میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور

میلگرد فولاد خراسان را در بازار با نام میلگرد نیشابور نیز می‌توان یافت. محصولی با کیفیت که بخش بزرگی از نیاز بازار اهن شهر مشهد و سایر شهرهای استان‌های خراسان جنوبی، خراسان شمالی و خراسان رضوی را تامین و پاسخگوی بازارهای صادراتی نیز می‌باشد. در جدول زیر قیمت میلگرد نیشابور درج شده و همسو با نوسانات بازار، بصورت لحظه‌ای و آنلاین توسط کارشناس فروش شرکت شاهین فلز بروزرسانی می‌شود. لطفا قبل از اقدام به خرید، تاییدیه قیمت روز این محصول را بصورت تلفنی دریافت نمایید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 نیشابورشاخه آجدارA37کیلوگرم0
میلگرد 12 نیشابورشاخه آجدارA310.6کیلوگرم0
میلگرد 14 نیشابورشاخه آجدارA314.5کیلوگرم0
میلگرد 16 نیشابورشاخه آجدارA318.9کیلوگرم0
میلگرد 18 نیشابورشاخه آجدارA324کیلوگرم0
میلگرد 20 نیشابورشاخه آجدارA329.6کیلوگرم0
میلگرد 22 نیشابورشاخه آجدارA335.7کیلوگرم0
میلگرد 25 نیشابورشاخه آجدارA346.2کیلوگرم0
میلگرد 28 نیشابورشاخه آجدارA357.9کیلوگرم0
میلگرد 32 نیشابورشاخه آجدارA375.7کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد نیشابور اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد نیشابور

از جمله برترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در سطح کشور مجتمع فولاد خراسان است که در سال 1369 در نیشابور تاسیس شد. کارخانه نیشابور به عنوان قطب سوم فولاد در کشور معروف است و محصولات خود را منطبق با آخرین استانداردهای ملی و بین المللی تولید می کند.

این کارخانه در زمینی به مساحت 1400 هکتار در شهر نیشابور، فعالیت خود را آغاز و برای 5000 نفر نیرو اشتغال زایی کرده است.

محصولات تولیدی کارخانه نیشابور

این کارخانه با استفاده از نیروهای متخصص و بهره گیری از بروزترین دستگاه ها و ماشین آلات به تولید انواع میلگرد ساده و آجدار مارپیچ و جناغی، شمش، اسفنجی و گندله آهن می پردازد.

غالب تولیدات این کارخانه انواع میلگرد در 4 گرید A1، A2، A3،A4 است.

هر یک از انواع میلگردها ویژگی ها و کاربری خاص خود را دارند که باید با توجه به مصرف، در انتخاب نوع آن ها دقت شود. برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی میلگرد در آب و هوای مرطوب در مرحله تولید میلگردها از پوشش اپوکسی استفاده می کنند.

ویژگی های فنی انواع میلگرد فولاد خراسان

میلگرد کارخانه نیشابور از جمله برترین میلگرد تولیدی در سطح کشور است و به دلیل کیفیت بالا طرفداران زیادی دارد. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص انواع میلگرد تولیدی این کارخانه می پردازیم.

میلگرد A1: شکل ظاهری این میلگرد به صورت نرم و بدون آج است. رده مقاومتی آن 240 بوده و با توجه به خاصیت جوش پذیری بالا در مصارف آهنگری و جوشکاری کاربرد دارد. از این میلگرد برای کارهای سخت که نیاز به مقاومت زیادی دارند استفاده نمی شود.

میلگرد A2: طرح ظاهری این محصول به صورت آجدار و مارپیچی است. این میلگرد نسبت به A1 سختی بیشتری داشته و درجه مقاومت آن 340 می باشد.
از این میلگرد برای مصارف ساختمانی مانند خاموت زنی و آرماتور استفاده می شود. اما خاصیت جوشکاری نداشته و برای این منظور توصیه نمی شود.

میلگرد A3: این میلگرد که با نام میلگرد خشک نیز شناخته می شود در گروه میلگرد آجدار بوده و از نوع سخت می باشد. مقاومت این میلگرد بسیار زیاد است و به همین خاطر در صنعت ساخت و ساز مانند تیر و ستون کاربرد زیادی داد.

میلگرد A3 از دو گروه قبلی مقاوم تر است و برای افزایش استحکام سازه ها در برابر زلزله مصرف می شود. این میلگرد خاصیت جوشکاری نداشته و برای این منظور پیشنهاد نمی شود.

سایز تولیدی میلگرد A3 از سایز 10 تا 32 می باشد.

خرید میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور با توجه به سایز، نوع، برند تولیدکننده و غیره تعیین می شود. کیفیت محصولات تولیدی این کارخانه بسیار بالا بوده و قیمت مناسبی دارند.

در جدول لیست مشخصات میلگرد نیشابور ذکر شده است مشتریان گرامی می توانند برای اطلاع از قیمت به جدول مربوطه مراجعه کرده و برای ثبت سفارش خود با کارشناسان شرکت تماس بگیرند. این مجموعه به عنوان نماینده فروش مستقیم نیشابور محصولات را بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد