میلگرد روهینا جنوب

قیمت میلگرد روهینا جنوب

دزفول در استان خوزستان که بعنوان یکی از قطب‌های فولادی ایران شناخته می‌شود، کارخانه فولاد روهینا جنوب را در خود جای داده که با جرأت می‌توان برچسب کیفیت بسیار بالا را به میلگردهای تولیدی این مجتمع فولاد چسباند. میلگرد روهینا نه تنها در بازار آهن داخلی ایران تقاضا دارد، در بازارهای صادراتی مانند بازار کشور عراق نیز دارای تقاضا می‌باشد. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز، مناسب‌ترین قیمت میلگرد روهینا جنوب را بدست آورده و همچنین از نحوه ثبت سفارش خرید و ارسال محصول مطلع شوید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA34.6کیلوگرم0
میلگرد 10 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA37.3کیلوگرم0
میلگرد 12 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA310.3کیلوگرم0
میلگرد 14 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA314.2کیلوگرم0
میلگرد 16 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA318.5کیلوگرم0
میلگرد 18 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA323.2کیلوگرم0
میلگرد 20 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA329کیلوگرم0
میلگرد 22 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA335کیلوگرم0
میلگرد 25 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA345کیلوگرم0
میلگرد 28 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA357کیلوگرم0
میلگرد 32 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA374کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد روهینا جنوب اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد روهینا جنوب

کارخانه فولاد روهینا جنوب در شهرستان دزفول در استان خوزستان واقع شده است. این مجتمع در سال 1389 در زمینی به مساحت 100 هکتار به بهره برداری رسید. در این کارخانه دو واحد مجزا به نام ریبار و میدا مشغول به فعالیت هستند.

  • ریبار: واحد نورد 500 هزار تن میلگرد
  • میدا: واحد ذوب و نورد پیوسته 450 هزار تن میلگرد

“ریبار” کارخانه نورد میلگرد

در این مجموعه تولیدی که مجهز به بروزترین تجهیزات و دستگاه های پیشرفته است با ظرفیت تولید سالیانه 500 هزار تن به تولید انواع میلگرد ساده و آجدار می پردازند. سایز میلگرد تولیدی 8 تا 40 و در انواع گرید A1، A2، A3 و A4 است.

“میدا” کارخانه ذوب و نورد پیوسته میلگرد

در این کارخانه با استفاده از ترکیب ضایعات آهن و آهن اسفنجی انواع میلگرد آج دار و ساده تولید می شود. ظرفیت تولید این کارخانه سالانه 450 هزار تن است.
میلگرد تولیدی در این فاز در گریدهای A1، A2، A3 و A4 و در سایزهای 8 تا 40 mm می باشد. در تولید میلگرد در این فاز با حذف کوره پیش گرم به وسیله آهن اسفنجی و ضایعات به تولید میلگرد می پردازند.

کارخانه فولاد روهینا جنوب با استفاده از مجهزترین دستگاه ها، دانش تخصصی و استفاده از نیروهای کارکشته و تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای ملی و جهانی علاوه بر رفع نیاز داخلی قادر به صادرات محصولات خود به کشورهای عربی اطراف می باشد.

استاندارد میلگرد روهینا دزفول

میلگرد تولیدی در این مجتمع بر اساس استاندارد ملی و جهانی تولید می شود که عبارتند از:

  • استاندارد ملی به شماره 3132
  • استاندارد آمریکا ASTM A615
  • استاندارد انگلستان BS 4449

مشخصات فنی میلگرد روهینا دزفول

میلگرد کارخانه روهینا دزفول در دو نوع ساده و آجدار تولید می شود. میلگرد آجدار در مدل های مختلف آج دوکی، مرکب، جناقی و یکنواخت و در اندازه های 8 تا 40 شاخه می باشد.

سایز میلگرد کلاف این مجموعه 5 تا 16 است.

از دیگر ویژگی های میلگرد این مجموعه مقاومت بالا با داکتیلیتی مناسب و استحکام بالا در برابر فشارهای مختلف است.

میلگرد A4 روهینا

یکی از قابلیت های این کارخانه تولید میلگرد A4 و با آج 500 است که به کمک مجهزترین و بروزترین دستگاه ها (QTB) تولید می شود.
میلگرد A4 در صنعت ساخت و ساز کاربرد دارد. استفاده از این میلگرد برتری های زیادی دارد به عنوان مثال می توان به بالا بردن سرعت ساخت و ساز و کاهش حجم میلگرد مورد نیاز اشاره کرد.

خرید میلگرد روهینا جنوب

قیمت روز میلگرد روهینا جنوب به همراه وزن و سایر مشخصات در جدول ذکر شده است. لازم به ذکر است که در سایت شاهین فلز سپاهان قیمت ها به صورت روزانه بروزرسانی می شوند. مشتریان گرامی لطفا به منظور ثبت خرید با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد