میلگرد ارگ تبریز

قیمت میلگرد ارگ تبریز

آذربایجان شرقی که از استان‌های فولادی ایران محسوب می‌شود که به دلیل موقعیت جغرافیایی خود قادر به حضور در بازار‌های فرامرزی نیز می‌باشد. کارخانه فولاد ارگ تبریز، یکی از چندین کارخانه این استان، میلگرد آجدار متنوع در سایز و Grade را تولید می‌کند. قیمتهایی که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، مستقیما از دفتر فروش کارخانه ارگ تبریز استعلام و بروزرسانی شده. با این وجود در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید، دریافت تاییدیه قیمت میلگرد ارگ تبریز از کارشناس فروش شاهین فلز الزامیست.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 ارگ تبریزشاخه آجدارA310.5کیلوگرم0
میلگرد 10 ارگ تبریزشاخه آجدارA314.5کیلوگرم0
میلگرد 12 ارگ تبریزشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 14 ارگ تبریزشاخه آجدارA323.5کیلوگرم0
میلگرد 16 ارگ تبریزشاخه آجدارA329کیلوگرم0
میلگرد 18 ارگ تبریزشاخه آجدارA335کیلوگرم0
میلگرد 20 ارگ تبریزشاخه آجدارA349.5کیلوگرم0
میلگرد 22 ارگ تبریزشاخه آجدارA349.5کیلوگرم0
میلگرد 25 ارگ تبریزشاخه آجدارA349.5کیلوگرم0
میلگرد 28 ارگ تبریزشاخه آجدارA349.5کیلوگرم0
میلگرد 32 ارگ تبریزشاخه آجدارA349.5کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد ارگ تبریز اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد ارگ تبریز

کارخانه فولاد ارگ در شهرک سرمایه گذاری استان تبریز واقع شده است. این مجموعه به منظور تولید انواع میلگرد و رفع نیاز منطقه و افزایش اشتغال زایی برای اهالی تاسیس شد. در ادامه به توضیحات بیشتری از این کارخانه می پردازیم.

کارخانه فولاد ارگ تبریز

فولاد ارگ به منظور تکمیل فرایند تولید، ذوب فولاد و تاسیس خط نورد پیش گرم برای ساخت میلگرد باکیفیت در سال 1389 به احداث خط تولید شمش فولادی در اندازه 125 × 125 mm اقدام کرد.

این شرکت ماشین آلات مورد نیاز خود را از کشور ترکیه خریداری و در سال 1390 به نصب دستگاه ها و احداث خط نورد خود پرداخت.

پس از تکمیل خط تولید نهایتا این مجموعه در سال 1391 در زمینه ساخت انواع میلگرد مطابق با استانداردهای ملی فعالیت خود را آغاز کرد. این کارخانه پس از ارائه میلگرد با کیفیت به بازار و شناخته شدن برند ارگ ، سعی در گسترش فعالیت های خود کرده تا علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی در عرصه صادرات نیز گام بردارد.

میلگرد ارگ تبریز با استفاده از محصولات باکیفیت، قیمت مناسب، و امکانات پیشرفته در زمره بهترین میلگردهای ایران قرار گرفته است.

محصولات ارگ تبریز

این کارخانه با هدف تولید انواع میلگرد در گریدهای مختلف احداث گردید اما در حال حاضر تنها به تولید میلگرد در گرید A3 می پردازد. میلگرد این کارخانه درسایزهای 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25 mm تولید می شوند.

علامت اختصاری میلگرد ارگ

همانطور که میدانیم کارخانجات مختلف دارای علامت اختصاری خاصی برای محصولات خود هستند که با حک کردن این علامت بر روی محصولات تولیدی، مشتریان را از صحت خرید خود مطلع می کنند.

علامت اختصاری کارخانه ارگ تبریز FAT است که بر روی میلگرد این کارخانه حک می شود تا خریداران محصولات ارگ را از سایر کارخانجات تفکیک کنند.

مزایای میلگرد فولاد ارگ

هزینۀ مناسب محصولات: قیمت میلگرد این کارخانه با توجه به کیفیت بالا و رعایت استانداردهای ملی در گروه مناسب‌ ترین قیمت های موجود در بازار قرار می گیرد.

محصولات با کیفیت: میلگرد این کارخانه با استفاده از بهترین مواد اولیه و طبق بالاترین استانداردها تولید می شود. سطح کیفی میلگرد تولیدی با استفاده از بروزترین آزمایشات فنی بطور مداوم مورد بررسی قرار می گیرند.

مشتری مداری: این مجموعه توانسته با استفاده از نیروهای خبره و حرفه ای و با افزایش سطح کمی و کیفی محصولات در جهت افزایش رضایت مشتریان خود گام بردارد.

امکانات آزمایشگاهی پیشرفته : در این کارخانه از مجهزترین تجهیزات و فناوری های روز استفاده می شود و سطح کیفی محصولات به طور پیوسته بررسی می شود.

خرید میلگرد ارگ تبریز

در جدول مربوطه لیست قیمت روز، وزن و سایر مشخصات میلگرد این کارخانه ذکر شده است. مشتریان گرامی می توانید برای اطلاع از قیمت به این جدول مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه ارگ تبریز محصولات این کارخانه را با مناسبترین قیمت و بی واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد