میلگرد شاهین بناب

قیمت میلگرد شاهین بناب

آذربایجان شرقی را می‌توان بعنوان قطب میلگرد ایران معرفی نمود. چندین برند فولادی نام آشنا در این استان واقع شده که اکثرا علاوه بر حضور در بازار‌های داخلی، مورد توجه بازار‌های فرامرزی نیز هستند. مجتمع فولاد شاهین بناب یکی از همین کارخانجات می‌باشد. همانطور که می‌دانید، شهر تبریز، شهری مدرن و همواره در حال توسعه بوده و ساختمان سازی در این شهر رونق دارد. به همین جهت است که انبوه سازان تبریزی، قیمت میلگرد شاهین بناب را در طول روز کاری، بصورت لحظه‌ای بررسی و رصد می‌کنند. برای خرید، اطلاع از بروزترین نرخ این محصول فولادی و دریافت مشاوره تخصصی با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز تماس بگیرید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 شاهین بنابشاخه آجدارA24.55کیلوگرم0
میلگرد 10 شاهین بنابشاخه آجدارA27.19کیلوگرم0
میلگرد 12 شاهین بنابشاخه آجدارA310.37کیلوگرم0
میلگرد 14 شاهین بنابشاخه آجدارA314.12کیلوگرم0
میلگرد 16 شاهین بنابشاخه آجدارA318.53کیلوگرم0
میلگرد 18 شاهین بنابشاخه آجدارA323.46کیلوگرم0
میلگرد 20 شاهین بنابشاخه آجدارA328.98کیلوگرم0
میلگرد 22 شاهین بنابشاخه آجدارA334.96کیلوگرم0
میلگرد 25 شاهین بنابشاخه آجدارA345.16کیلوگرم0
میلگرد 28 شاهین بنابشاخه آجدارA356.66کیلوگرم0
میلگرد 32 شاهین بنابشاخه آجدارA374.2کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد شاهین بناب اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد شاهین بناب

مجموعه عظیم فولاد شاهین بناب در شهرک صنعتی شهرستان بناب در آذربایجان شرقی قرار دارد. این شرکت فعالیت خود در زمینه تولید مقاطع فولادی را در سال 1383 شروع کرد.
شاهین بناب به همراه چند کارخانه تولیدی دیگر به تولید مقاطع فولادی متنوع می پردازند. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص خواهیم پرداخت.

کارخانه فولاد بناب

کارخانه فولاد بناب با ظرفیت تولید سالانه 2.5 میلیون تن میلگرد به عنوان ده تولیدکننده برتر میلگرد در سطح کشور شناخته می شود.
این مجتمع بزرگ به همراه 3 کارخانه زیرمجموعه خود در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی فعالیت دارند.

شرکت های زیرمجموعه شاهین بناب عبارتند از:

 1. مجتمع فولاد شاهین بناب
 2. مجتمع فولاد صنعت سهند
 3. مجتمع فولاد صنعت بناب
 4. مجتمع گسترش فولاد شهریار

در میان کارخانجات ذکر شده فولاد صنعت بناب و فولاد صنعت سهند به عنوان تولیدکننده میلگرد فعالیت می کنند.
میلگرد شاهین بناب به نام میلگرد تبریز نیز معروف است. محصولات تولیدی این کارخانه کیفیت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل علاوه بر تامین نیاز داخلی به سایر کشورها نیز صادر می شوند.

محصولات تولیدی فولاد بناب

مقاطع این مجموعه در هفت خط نورد تولید می شوند و عبارتند از:

 • انواع میلگرد نوع A2 و A3 در سایزهای 8 تا 32 mm
 • تیرآهن بناب نیمه سبک
 • تیرآهن معمولی بناب
 • نبشی بناب بال مساوی
 • ناودانی بناب
 • شمش فولادی بناب
 • انواع مفتول‌های آلیاژی

در واحد ریخته‌گری و ذوب، مجموعه شاهین بناب و ذوب شهریار شمش فولادی در اندازه ۱۵۰*۱۵۰ در گرید 3SP و 5SP و در طول ۶ تا ۱۲ متر تولید می کنند.

استاندارد تولیدات کارخانه شاهین بناب

کلیه مقاطع تولیدی این کارخانه مطابق با استانداردهای ملی و جهانی تولید می شوند. در ادامه به ذکر استاندارد محصولات این مرکز اشاره می کنیم.

 • میلگرد تولیدی با استاندارد ملی ISIRI313 و استانداردهای DIN488
 • تیرآهن‌ تولیدی ملی ISIRI13968 و استاندارد DIN10056
 • ناودانی تولیدی با استاندارد ملی 4477 و DIN 1026
 • نبشی با استاندارد ISIRI13968 و DIN10056

علاوه بر این در این مجموعه در آزمایشگاه های پیشرفته مواد اولیه به صورت مداوم مورد بررسی قرار می گیرند و آزمایش های مختلف بر روی محصولات انجام شده و کیفیت آن ها کنترل می شود.

از جمله آزمایشگاه های مجهز فولاد بناب می توان به آزمایشگاه شیمی و آزمایشگاه خواص مکانیکی و آزمایشگاه آسپکترومتری اشاره کرد.

علامت اختصاری مجموعه بناب ZN.CT است که بر روی محصولات این کارخانه حک می شود. خریداران می توانند با استفاده از این علامت به اصالت محصول خریداری شده خود پی برده و میلگرد این کارخانه را از سایر کارخانجات تفکیک کنند.

خرید میلگرد شاهین بناب تبریز

در جدول ارائه شده قیمت روز میلگرد بناب به همراه سایز، وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی برای اطلاع از قیمت لحظه ای میلگرد بناب به جدول مراجعه کرده و به منظور ثبت خرید خود با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش این کارخانه محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد