میلگرد میانه آذربایجان

قیمت میلگرد میانه

فولاد آذربایجان یکی از برند‌های فولادی که میلگرد میانه را تولید می‌کند، بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان میلگرد در شمال غرب و غرب ایران محسوب می‌شود. کارخانه فولاد آذربایجان، میلگرد تولیدی خود را در گرید A3 و از سایز 10 تا سایز 32 در بازار آهن و محصولات فولادی کشورمان ایران عرضه می‌کند. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناس فروش دفتر شاهین فلز، ضمن اطلاع از نحوه خرید و فروش این محصول، بروزترین قیمت میلگرد میانه را نیز استعلام کنید. شاهین فلز تضمین بهترین نرخ بازار را به شما می‌دهد.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 میانهشاخه آجدارA38کیلوگرم0
میلگرد 12 میانهشاخه آجدارA311کیلوگرم0
میلگرد 14 میانهشاخه آجدارA315کیلوگرم0
میلگرد 16 میانهشاخه آجدارA320کیلوگرم0
میلگرد 18 میانهشاخه آجدارA325کیلوگرم0
میلگرد 20 میانهشاخه آجدارA330کیلوگرم0
میلگرد 22 میانهشاخه آجدارA337کیلوگرم0
میلگرد 25 میانهشاخه آجدارA347کیلوگرم0
میلگرد 28 میانهشاخه آجدارA358کیلوگرم0
میلگرد 32 میانهشاخه آجدارA375کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد میانه اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد میانه

کارخانه فولاد آذربایجان با تولید میلگرد با کیفیت در راستای تامین نیاز داخلی گام موثری برداشته است. میلگرد این کارخانه با قیمت مناسب به بازار ارائه می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص این شرکت خواهیم پرداخت.

معرفی کارخانه فولاد میانه

مجتمع فولاد میانه در نزدیکی شهرستان میانه در استان آذربایجان واقع شده است. این کارخانه در سال 1368 به منظور تولید سالیانه 550 هزار تن مقاطع فولادی تاسیس و در سال 1379 آغاز بکار کرد.

میلگرد اصلی ترین محصول تولیدی این کارخانه است که بر اساس استانداردهای جهانی و ملی به شماره 3132 ساخته می شود. مجاورت میلگرد میانه با خط راه آهن شمال غرب و جاده ترانزیت یکی از مهمترین ویژگی های این کارخانه است.

محصولات تولیدی فولاد تبریز

  • میلگرد آجدار میانه: کارخانه فولاد آذربایجان یکی از مهمترین تولیدکنندگان میلگرد آجدار جناغی در گرید A3 است که در سایزهای 10 تا 32 تولید می گردد.
  • میلگرد ساده در سایزهای 14 تا 50 mm
  • نبشی در سایز 3*25 الی 10*100
  • تسمه آهنی در سایز 5*25 الی 12*120
  • ناودانی در سایز 15*30 الی 60*140

در ادامه به ذکر ویژگی های فنی انواع میلگرد میانه خواهیم پرداخت:

میلگرد ساده

میلگرد ساده که دارای سطحی صاف و صیقلی و بدون برجستگی است در گرید A1 قرار دارد. میلگرد ساده خاصیت انعطاف و جوش پذیری زیادی دارد و غالبا در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.
میلگرد A1 برای فرایند خمکاری، آهنگری و ماشینکاری مناسب است.

تنش جاری و تنش گسیختگی این میلگرد به ترتیب 2300 و 3800 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.

همچنین تغییر شکل نسبی پلاستیکی آن 25 درصد می باشد. 

میلگرد آجدار

میلگرد کارخانه فولاد میانه در گرید A3 و در اندازه های 10 تا 32 ساخته می شود. سطح رویی این میلگرد دارای برجستگی هایی است که به آن آج گفته می شود. آج میلگرد به منظور بالا بردن خاصیت چسبندگی میلگرد در بتن و افزایش مقاومت کششی و برشی آن می باشد.

میلگرد A3 خاصیت جوشکاری و انعطاف پذیری ندارد و برای این منظور استفاده نمی شود. این محصول با نام میلگرد خشک شناخته می شود و به دلیل مقاومت بالا در ساخت و ساز کاربرد دارد.

تنش جاری و تنش گسیختگی آن به ترتیب شامل 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع می باشد.
همچنین تغییر شکل پلاستیکی آن 14 درصد است.

علامت اختصاری میلگرد این کارخانه FF است که بر روی محصولات حک می شود، تا مشتریان را از اصالت و صحت خرید خود مطلع کنند.

گواهینامه های فولاد میانه

کارخانه فولاد میانه با استفاده از نیروهای متخصص، تکنولوژی روز دنیا و با بهره مندی از دستگاه های پیشرفته توانسته محصولات خود را با کیفیت بالایی تولید و راهی بازار کند. این مجموعه با تلاش پیوسته در گروه بهترین های این عرصه جای گرفته است. همچنین علاوه بر دریافت گواهینامه ها، تقدیرنامه های متنوعی را از بخش های مختلف دریافت کرده است. برای نمونه می توان به گواهی مدیریت کیفیت، پروانه تحقیق و توسعه آزمایشگاهی، گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه اشاره کرد.

خرید میلگرد میانه

در تعیین قیمت مقاطع فولادی موارد زیادی تاثیرگذار هستند برای مثال می توان به وزن، سایز، نوسانات بازار ارزی، کارخانه تولیدی و … اشاره کرد.

در جدول منتشر شده قیمت روز میلگرد میانه به همراه وزن و سایر خصوصیات ذکر شده است. مشتریان گرامی لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت خرید خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

لازم به ذکر است شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش مستقیم کارخانه آذربایجان محصولات این مجموعه را به قیمت دست اول و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد