میلگرد خرمدشت

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

فولاد خرمدشت تاکستان در استان قزوین از تامین کنندگان میلگرد در شهرهای این استان می‌باشد. محصولات این مجتمع فولادی استانداردهای لازم جهت استفاده در ساختمان‌سازی را داشته و مورد تایید سازمان نظام مهندسی ایران می‌باشد. کارشناسان فروش شرکت شاهین فلز از طریق ارتباط با دفتر فروش فولاد خرمدشت، قیمت روز این محصول را استعلام و بصورت لحظه‌ای در جدول زیر بروزرسانی می‌کنند. خریداران محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و فروش، ارسال سفارش و همچنین استعلام بروزترین قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان با کارشناس فروش شاهین فلز در تماس باشند.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA35کیلوگرم0
میلگرد 10 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA27.4کیلوگرم0
میلگرد 10 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA37.4کیلوگرم0
میلگرد 12 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA210.5کیلوگرم0
میلگرد 12 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA310.5کیلوگرم0
میلگرد 14 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA314کیلوگرم0
میلگرد 16 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 18 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA323کیلوگرم0
میلگرد 20 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA329کیلوگرم0
میلگرد 22 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA334کیلوگرم0
میلگرد 25 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA345کیلوگرم0
میلگرد 28 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA357کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد خرمدشت تاکستان

کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان در شهرک صنعتی تاکستان در استان قزوین واقع شده است. این مجموعه در سال 1388 تاسیس و پس از یکسال با ظرفیت تولید 300 هزار تن مشغول به کار شد.

فولاد تاکستان با شعار مبارزه با بیکاری برای 150 نفر از اهالی بومی منطقه اشتغال زایی کرده است. غالبا میلگرد تولیدی این کارخانه برای ساخت و ساز بکار برده می شوند.

در این کارخانه میلگرد به صورت شاخه ای و کلاف تولید و راهی بازار می گردد. میلگرد این کارخانه با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و دستگاه های پیشرفته تولید می شود.

در این نوع میلگرد از کربن به میزان کمی استفاده می کنند به همین دلیل میلگرد تولیدی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و پرطرفدار است.

محصولات مجتمع فولاد خرمدشت

این کارخانه با هدف تولید میلگرد و رفع نیاز داخلی تاسیس شد.

در این کارخانه انواع میلگرد آج دار در گرید A2 و A3 و در سایزهای 8 تا 32 ساخته می شود.
علاوه بر این در این کارخانه شمش آهن نیز تولید و ظرفیت اسمی سالانه 300 هزار تنی دارد.

در ادامه به توضیحات بیشتری درباره انواع میلگرد این کارخانه می پردازیم.

میلگرد آج دار A2

این میلگرد از نوع آجدار مارپیچی است و در سایزهای 8 تا 32 در این کارخانه تولید می شود. مقاومت کششی 500 و مقاومت تنش تسلیم 30 نیوتن بر میلی متر دارا می باشد. این میلگرد در شاخه های 12 متری برش می خورد.

شکل آج این میلگرد موازی و فنری بوده و در مقایسه با میلگرد A1 تردتر است.

به خاطر کربن استفاده شده در آن، در گروه میلگرد نیمه خشک و با سختی متوسط قرار می گیرد.

از میلگرد A2 در صنعت ساخت و ساز و خاموت زنی استفاده های زیادی می شود اما به منظور عملیات جوشکاری پیشنهاد نمی شود.

میلگرد A2 با نام آج 340 نیز معروف است.

میلگرد آجدار A3

این میلگرد در سایزهای 8 تا 16 و در طرح ظاهری به صورت هفتی، هشتی و جناغی تولید می شود. مقاومت کششی و مقاومت تنشی این نوع میلگرد به ترتیب 600 و 400 نیوتن بر میلی متر مربع است. میلگرد A3 به شکل شاخه ای و در طول 12 متر برش می خورد.

این میلگرد در بازار با نام تجاری آج 400 معروف است. کربن بکار رفته در آن زیاد بوده و به همین خاطر خاصیت شکنندگی و تردی دارد. همچنین مقاومت آن بسیار بالا است و اغلب به منظور آرماتوربندی فونداسیون و افزایش مقاومت سازه های بتنی بکار گرفته می شود. نکته دیگر اینکه نباید بر روی این میلگرد جوشکاری انجام شود.

خرید میلگرد خرمدشت تاکستان

به دلیل هزینه حمل و نقل زیاد مقاطع فولادی، استان های همجوار مانند مناطق شمال غرب میلگرد مورد نیاز خود را از این کارخانه خریداری می کنند تا علاوه بر کیفیت بالای محصولات در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنند.

شرکت شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه خرمدشت تاکستان میلگرد مورد نیاز مشتریان خود را به صورت دست اول و به قیمت درب کارخانه برایشان ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد