان شرقی می‌باشد. علاوه بر این، قیمت میلگرد هشترود، برای استان‌های همجوار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. همانگونه که می‌دانید، هر چه کارخانه تولیدکننده به محل پروژه نزدیک‌تر باشد، هزینه حمل کاهش یافته و به تبع آن در قیمت تمام شده محصول تاثیر می‌گذارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از نرخ لحظه‌ای و دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز سپاهان در تماس باشید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 هشترودشاخه آجدارA24.3کیلوگرم0
میلگرد 10 هشترودشاخه آجدارA26.5کیلوگرم0
میلگرد 12 هشترودشاخه آجدارA39.5کیلوگرم0
میلگرد 14 هشترودشاخه آجدارA312.8کیلوگرم0
میلگرد 16 هشترودشاخه آجدارA317کیلوگرم0
میلگرد 18 هشترودشاخه آجدارA322کیلوگرم0
میلگرد 20 هشترودشاخه آجدارA327کیلوگرم0
میلگرد 22 هشترودشاخه آجدارA323کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد هشترود اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد هشترود

کارخانه فولاد هشترود در سال 1385 در شهرک صنعتی شهرستان هشترود در آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید. این مجموعه با هدف تولید انواع میلگرد در گریدهای A2، A3 و A4 و با ظرفیت تولید سالیانه 250 هزار تن شروع به کار کرد.

از امتیازات این کارخانه، موقعیت مکانی مناسب و دسترسی به راه های ارتباطی اصلی در کشور است که منجر به افزایش فروش و ارسال محصولات به نقاط مختلف کشور شده است. همچنین نزدیکی به کارخانجات تولید شمش، و وجود منابع آبی مناسب در منطقه و مسیر ارتباطی بین المللی یکی دیگر از مزایای کارخانه هشترود است.

مدیران این مجموعه به دلیل کیفیت بالای محصولات خود، علاوه بر ارائه میلگرد تولیدی در بازار داخلی در پی دستیابی به بازارهای خارجی و صادرات می باشند.

محصولات مجتمع فولاد هشترود

اگرچه این کارخانه با هدف تولید میلگردهای مختلف به بهره‌برداری رسید اما هم اکنون در این کارخانه تنها به تولید میلگرد A2 و A3 می پردازند. سایز میلگرد تولیدی 8 تا 25 mm می باشد. میلگرد A2 هشترود با انعطاف پذیری متوسط در گروه محصولات نیمه خشک قرار می گیرد. این میلگرد برای عملیات جوشکاری توصیه نمی شود و غالبا در صنعت ساخت و ساز کاربرد دارد.

میلگرد A3 نیز از نوع آجدار است. در مقایسه با میلگرد A2 دارای مقاومت بیشتری بوده و در گروه محصولات خشک قرار دارد. این محصول به منظور افزایش مقاومت سازه های بتنی در فونداسیون سازه ها و برای بتن ریزی بکار برده می شود. برای تفکیک این دو نوع میلگرد می توان به این نکته اشاره کرد که میلگرد A2 در سراسر سطح خود آج مارپیچی دارد اما آج میلگرد A3 به شکل جناغی هفتی و هشتی است.

  • مقاومت تسلیم و مقاومت کششی میلگرد A2 شامل 3000 و 5000 کیلو گرم بر سانتیمتر مربع است.
  • مقاومت تسلیم و مقاومت کششی میلگرد A3 شامل 4000 و 6000 کیلو گرم بر سانتیمتر مربع است.

 

علامت اختصاری این کارخانه FSDCT است که بر روی میلگرد هشترود دقیقی حک می شود. این علامت به عنوان شاخصه ای برای تفکیک میلگرد این مجموعه از سایر میلگردهای تولیدی می باشد. خریداران با توجه به این علامت می توانند از اصالت خرید خود مطلع شوند.

خرید میلگرد هشترود دقیقی

در جدول منتشر شده لیست قیمت روز میلگرد هشترود به همراه سایز، وزن و سایر مشخصات آورده شده است تا مشتریان گرامی به قیمت لحظه ای هشترود دسترسی داشته باشند. مشتریان گرامی لطفا پس از مشاهده جدول برای ثبت خرید خود با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش این مجموعه محصولات را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد