میلگرد شمس سپهر تهران

قیمت میلگرد شمس سپهر

از تولید کنندگان میلگرد در پایتخت ایران می‌توان به کارخانه فولاد شمس سپهر تهران اشاره نمود. قیمت میلگرد شمس سپهر توسط کارشناس شاهین فلز، مستقیما از دفتر فروش فولاد شمس استعلام و بصورت لحظه‌ای و آنلاین در جدول لیست قیمتی که در ادامه مشاهده می‌کنید، منتشر و بروز رسانی می‌شود. توجه داشته باشید که بازار آهن همواره دستخوش نوسانات در نرخ محصولات فولادی بوده که عمده آن متأثر از سایر بازارهای مالی می‌باشد. لذا خواهشمندیم به نرخ‌های اعلامی بسنده نکرده و نسبت به استعلام قیمت روز این محصول از طریق تماس تلفنی اقدام فرمایید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 شمس سپهرشاخه آجدارA24.2کیلوگرم0
میلگرد 10 شمس سپهرشاخه آجدارA26.5کیلوگرم0
میلگرد 12 شمس سپهرشاخه آجدارA29.5کیلوگرم0
میلگرد 14 شمس سپهرشاخه آجدارA213.5کیلوگرم0
میلگرد 16 شمس سپهرشاخه آجدارA217.5کیلوگرم0
میلگرد 18 شمس سپهرشاخه آجدارA223کیلوگرم0
میلگرد 20 شمس سپهرشاخه آجدارA228کیلوگرم0
میلگرد 8 شمس سپهرشاخه آجدارA34.74کیلوگرم0
میلگرد 10 شمس سپهرشاخه آجدارA37.5کیلوگرم0
میلگرد 12 شمس سپهرشاخه آجدارA310.66کیلوگرم0
میلگرد 14 شمس سپهرشاخه آجدارA314.55کیلوگرم0
میلگرد 16 شمس سپهرشاخه آجدارA318.5کیلوگرم0
میلگرد 18 شمس سپهرشاخه آجدارA324کیلوگرم0
میلگرد 20 شمس سپهرشاخه آجدارA329کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد شمس سپهر اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد شمس سپهر

مجموعه شمس سپهر در سال 1390 و با ظرفیت تولید سالانه 150 هزار تن میلگرد افتتاح شد. در این کارخانه میلگرد با استفاده از نورد گرم شمش های فولادی و به دو صورت آجدار و ساده تولید می شود.

میلگرد در صنایع مختلف مانند صنعت ساخت و ساز کاربرد دارد. اصلی ترین نقش میلگرد بالا بردن مقاومت بتن در مقابل فشارها و نیروهای کششی، خمشی و برشی است.

انواع میلگرد کارخانه شمس سپهر

کارخانه شمس سپهر در گروه پیشرفته ترین کارخانجات تولیدی میلگرد قرار دارد و از دستگاه های مجهز برشی و خمشی بهره مند می باشد.

این کارخانه به تولید انواع میلگرد در گریدهای مختلف A1-A2-A3 می پردازد.
محصولات تولیدی از استانداردهای جهانی و ملی تبعیت کرده و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

انواع میلگرد تولیدی شمس سپهر عبارتند از:

میلگرد ساده

میلگرد ساده یا بدون آج این مجموعه از نوع A1 بوده و مطابق با استاندارد ملی 3132 می باشد. میزان کربن موجود در این نوع میلگرد 24 درصد است و به همین دلیل نرمی، انعطاف و کشش پذیری بالا از خصوصیات این میلگرد است. همچنین جوش پذیری بالا از دیگر ویژگی های این گروه می باشد.

میلگرد آجدار مارپیچ

این نوع میلگرد بر اساس گرید A2 بوده و مطابق با استاندارد ملی 3132 می باشد. میلگرد آجدار مارپیچ شمس پوششی از آج مارپیچ در کل سطح خود دارد.

میزان کربن مصرفی در این نوع 34 درصد بوده و به همین دلیل میزان مقاومت بالاتری از نوع A1 دارد. این میلگرد در گروه محصولات نیمه خشک و نیمه نرم قرار دارند. میلگرد تولیدی در این گروه خاصیت جوش پذیری پایینی دارند به همین خاطر از آن در خاموت زنی استفاده می کنند و عملیات جوش کاری بر روی آن پیشنهاد نمی شود.

میلگرد آجدار جناغی

این نوع میلگرد، دارای آج هایی با اشکال پیچیده و به صورت هشتی بر سطح خود می باشد. در دسته گرید A3 قرار داشته و مطابق با استاندارد ملی به شماره 3132 تولید می گردد. علامت تجاری آن آج 400 بوده و از نظر سختی در گروه محصولات نیمه سخت جای دارد.

میزان کربن مصرفی در این گروه 39 درصد بوده و مقاومت بالاتری در مقایسه با دو گرید قبلی دارد. این میلگرد برای جوشکاری مناسب نمی باشد.

خرید میلگرد شمس سپهر

در سایت شاهین فلز سپاهان لیست برترین کارخانجات و تولیدکنندگان مقاطع فولادی بخصوص میلگرد آورده شده است تا خریداران گرامی محصولات تولیدکنندگان مختلف را مشاهده کرده و قابلیت مقایسه برندهای مختلف را داشته باشند. شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانجات تولید مقاطع فولادی محصولات را بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال می کند.

علامت اختصاری حک شده بر روی میلگرد فولاد شمس سپهر (SSS) می باشد. لذا در هنگام خرید به این علامت توجه کنید.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد