میلگرد کیان ابهر

قیمت میلگرد کیان ابهر

استان زنجان بخشی از نیاز بازار آهن خود را از طریق محصولات تولیدی در مجتمع کیان فولاد ابهر تامین می‌کند. علاوه بر این قیمت میلگرد کیان ابهر نه تنها برای فعالین صنعت عمران در زنجان، بلکه برای مجریان پروژه‌های ساختمانی در سایر شهرهای کوچک و بزرگ همجوار استان زنجان نیز دارای اهمیت می‌باشد. میلگرد ابهر، مورد تایید سازمان نظام مهندسی ایران بوده و می‌توان از آن در پروژه‌هایی با ابعاد مختلف استفاده نمود. در صورت نیاز به خرید این مقطع فولادی، حتما تاییدیه قیمت میلگرد ابهر را بصورت تلفنی از کارشناس دفتر فروش شاهین فلز استعلام نمایید.

سایزحالتآنالیزوزن هر ساخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 کیان ابهرشاخه آجدارA25کیلوگرم0
میلگرد 10 کیان ابهرشاخه آجدارA27کیلوگرم0
میلگرد 12 کیان ابهرشاخه آجدارA210کیلوگرم0
میلگرد 10 کیان ابهرشاخه آجدارA37کیلوگرم0
میلگرد 12 کیان ابهرشاخه آجدارA310کیلوگرم0
میلگرد 14 کیان ابهرشاخه آجدارA314.5کیلوگرم0
میلگرد 16 کیان ابهرشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 18 کیان ابهرشاخه آجدارA323کیلوگرم0
میلگرد 20 کیان ابهرشاخه آجدارA329.5کیلوگرم0
میلگرد 22 کیان ابهرشاخه آجدارA334کیلوگرم0
میلگرد 25 کیان ابهرشاخه آجدارA343کیلوگرم0
میلگرد 28 کیان ابهرشاخه آجدارA362کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد کیان ابهر اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد کیان ابهر

مجتمع فولاد ابهر در شهرستان ابهر زنجان واقع شده است. این مجموعه با هدف تولید میلگرد، با ظرفیت سالیانه 200 هزار تن در سال 1394 به بهره برداری رسید.

محصولات کیان فولاد ابهر

این کارخانه به تولید میلگرد آجدار و در دو گرید A2 و A3 به شکل کلاف و شاخه در سایزهای 8 تا 28 mmمی پردازد. محصولا تولیدی از جنس فولاد کم آلیاژی و ساده کربنی و مطابق با استاندارد 3132 است.

میلگرد گرید A2 در سایزهای 8 تا 12 و میلگرد گرید A3 در سایزهای 14 تا 28 تولید می شود.

یکی از پرطرفدارترین محصولات این کارخانه میلگرد جناغی است که در شکل ظاهری هفت و هشت و در طول 12 متر تولید می شود.

لازم به ذکر است میلگرد فولاد ابهر برای سازه هایی که در آن ها تغییرات ایجاد می شوند مصرف ندارند. همچنین به دلیل طرح آج هفت و هشتی آن، این میلگرد برای عملیات جوشکاری ممنوع است.

در ادامه به ذکر ویژگی های فنی میلگرد تولیدی کیان فولاد ابهر می پردازیم.

میلگرد A2

سطح رویی این میلگرد دارای برجستگی هایی مارپیچی شکل است که به آن آج گفته می شود. آج این میلگرد به شکل دوکی و یکنواخت در سرتاسر سطح میلگرد قرار دارد. این میلگرد با علامت اختصاری 340 شناخته می شود. در گروه محصولات نیمه سخت قرار گرفته و میزان انعطاف پذیری و سختی متوسطی دارد. لازم به ذکر است که میلگرد A2 قابلیت جوشکاری دارد اما پیشنهاد می شود از اینکار اجتناب کنید. این میلگرد غالبا در اسکلت بتنی و برای خاموت زنی مصرف می شود.

میلگرد A3

میلگرد A3 نیز در گروه محصولات آجدار قرار می گیرد و با علامت اختصاری آج 400 شناخته می شود. آج میلگرد به صورت پیچیده و در اشکال هفت، هشت و جناغی تولید می شود.

در مقایسه با میلگرد A2 کربن مورد استفاده در میلگرد A3 زیادتر است و به همین خاطر مقاومت بالاتری داشته و در گروه محصولات خشک قرار می گیرد. از ویژگی های این محصول اینکه خاصیت انعطاف و جوش پذیری ندارد و عملیات جوشکاری بر روی آن توصیه نمی شود.

در بیان ویژگی های فنی میلگرد A3 کیان فولاد ابهر می توان گفت تنش جاری و تنش گسیختگی آن به ترتیب شامل 4000 و 6000 کیلومتر بر سانتیمتر مربع است و تغییر شکل نسبی پلاستیکی آن 14 درصد می باشد.

کاربرد میلگرد ابهر زنجان

میلگرد تولیدی این مجموعه غالبا در ساخت و ساز به کار برده می شوند.

به عنوان مثال:

  • مصرف در بتن ریزی کف سازه
  • افزایش مقاومت فونداسیون و بالا بردن مقاومت بتن
  • افزایش نیروی برشی
  • استفاده به منظور خاموت زنی، رکابی، سنجاقی

مجموعه فولاد ابهر علامت اختصاری KFA-TC را برای میلگرد خود انتخاب کرده و با حک کردن این علامت بر روی میلگرد تولیدی خود، مشتریان را از اصالت خریدشان مطلع می کند.

خرید میلگرد ابهر زنجان

لیست محصولات این کارخانه به همراه قیمت روز، وزن و سایر مشخصات در جدول منتشر شده است. مشتریان گرامی لطفا به منظور ثبت خرید خود و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش ابهر زنجان محصولات این کارخانه را به قیمت درب کارخانه برای مشتریان ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد