میلگرد پرشین فولاد

قیمت میلگرد پرشین فولاد

از جمله میلگردهایی که قیمت آن بصورت روزانه توسط فعالین صنعت عمران و ساختمان سازی در شهر و استان قزوین مورد رصد و بررسی قرار دارد، میلگرد پرشین می‌باشد. همانند اکثر کارخانجات تولیدکننده در ایران، میلگرد این کارخانه نیز با کیفیت و استاندارد بوده و مورد تایید مهندس ناظر سازمان نظام مهندسی است. تنوع سایز در جدول لیست قیمت میلگرد پرشین فولاد قابل مشاهده بوده و همچنین در ادامه اطلاعات کاربردی درباره این محصول در اختیار شما قرار دارد. برای ثبت سفارش خرید میلگرد پرشین، اطلاع از نحوه ارسال و دریافت مشاوره رایگان، می‌توانید با کارشناس فروش این محصول در دفتر شاهین فلز سپاهان در ارتباط باشید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 پرشین فولادشاخه آجدارA37.5کیلوگرم0
میلگرد 12 پرشین فولادشاخه آجدارA311کیلوگرم0
میلگرد 14 پرشین فولادشاخه آجدارA314کیلوگرم0
میلگرد 16 پرشین فولادشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 18 پرشین فولادشاخه آجدارA324کیلوگرم0
میلگرد 20 پرشین فولادشاخه آجدارA329کیلوگرم0
میلگرد 22 پرشین فولادشاخه آجدارA334کیلوگرم0
میلگرد 25 پرشین فولادشاخه آجدارA345کیلوگرم0
میلگرد 28 پرشین فولادشاخه آجدارA357کیلوگرم0
میلگرد 32 پرشین فولادشاخه آجدارA374کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد پرشین فولاد اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد پرشین فولاد

کارخانه پرشین فولاد با هدف تولید مقاطع فولادی مختلف مانند انواع ورق، تیرآهن، نبشی و ناودانی در سال 1365 در کیلومتر 18 اتوبان تاکستان ابهر در استان قزوین تاسیس شد. در ادامه به بیان توضیحات بیشتری در خصوص مجتمع فولاد پرشین خواهیم پرداخت.

کارخانه پرشین فولاد آریا

کارخانه پرشین در سال 1365 در استان قزوین به بهره‌برداری رسید. بعد از 20 سال این مجموعه در سال 1385 تمرکز خود را بر روی تولید انواع میلگرد فولادی گذاشته و در کنار آن به طور محدود به تولید پروفیل پرداخت.

ظرفیت تولید میلگرد کارخانه پرشین آریا سالانه 500.000 تن می باشد.

لازم به ذکر است پرشین فولاد به همراه 4 شرکت دیگر با نام (شرکت پروفیل سازان آذربایجان، فاران فولاد تهران، پترو ارس خاورمیانه و آیدین فولاد تبریز) یک گروه صنعتی را تشکیل داده اند.

مجموعه پرشین فولاد با استفاده از نیروهای مجرب و تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها به دنبال افزایش سهم خود در بازارهای داخلی و دستیابی به بازارهای جهانی بوده است. این کارخانه توانسته با استفاده از تولیدات باکیفیت و با ظرفیت تولید بالای خود محصولات را به کشورهای همسایه در خاورمیانه، کشورهای اروپایی و آفریقایی صادر کند.

محصولات پرشین فولاد آریا

همانطور که ذکر کردیم عمده فعالیت این مجموعه در حوزه تولید انواع میلگرد پرشین و پروفیل است اما در کنار آن در زمینه های دیگر مانند ذوب و ریخته‌گری و آهن اسفنجی نیز فعالیت می کند.

در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص میلگرد و پروفیل پرشین و ویژگی های آن ها می پردازیم.

میلگرد پرشین A1

میلگرد A1 که به شکل ساده و بدون آج تولید می گردد دارای انعطاف پذیری و قابلیت جوشکاری بالایی است. مقاومت کششی و مقاومت تسلیم آن به ترتیب شامل 360 و 240 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد. میزان کربن این میلگرد 0.22 درصد بوده و با علامت س 240 شناخته می شود.

میلگرد پرشین A2

میلگرد آجدار گرید A2 پرشین با مقاومت تسلیم 340 و با مقاومت کششی 500 نیوتن بر mm است. علامت آج این میلگرد آج 340 و میزان کربن مصرفی 0.32 است.

میلگرد پرشین A3

میلگرد A3 پرشین نیز از نوع آجدار بوده و در گروه محصولات فولادی سخت و خشک قرار دارد. مقاومت کششی 600 و مقاومت تسلیم 400 نیوتن بر mm از ویژگی های فنی این میلگرد می باشد. 0.37 میزان کربن استفاده شده در میلگرد A3 پرشین است.

میلگرد پرشین A4

میلگرد آجدار A4 که با نام میلگرد مرکب نیز شناخته می شود دارای علامت آج 500 است. حداقل میزان مقاومت کششی و مقاومت تسلیم آن 650 و 500 نیوتن بر mm است. کربن مصرفی در این میلگرد 0.40 درصد است.

پروفیل تولیدی پرشین به شکل قوطی های مربع و مستطیل و برای مصارف صنعتی و ساختمانی ساخته می شود. ضخامت قوطی 1.8 تا 3 mm است.

استاندارد محصولات پرشین آریا

کلیه مقاطع تولیدی این کارخانه مطابق با استانداردهای ملی و جهانی می باشد. برای نمونه می توان به ISO 9001-2008 و ISIRI-3132 اشاره کرد.
محصولات تولیدی پرشین آریا بر اساس طرح ظاهری و همچنین از نظر خواص مکانیکی، فشار و خمش، کشش به صورت مداوم مورد آزمایش قرار گرفته و مطابق با استاندارها می باشد.

خرید میلگرد پرشین آریا

در جدول منتشر شده لیست محصولات و قیمت روز میلگرد پرشین، وزن و اندازه آن موجود می باشد. مشتریان گرامی به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش فولاد پرشین، محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد