میلگرد اردبیل

قیمت میلگرد اردبیل

مجتمع فولاد مهیار اردبیل بعنوان بزرگترین تامین کننده میلگرد در بازار آهن استان و شهر اردبیل، نقش بسزایی در پیشبرد پروژه‌های ساختمانی این استان ایفا می‌نماید. انبوه‌سازان اردبیلی و همچنین شهرهای همسایه استان، توجه ویژه‌ای را معطوف به قیمت میلگرد اردبیل نموده و بصورت لحظه‌ای در طول ساعت کاری بازار آهن، نوسانات قیمتی این محصول فولادی را رصد و بررسی می‌کنند. در صورتی که قصد خرید میلگرد اردبیل با بهترین و مناسب‌ترین نرخ موجود در بازار محصولات فولادی را دارید، می‌توانید از طریق شماره درج شده با کارشناس دفتر فروش تماس گرفته و از نحوه خرید، ارسال و سایر موارد تخصصی مطلع شوید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 اردبیلشاخه آجدارA27کیلوگرم0
میلگرد 12 اردبیلشاخه آجدارA310کیلوگرم0
میلگرد 14 اردبیلشاخه آجدارA313.5کیلوگرم0
میلگرد 16 اردبیلشاخه آجدارA318.5کیلوگرم0
میلگرد 18 اردبیلشاخه آجدارA321.5کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد اردبیل اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد اردبیل

کارخانه ذوب آهن مهیار در شهرستان اردبیل واقع شده است. این مجتمع در سال 1384 و با ظرفیت تولید سالانه 300.000 تن در زمینه تولید مقاطع فولادی آغاز به کار کرد. این کارخانه در زمینه تولید انواع میلگرد ساده و آجدار فعالیت دارد.

محصولات ذوب آهن مهیار اردبیل

در کارخانه مهیار اردبیل انواع میلگرد آجدار در گریدهای A2 و A3 تولید می شود. میلگرد A2 در سایزهای 8 و 10 mm و میلگرد A3 در سایزهای 8 تا 32 mm و در شاخه های 12 متری به بازار ارائه می شوند.

علامت اختصاری کارخانه مهیار MIM CT است که بر روی میلگرد این کارخانه حک می شود. با استفاده از این علامت مشتریان می توانند به اصالت خرید خود پی برده و میلگرد این کارخانه را از سایر شرکت ها تفکیک کنند.

ویژگی های فنی میلگرد ذوب آهن اردبیل

میلگرد ازجمله پرکاربردترین مقاطع فولادی است که در صنایع مختلف و بخصوص در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود.
میلگرد برای برطرف کردن نقطه ضعف بتن و برای بالا بردن مقاومت کششی آن در بتن سازه ها مصرف می شود. میلگرد آجدار غالبا در بتن ریزی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به دلیل وجود آج در سطح خود به بتن چسبیده و مقاومت بتن را افزایش می دهد.

میلگرد A2 مهیار

در بیان ویژگی های میلگرد A2 مهیار می توان گفت که این میلگرد در گروه محصولات نیمه خشک قرار می گیرد. تنش جاری و تنش گسیختگی آن به ترتیب شامل 3000 و 5000 کیلوگرم بر سانتی ‌متر مربع است. از این میلگرد به منظور خاموت زنی و ساخت سازه های سبک استفاده می شود.

میلگرد A3 ذوب آهن مهیار

میگرد A3 مهیار اردبیل انعطاف پذیر نبوده و در گروه محصولات خشک و ترد قرار می گیرد. این میلگرد به دلیل شکننده بودن به منظور فعالیت های جوشکاری و برشکاری مناسب نیست.

تنش جاری و تنش گسیختگی میلگرد A3 مهیار اردبیل به ترتیب شامل 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی ‌متر مربع است. میزان تغییر شکل پلاستیکی این میلگرد 14 درصد است.
این میلگرد در بازار به عنوان پراستفاده ترین نوع میلگرد شناخته می شود و غالبا در مصارف ساختمانی کاربرد دارد.

میلگرد تولیدی این کارخانه بر اساس استاندارد ملی ب شماره 3132 تولید می گردد.

خرید میلگرد مهیار اردبیل

در تعیین قیمت مقاطع فولادی عوامل زیادی تاثیرگذار هستند که برای نمونه می توان به نوسانات بازار ارز، سایز، وزن و کارخانه تولیدکننده اشاره کرد.
در جدول منتشر شده میلگرد ذوب آهن مهیار اردبیل به همراه قیمت روز، وزن و سایر مشخصات ذکر شده است.

مشتریان گرامی می توانند برای اطلاع از قیمت روز میلگرد مهیار به جدول مربوطه مراجعه کرده و به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت خرید خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه اردبیل محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد