هدر قیمت میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

میلگرد کارخانه فولادی ظفر بناب از میلگردهای پر تقاضا در منطقه غربی ایران خصوصا استانهای آذربایجان غربی و شرقی می‌باشد که شرکت شاهین فلز این محصول را با بهترین قیمت برای خریداران محترم تامین و ارسال می‌نماید. برای اطلاع از نحوه ثبت سفارش خرید، استعلام قیمت روز میلگرد ظفر بناب و همچنین آگاهی از شرایط ارسال می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان دفتر فروش شرکت شاهین فلز سپاهان در ارتباط باشید. تیم فروش این شرکت، تضمین پایین ترین و مناسب ترین نرخ میلگرد ظفر بناب را به مشتریان عزیز خواهد داد.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 ظفر بنابشاخه آجدارA24.3کیلوگرم0
میلگرد 10 ظفر بنابشاخه آجدارA26.8کیلوگرم0
میلگرد 12 ظفر بنابشاخه آجدارA39.7کیلوگرم0
میلگرد 14 ظفر بنابشاخه آجدارA313.8کیلوگرم0
میلگرد 16 ظفر بنابشاخه آجدارA317.8کیلوگرم0
میلگرد 18 ظفر بنابشاخه آجدارA322.9کیلوگرم0
میلگرد 20 ظفر بنابشاخه آجدارA327.8کیلوگرم0
میلگرد 22 ظفر بنابشاخه آجدارA328.3کیلوگرم0
میلگرد 25 ظفر بنابشاخه آجدارA344کیلوگرم0
میلگرد 28 ظفر بنابشاخه آجدارA355کیلوگرم0
میلگرد 32 ظفر بنابشاخه آجدارA372کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد ظفر بناب اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد ظفر بناب

کارخانه فولاد ظفر بناب در شمال غربی ایران قرار دارد.
این کارخانه با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در زمینی به مساحت 30 هکتار تاسیس شد. در میان محصولات تولیدی، میلگرد بناب شهرت بیشتری دارد و پس از میلگرد ذوب آهن و فایکو به عنوان بهترین میلگرد شناخته می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری درخصوص این کارخانه می پردازیم.

معرفی کارخانه فولاد ظفر بناب

مجتمع عظیم میلگرد ظفر بناب از چند کارخانه فولادی تشکیل شده است. این کارخانه در 7 خط نورد تولیدات خود را آغاز کرد.
فاز اول کارخانه تولید میلگرد ظفر بناب در سال 1386 به بهره برداری رسید در این مرحله تولید میلگرد در دو گرید A2 و A3 آغاز شد. با توجه به کیفیت بالای محصولات و استقبال از این میلگرد، 4 سال بعد فاز دوم این مجموعه در سال 1390 با نام “فولاد نوین گستر بناب” افتتاح شد.

این شرکت به دنبال توسعه بیشتر و افزایش تولیدات خود در سال 1396 فاز سوم این مجموعه را تاسیس کرد. در این کارخانه به تولید مقاطع فولادی مختلف مانند نبشی، ناودانی و تیرآهن پرداختند.

در این مجموعه با بهره مندی از پیشرفته ترین دستگاه ها و نیروهای متخصص و با سرمایه گذاری بخش خصوصی با ظرفیت سالانه 200.000 تن به تولید میلگرد با کیفیت می پردازند.

از افتخارات این مجموعه دستیابی به واحد نمونه صنعتی استان آذربایجان در سال 1393 می باشد. همچنین این کارخانه تندیس طلایی برترین شرکت منطقه شمال غرب را نیز از آن خود کرده است.

این کارخانه که با نام تجاری شاهین بناب نیز معروف است درصد زیادی از تیرآهن تولیدی خود را به کشورهای منطقه صادر می کند. این مجموعه بزرگ برای 600 نفر نیروی مستقیم و برای 5000 نفر نیروی غیر مستقیم شغل ایجاد کرده است.

از مزایای این مجموعه نزدیکی به جاده های اصلی، خطوط انتقال آب و گاز و نیروگاه های برق، دستگاه ها و آزمایشگاه های مجهز می باشد که در موفقیت این مجموعه نقش بسزایی داشته است.

علامت اختصاری شاهین بناب ZN.CT است که بر روی کلیه مقاطع فولادی تولیدی این مجموعه حک می شود. مشتریان می توانند با استفاده از این علامت از اصالت خرید خود مطلع شوند.

محصولات ظفر شاهین بناب

  • میلگرد A2در اندازه های 8، 10، 12 و 14
  • میلگرد A3 در اندازه های 8 تا 32
  • تیرآهن بال پهن مدل IPEدر سایزهای 12 تا 27
  • نبشی بال مساوی
  • ناودانی سبک و سنگین در سایزهای 80، 100، 120، 140 و 160 mm
  • استاندارد محصولات ظفر بناب

محصولات تولیدی کارخانه ظفر بر اساس استانداردهای ملی و جهانی تولید می شود. همچنین این کارخانه گواهینامه های لازم در حوزه های مختلف را دریافت کرده برای نمونه  می توان به استانداردهای ایزو «ISO14001» و «ISO90001» گرفته تا «ISO-OHSAS-18001» در حوزه مدیریت محیط ‌زیست اشاره کرد.

میلگرد تولیدی این مجموعه نیر مطابق با بروزترین استانداردها تولید می شود و شامل استاندارهای اروپا (DIN, EN)، ژاپن (JIS) و آمریکا (ISO,ASTM) و البته استاندارد ملی ایران ساخته می‌شوند. تیرآهن بناب نیز مطابق با استانداردهای ملی 16348 و 1791 ساخته می شود.

خرید میلگرد ظفر بناب

در جدول منتشر شده لیست قیمت روز میلگرد بناب به همراه وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی برای اطلاع از قیمت لحظه ای به این جدول مراجعه کرده و برای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است مجموعه تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه ظفر بناب محصولات این مجموعه را به قیمت دست اول و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد