میلگرد احرامیان یزد (فولاد یزد)

قیمت میلگرد احرامیان یزد

احرامیان در بین فعالین بازار آهن ایران با نام فولاد یزد نیز شناخته می‌شود. این کارخانه در کنار دیگر برندهای فولادی یزد، بخشی از نیاز استان را پاسخ می‌هد. اگر شما نیز متقاضی خرید میلگرد فولاد یزد هستید، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز، قیمت میلگرد احرامیان یزد را استعلام و از نحوه خرید و فروش این مقطع فولادی مطلع شوید. ما همواره بهترین نرخ موجود در بازار محصولات فولادی ایران را به مشتریان ارائه می‌کنیم.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 یزد احرامیانکلاف سادهA13.5کیلوگرم0
میلگرد 10 یزد احرامیانکلاف سادهA16کیلوگرم0
میلگرد 12 یزد احرامیانکلاف سادهA19کیلوگرم0
میلگرد 8 یزد احرامیانکلاف سادهA24کیلوگرم0
میلگرد 10 یزد احرامیانکلاف آجدارA26.5کیلوگرم0
میلگرد 8 یزد احرامیانکلاف آجدارA34.74کیلوگرم0
میلگرد 10 یزد احرامیانشاخه آجدارA37.39کیلوگرم0
میلگرد 12 یزد احرامیانشاخه آجدارA310.5کیلوگرم0
میلگرد 14 یزد احرامیانشاخه آجدارA314.5کیلوگرم0
میلگرد 16 یزد احرامیانشاخه آجدارA317.5کیلوگرم0
میلگرد 18 یزد احرامیانشاخه آجدارA323کیلوگرم0
میلگرد 20 یزد احرامیانشاخه آجدارA329کیلوگرم0
میلگرد 22 یزد احرامیانشاخه آجدارA336کیلوگرم0
میلگرد 25 یزد احرامیانشاخه آجدارA344.5کیلوگرم0
میلگرد 28 یزد احرامیانشاخه آجدارA357کیلوگرم0
میلگرد 30 یزد احرامیانشاخه آجدارA365کیلوگرم0
میلگرد 32 یزد احرامیانشاخه آجدارA371کیلوگرم0
میلگرد 36 یزد احرامیانشاخه آجدارA3116کیلوگرم0
میلگرد 40 یزد احرامیانشاخه آجدارA3118کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد احرامیان یزد اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد احرامیان یزد

کارخانه فولاد احرامیان در سال 1350 در شهر یزد تاسیس شد. مسئولین این مجموعه به مرور زمان و در سال های مختلف فازهای متعددی از فعالیت های خود را راه اندازی کردند و در سال 1376 به تاسیس فاز تولید میلگرد با ظرفیت سالانه 300 هزار تن پرداختند.

کارخانه میلگرد احرامیان یزد

این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص واحد کنترل کیفی و انجام آزمایش های لازم در حوزه های کشش، خمش، آنالیز شیمیایی، سختی سنجی و متالوگرافی با ماشین آلات مجهز و پیشرفته خط تولید خود را از اول تا آخر کنترل می کند و برای تولیدات خود ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد.

علاوه بر این قیمت مقاطع فولادی تولیدی این کارخانه در مقایسه با سایر شرکت ها مناسب تر می باشد به همین دلیل هزینه ساخت و ساز نیز کاهش می یابد.

علامت اختصاری میلگردهای تولیدی شرکت احرامیان YRM است که در کنار سایر مشخصات بر روی محصولات این شرکت حک می شود. لذا مشتریان می توانند با استفاده از این نام تجاری به تشخیص میلگردهای این شرکت از سایر میلگردها بپردازند.

میلگردهای کارخانه یزد به صورت ساده (در سایزهای 10 الی 150 میلی متر)، آجدار و کلاف (16 الی 28 میلی متر) ساخته می شود.

با توجه به موقعیت کارخانه و قرارگیری در مرکز کشور ارسال بار به تمام نقاط کشور صرفه اقتصادی دارد. برای خرید این میلگرد با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

محصولات تولیدی کارخانه احرامیان یزد

در این کارخانه مقاطع فولادی متعددی تولید می شود که شامل انواع میلگرد ساده، آجدار و کلاف، شمش، تیرآهن و سایر مقاطع می باشد. میلگرد این کارخانه در شاخه های 12 متری تولید می شوند.

استاندارد فولاد احرامیان یزد

شرکت احرامیان یزد گواهینامه ISO 9001:2008 که مربوط به حوزه مدیریت محیط زیست است را دریافت کرده و محصولات خود را منطبق بر استانداردهای جهانی و ملی 3132 تولید می کند.

خرید میلگرد احرامیان

لازم به ذکر است قیمت روز میلگرد احرامیان یزد به همراه سایر مشخصات در جدول موجود می باشد و به صورت روزانه بروزرسانی می گردد. مشتریان گرامی می توانند به منظور ثبت خرید خود با کارشناسان شرکت شاهین فلز سپاهان تماس بگیرند. این شرکت به عنوان نماینده فروش کارخانه احرامیان محصولات را به قیمت درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد