میلگرد سیرجان حدید جنوب

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب

با توجه به نوسانات موجود در بازار آهن، قیمت‌های موجود در جدول نیاز به دریافت تاییدیه از کارشناس دفتر فروش شرکت شاهین فلز سپاهان دارد. لذا برای استعلام قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب از طریق شماره‌های درج شده اقدام نمایید. کارخانه سیرجان حدید در استان کرمان واقع شده و تولید این مجموعه فولادی دارای کلیه استانداردهای لازم جهت بکارگیری در پروژه های مختلف عمرانی ساختمانی را دارا می‌باشد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت امروز و سفارش خرید آن از طریق شماره‌های زیر با کارشناس فروش میلگرد شاهین فلز در تماس باشید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 سیرجان حدیدشاخه آجدارA24.5کیلوگرم0
میلگرد 10 سیرجان حدیدشاخه آجدارA25.5کیلوگرم0
میلگرد 12 سیرجان حدیدشاخه آجدارA38کیلوگرم0
میلگرد 14 سیرجان حدیدشاخه آجدارA311.3کیلوگرم0
میلگرد 16 سیرجان حدیدشاخه آجدارA315.5کیلوگرم0
میلگرد 18 سیرجان حدیدشاخه آجدارA320.5کیلوگرم0
میلگرد 20 سیرجان حدیدشاخه آجدارA325.5کیلوگرم0
میلگرد 22 سیرجان حدیدشاخه آجدارA334کیلوگرم0
میلگرد 25 سیرجان حدیدشاخه آجدارA345کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد سیرجان حدید جنوب

مجموعه سیرجان حدید جنوب در سال 1389 با هدف تولید انواع میلگرد A2 و A3 تاسیس شد. میلگرد سیرجان در اندازه های 8 تا 25 mm و مطابق با استانداردهای ایران و اروپا تولید می شود.

این مجموعه در راستای افزایش تولیدات خود در سال 1392 فاز دوم کارخانه برای تولید شمش فولادی را راه اندازی کرد.

شرکت ذوب آهن و میلگرد سیرجان توانسته برای 500 نفر از اهالی بومی منطقه اشتغال زایی کند. این کارخانه در زمینی به مساحت 40.000 متر مربع قرار دارد. علاوه بر این، کارخانه حدید زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع را برای آزمایشگاه کنترل کیفی، بخش جوشکاری و تراشکاری و … اختصاص داده است.

تولیدات سیرجان حدید

همانطور که قبلا بیان کردیم در این مجموعه انواع میلگرد آجدار در گریدهای A2 و A3 و بر اساس استاندارد ایران و اروپا تولید می شود.
علامت اختصاری فولاد سیرجان حدید SIRJAN/H است که بر روی میلگرد تولیدی این کارخانه حک می شود تا مشتریان را از اصالت خرید خود مطلع کند.
اگر میلگرد به شیوه ترمکس ساخته شود بر روی آن علامت T و اگر به شیوه غیر از خنک کاری ساخته شد حرف U بر روی آن حک می شود.

روش تولید میلگرد سیرجان

در ابتدا شمش فولادی خریداری شده به وسیله بخش کنترل کیفیت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید به کوره های مخصوص وارد می شود. سپس از کوره خارج شده و بعد از 15 مرحله نورد در گام آخر بر روی آن آج زده می شود. نهایتا در قسمت کولینگ و بسته بندی بعد از خنک شدن در طول 12 متری برش می خورد. پس از بسته بندی به انبار فرستاده می شود.

استاندارد تولیدات کارخانه سیرجان

  • استاندارد B72
  • استاندرد RST34
  • استاندارد SAE J403
  • استاندارد JIS G3503
  • استاندارد DIN 17145
  • استاندارد DIN10016 ASTM A510

خرید میلگرد سیرجان حدید جنوب

قیمت روز مقاطع فولادی و میلگرد به عوامل زیادی بستگی دارد. برای نمونه می توان به مواد اولیه مصرفی، وزن و اندازه و … اشاره کرد.
قیمت روز میلگرد سیرجان جنوب به همراه وزن و سایر مشخصات در جدول ذکر شده است. به منظور خرید میلگرد کرمان و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش مستقیم کارخانه حدید جنوب محصولات این مجموعه را با قیمت کارخانه و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد