میلگرد درپاد تبریز

قیمت میلگرد درپاد تبریز

گروه صنعتی درپاد در استان آذربایجان شرقی و نزدیکی شهر تبریز واقع شده که میلگرد آجدار در سایز و Grade متنوع را تولید و در بازار آهن عرضه می‌کند. در کنار سایر کارخانجات تولیدکننده در آذربایجان، قیمت میلگرد درپاد همواره توسط انبوه‌سازان تبریزی و سایر شهرهای آذربایجان شرقی رصد و بررسی می‌شود. چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، می‌توانید با کارشناس فروش میلگرد شرکت شاهین فلز سپاهان از طریق شماره درج شده در سایت در تماس باشید. کلیه قیمتها نیاز به دریافت تاییدیه دارند.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 درپاد تبریزشاخه آجدارA24.2کیلوگرم0
میلگرد 10 درپاد تبریزشاخه آجدارA27.2کیلوگرم0
میلگرد 12 درپاد تبریزشاخه آجدارA311کیلوگرم0
میلگرد 14 درپاد تبریزشاخه آجدارA315کیلوگرم0
میلگرد 16 درپاد تبریزشاخه آجدارA320کیلوگرم0
میلگرد 18 درپاد تبریزشاخه آجدارA325کیلوگرم0
میلگرد 20 درپاد تبریزشاخه آجدارA330کیلوگرم0
میلگرد 22 درپاد تبریزشاخه آجدارA337کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد درپاد تبریز اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد درپاد تبریز

مجموعه فولاد درپاد در 6 کیلومتری جاده جزیره اسلامی استان تبریز واقع شده است. این کارخانه با ظرفیت اسمی تولید سالیانه 710 هزار تن در سال 1380 و با هدف تولید انواع مقاطع فولادی راه اندازی شد. در ادامه به معرفی بیشتری از این مجموعه خواهیم پرداخت.

کارخانه فولاد درپاد

یکی از بزرگترین گروه های تخصصی در تبریز، هلدینگ سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز می باشد که متشکل از چندین مجتمع و کارخانه بزرگ است. فعالیت این مجموعه بسیار متنوع است به عنوان مثال در کارخانجات صنعتی این سازمان مقاطع فولادی مختلف شامل: انواع میلگرد، شمش فولادی، ناودانی، نبشی، تیرآهن، سازه های فلزی، لوله های مختلف، انواع قوطی و پروفیل، ورق و … تولید می شوند.

کارخانه درپاد در زمینی به مساحت 40 هکتار در اطراف روستای سرین از توابع اسکو آذربایجان شرقی در سال 1380 تاسیس شد. این مجموعه عظیم به منظور تولید مقاطع فولادی گوناگون مانند: انواع لوله، ورق، قوطی و پروفیل و … احداث شد.

در ادامه این مجتمع با هدف رشد و توسعه فعالیت خود تولید انواع میلگرد ساده و آجدار را نیز در دستور کار خود قرار داد. هم اکنون این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه 500.000 تن به تولید انواع میلگرد می پردازد.

ظرفیت مجموع این شرکت در کلیه واحدهای تولید مقاطع فولادی یک میلیون و 200 هزار تن در سال می باشد.

استانداردهای محصولات گروه صنعتی درپاد تبریز

محصولات تولیدی این شرکت بر اساس استانداردهای ملی و جهانی تولید می شوند. در این مجموعه مواد اولیه از ابتدا تا زمان تبدیل شدن به محصول نهایی به صورت مداوم مورد بررسی قرار گرفته و کیفیت آن ها سنجیده می شوند.

این مجموعه گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9001-2008 را اخذ کرده علاوه بر این در زمینه بهداشت شغلی و سیستم مدیریت ایمنی گواهینامه OHSA18001-2007 را دریافت کرده است.

در میان میلگرد تولیدی این کارخانه سایز 16 اهمیت ویژه ای دارد در ادامه به توضیحات بیشتری درباره این میلگرد می پردازیم.

میلگرد آجدار16

میلگرد 16 گرید A3 یکی از پرمصرفترین میلگردهای تولیدی این مجموعه است و غالبا برای ساختمان سازی کاربرد دارد. آج این میلگرد به صورت جناغی بوده و در اشکال هفتی و هشتی زده می شود. به صورت کلی میلگردهای گرید A3 ترد و خشک بوده و میزان مقاومت بالایی دارند. لازم به ذکر است که میلگرد A3 انعطاف پذیر نبوده و برای عملیات جوشکاری مصرف نمی شود. این میلگرد به دلیل استحکام بالا در صنعت ساخت و ساز کاربرد دارد.

خرید میلگرد درپاد تبریز

در تعیین قیمت مقاطع فولادی عوامل زیادی مانند سایز، وزن، قیمت ارز، مواد اولیه و غیره تاثیرگذار هستند.

در جدول منتشر شده لیست قیمت روز میلگرد فولاد درپاد به همراه وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی پس از بررسی جدول قیمت میلگرد درپاد برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شایان ذکر است مجموعه تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش درپاد، محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و به صورت مستقیم برای مشتریان ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد