هدر قیمت میلگرد فولاد شاهرود

قیمت میلگرد شاهرود

میلگرد کارخانه شاهرود از سایز 8 تا سایز 32 شاخه آجدار و آنالیز A3 در بازار موجود می‌باشد. شرکت شاهین فلز سپاهان این محصول را با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه و در سریع ترین زمان برای مشتریان عزیز ارسال می‌نماید. اگر قصد خرید دارید، به نرخ‌های درج شده در لیست زیر بسنده نکرده و از طریق تماس تلفنی با کارشناس دفتر فروش شرکت شاهین فلز نسبت به استعلام جدیدترین قیمت روز میلگرد شاهرود اقدام نمایید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 شاهرودشاخه آجدارA34.7کیلوگرم0
میلگرد 10 شاهرودشاخه آجدارA37.4کیلوگرم0
میلگرد 12 شاهرودشاخه آجدارA310.6کیلوگرم0
میلگرد 14 شاهرودشاخه آجدارA314.5کیلوگرم0
میلگرد 16 شاهرودشاخه آجدارA318.3کیلوگرم0
میلگرد 18 شاهرودشاخه آجدارA324کیلوگرم0
میلگرد 20 شاهرودشاخه آجدارA329.6کیلوگرم0
میلگرد 22 شاهرودشاخه آجدارA335.7کیلوگرم0
میلگرد 25 شاهرودشاخه آجدارA346.2کیلوگرم0
میلگرد 28 شاهرودشاخه آجدارA357.9کیلوگرم0
میلگرد 32 شاهرودشاخه آجدارA375.7کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد شاهرود اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد شاهرود

کارخانه فولاد شاهرود در جاده شاهرود-دامغان واقع شده است این مجموعه با هدف تولید محصولات فولادی و در سال 1380 به بهره‌برداری رسید.
این شرکت با ظرفیت تولید سالیانه 200 هزار تن به تولید انواع میلگرد می پردازد. حوزه فعالیت این کارخانه به جز تولید میلگرد، تولید شمش فولادی ۵SP و ۳SP با خط ذوب و ریخته گری است.

تولیدات کارخانه فولاد شاهرود

در این کارخانه انواع میلگرد ساده و آجدار و در دو نوع A2 و A3 تولید می شود. سایز میلگرد شاهرود 10 تا 32 mm و در طول 12 متری است.
همچنین تولید شمش‌های فولادی ساختمانی نظیر ۵SP و ۳SP با سطح مقطع ۱۵۰×۱۳۰ و ۱۲۵×۱۲۵ mm نیز در حال انجام است.
در ادامه توضیحات بیشتری از ویژگی های میلگرد شاهرود بیان خواهد شد.

میلگرد A2 شاهرود

این میلگرد آجدار با علامت آج 340 شناخته می شود. شکل ظاهری آن به صورت مارپیچی است و در گروه محصولات نیمه سخت قرار می گیرد. مقاومت تسلیم و مقاومت کششی میلگرد A2 به ترتیب شامل 3000 و 5000 نیوتن بر متر مربع است. این میلگرد معمولا برای مصارف ساختمانی کاربرد دارد و به منظور فعالیت های جوشکاری پیشنهاد نمی شود.

میلگرد A3 شاهرود

میلگرد A3 نیز از نوع آجدار بوده و با علامت آج 400 معروف است. طرح ظاهری آن به صورت جناغی هفتی و هشتی است و در گروه محصولات خشک و شکننده قرار دارد. تنش جاری و تنش گسیختگی این میلگرد شامل 4000 و 6000 نیوتن بر متر مربع است. از این میلگرد غالبا در ساخت و ساز و برای بالا بردن مقاومت بتن سازه ها مصرف می شود.

علامت اختصاری میلگرد شاهرود SHS TC است که بر روی محصولات این کارخانه حک می شود. تا مشتریان از صحت خرید خود مطلع شده و میلگرد این کارخانه را از سایرین تفکیک کنند.

خرید میلگرد شاهرود

همانطور که می دانیم برای مشخص شدن قیمت مقاطع فولادی موارد زیادی موثر هستند که برای نمونه می توان به سایز، وزن، کارخانه تولیدکننده و نوسانات بازار ارز اشاره کرد. به همین دلیل قیمت مقاطع فولادی به صورت مداوم تغییر می کنند. مشتریان باید مرجع رسمی داشته باشند تا از قیمت لحظه ای محصولات مطلع گردند. شاهین فلز سپاهان این امکان را فراهم کرده و محصولات کارخانجات مختلف را به همراه قیمت لحظه ای آن ها در سایت خود منتشر می کند. قیمت محصولات به صورت روزانه در سایت بروزرسانی می شوند.

مشتریان گرامی می توانید در جدول منتشر شده قیمت روز میلگرد شاهرود به همراه وزن و سایر مشخصات آن را بررسی کرده و به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت خرید خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه فولاد شاهرود محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و دست اول برای مشتریان خود ارسال می کند.

 

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد