میلگرد جهان فولاد غرب

قیمت میلگرد جهان فولاد غرب

کرمانشاه بعنوان استانی زلزله خیز در ایران، میزبان کارخانه جهان فولاد غرب است. کارخانه‌ای که نیاز این استان در بازسازی مناطق زلزله زده را تا حدی پاسخ می‌دهد. قیمت میلگرد جهان فولاد غرب، برای شرکت‌ها و اشخاصی که در استان کرمانشاه مشغول به اجرای پروژه‌های عمرانی و ساختمانی هستند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شاهین فلز، نرخ لحظه‌ای این محصول فولادی را بصورت آنلاین از طریق جدول قیمتی زیر در سایت این مجموعه منتشر و بروزرسانی می‌کند. با این وجود دریافت تایید قیمت قبل از خرید میلگرد الزامیست. شما می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان دفتر فروش شرکت در تماس باشید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 جهان فولاد غربشاخه آجدارA37.4کیلوگرم0
میلگرد 12 جهان فولاد غربشاخه آجدارA39.9کیلوگرم0
میلگرد 14 جهان فولاد غربشاخه آجدارA313کیلوگرم0
میلگرد 16 جهان فولاد غربشاخه آجدارA316.5کیلوگرم0
میلگرد 18 جهان فولاد غربشاخه آجدارA321.8کیلوگرم0
میلگرد 20 جهان فولاد غربشاخه آجدارA326.5کیلوگرم0
میلگرد 22 جهان فولاد غربشاخه آجدارA335.5کیلوگرم0
میلگرد 25 جهان فولاد غربشاخه آجدارA346.5کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد جهان فولاد غرب اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد جهان فولاد غرب

شرکت جهان فولاد غرب (سیما جهان فولاد) در هرسین استان کرمانشاه واقع شده است این کارخانه درسال 1393 تاسیس شد. تولید میلگرد در این کارخانه به سال 1394 و با ظرفیت تولید سالانه 200 هزار تن باز می گردد.

مجموعه جهان فولاد غرب یکی از برترین کارخانجات تولیدکننده مقاطع فولادی در غرب ایران است. این کارخانه به تولید انواع محصولات فولادی و بخصوص انواع میلگرد آجدار می پردازد. محصولات این کارخانه مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شود.

به خاطر محل قرارگیری این کارخانه در غرب کشور و در نزدیکی مرز ایران با عراق و ترکیه و به خاطر هزینه حمل ارزانتر محصولات این کارخانه با قیمت تمام شده مناسبی صادر می شوند.

استاندارد محصولات سیما فولاد جهان

محصولات این کارخانه بر اساس استاندارد ملی به شماره ملی ISIRI 3132 تولید می شوند. همچنین این کارخانه گواهینامه لازم در زمینه مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008)، مدیریت محیط زیست (ISO 14001:2004)، مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18001:2007) را دریافت کرده است.

برای تشخیص میلگرد این شرکت به علامت اختصاری حک شده بر محصولات SFJ توجه کنید. دو حرف بعدی که در کنار این علامت بر روی میلگردها حک می شوند نشان دهنده نوع آج و روش تولید آن ها هستند.

خرید میلگرد جهان فولاد غرب

میلگرد کرمانشاه در مقایسه با سایر میلگردهای تولیدی موجود در بازار با قیمت مناسب تری عرضه می شود و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. قیمت میلگرد به عوامل زیادی مانند سایز، وزن و نوسانات ارزی بستگی دارد.

مشتریان گرامی می توانند برای اطلاع از قیمت انواع میلگرد تولیدی این کارخانه، وزن و سایر مشخصات به جدول مراجعه کرده و یا با کارشناسان فروش شرکت شاهین فلز سپاهان تماس بگیرند. این شرکت به عنوان نماینده فروش کارخانه جهان فولاد، محصولات این مجتمع را بدون واسه و با قیمت درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد