میلگرد فایکو (البرز ایرانیان)

قیمت میلگرد فایکو

فایکو مخفف فولاد البرز ایرانیان است. این کارخانه میلگرد خود را با نام برند “فایکو” در بازار آهن ایران عرضه نموده و جزو میلگردهای پرطرفدار می‌باشد. از آنجا که این مجتمع فولادی در استان مازندران قرار دارد، میلگرد این کارخانه از پرتقاضاترین‌های بازار آهن نوار شمالی کشور بحساب می‌آید. ما قیمت میلگرد فایکو را مستقیما از دفتر فروش فولاد البرز ایرانیان استعلام و در جدول قیمتی زیر منتشر و بروزرسانی می‌کنیم. همانگونه که مطلع هستید، بازار محصولات فولادی ایران وابستگی مستقیمی به سایر بازار‌های مالی دارد و بجز عوامل تاثیرگذار داخلی، سایر عوامل نیز باعث ایجاد نوسان در این بازار هستند. لذا پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید، حتما بصورت تلفنی نسبت به استعلام قیمت روز و لحظه‌ای و همچنین دریافت تاییدیه اقدام نمایید.

قیمت میلگرد فایکو آخرین بروزرسانی : 28 تیر 1401

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 فایکوشاخه آجدارA37.4کیلوگرم175000
میلگرد 12 فایکوشاخه آجدارA310.6کیلوگرم175000
میلگرد 14 فایکوشاخه آجدارA314.5کیلوگرم170000
میلگرد 16 فایکوشاخه آجدارA319کیلوگرم170000
میلگرد 18 فایکوشاخه آجدارA324کیلوگرم170000
میلگرد 20 فایکوشاخه آجدارA329.5کیلوگرم170000
میلگرد 22 فایکوشاخه آجدارA335.8کیلوگرم170000
میلگرد 25 فایکوشاخه آجدارA346.2کیلوگرم170000
میلگرد 28 فایکوشاخه آجدارA357کیلوگرم170000
میلگرد 32 فایکوشاخه آجدارA375کیلوگرم170000

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد فایکو اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد فایکو

قیمت میلگرد فایکو به همراه وزن و سایر مشخصات در جدول محصولات در سایت شاهین فلز سپاهان آورده شده است. در ادامه به توضیحات بیشتری درخصوص کارخانه میلگرد فایکو، محصولات و استاندارد آن خواهیم پرداخت.

کارخانه میلگرد فولاد البرز ایرانیان

مجتمع فولاد البرز ایرانیان در شهر ساری استان مازندران واقع شده است. این کارخانه که با نام اختصاری فایکو شناخته می شود در سال 1393 افتتاح شد. در این کارخانه مقاطع فولادی متنوعی تولید می شود که میلگرد یکی از پرطرفدارترین این محصولات است. کارخانه فایکو سالیانه حدود 700 هزار تن میلگرد باکیفیت تولید و راهی بازار می کند.

میلگرد فایکو در دو نوع آجدار و ساده و در گریدهای A2 ,A1 و A3 تولید می شود. سایز میلگرد تولیدی این کارخانه متنوع بوده که در بین آن ها دو سایز 14 و 16 پرفروش ترین نوع می باشند.

میلگرد تولیدی این کارخانه به دلیل کیفیت مطلوب علاوه بر تامین نیاز بازار داخل در زمینه صادرات نیز موفق عمل کرده و محصولات خود را به کشورهای اطراف صادر می کند.

استاندارد میلگرد فایکو

محصولات تولیدی این کارخانه بر اساس استانداردهای ملی به شماره INSO3132 و استانداردهای جهانی ASTM A615، A615M، DIN488، JISG3112 تولید می شود.

علامت اختصاری میلگرد تولیدی این کارخانه FAICO است که بر روی محصولات این شرکت حک می شود. لذا مشتریان گرامی می توانند در هنگام خرید به نام حک شده بر روی میلگردها توجه کرده و میلگرد این کارخانه را از سایر میلگردها تشخیص دهند.

خرید میلگرد فایکو ساری

میلگرد فایکو به دلیل کیفیت بالا و موقعیت مکانی و نزدیکی به شهرهای شمالی ایران به خاطر هزینه حمل و نقل پایین طرفداران زیادی در این مناطق دارد.

عوامل زیادی در تعیین مقاطع فولادی تاثیرگذار هستند که وزن و قطر میلگرد یک نمونه از آن ها می باشد. با افزایش قطر میلگرد، وزن میلگرد نیز افزایش می یابد و به دنبال آن قیمت میلگرد نیز بالا می رود. کیفیت و قیمت فولاد خام نیز یکی دیگر از مهمترین عوامل تعیین قیمت میلگرد می باشد.

در سایت شاهین فلز سپاهان قیمت میلگرد انواع کارخانجات تولیدی معتبر در سراسر کشور به صورت روزانه در جداول مربوطه ذکر می شود. مشتریان گرامی لطفا برای اطلاع از قیمت روز میلگرد فایکو به سایت مراجعه و برای ثبت خرید خود با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

این شرکت به عنوان نماینده فروش میلگرد فایکو، محصولات این کارخانه را به قیمت درب کارخانه و با مناسبترین قیمت به مشتریان گرامی عرضه می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد